Vaříme s Mírou

(relácia)

Další svérázná cooking show z produkce internetové televize Stream.cz, která tvoří protipól snobskému vaření Roberta Mikluše z pořadu Luxus na talíři.

„To, že se můj pořad jmenuje Vaříme s Mírou, má dvojí důvod. Jednak budete vařit se mnou (já se totiž jmenuju Míra) a jednak budeme vařit opravdu s mírou. To znamená jednoduchý rychlý jídla, který by měly potěšit i vaše peněženky. Já vařim pro normální lidi za normální peníze, a ne nějaký designový miniporcičky pro milionáře. Vaření s Mírou se prostě vyplatí," říká o svém pořadu Roman Mrázik alias Míra Hejduk. (Stream.cz)

salahadin

Vaříme s Mírou aneb Projímadla mají vlastní pořad. Do žaludku bych si sice radši vpravil Miklušovu šlichtu za milion milion řehtačky, ale očím více lahodí kečupové menu za nula nula prdlačky. Docela se nařehtám, i když jede Míra na chLAST MINUTE nebo když s ním jdeme volit, třeba semlít Semelovou a vystřelit po třešních z Autory je vtip z ranku těch dobrých.Kde safra Stream tyhle lidi vyhrabal? No kde! Vždyť takových Mírů po světě chodí hodně, minimálně jeden v každé pořádné vesnici s MNV (místní nálevna vodky). S notnou Mírou nadsázky je to sranda. ()

x_silver

Stream si z lidí dělá docela dobrou prdel, v neméně zábavných komentářích pod videorecepty najdete tu nejnižší formu inteligence na internetu. Z extrému do extrému, rovnou, bez pauzy. Už druhý pořad, ve kterém má prsty Krug. Je načase, aby vylezl Vaněk a odhalil důvod, proč tohle dělají, protože to je tak propracovaný, že to musí být součást nějakého většího plánu, než jen nasrat pár lidí, kteří tohle nepochopí. Já se bavím, děkuji velice. ()

rublik05

Míra je vlastně takový Jyrka Babica, jenomže se za to vůbec nestydí a okázale to dává najevo. Jeho výtvory jsou někdy opravdu síla, nicméně na jeho gothajburg dodnes s úsměvem vzpomínám. Jeho následné propojení s Luxusem na talíři a spin-off Žrouti dávalo logicky smysl, bavilo mě však číst komentáře lidí, kteří tuhle show brali vážně a nestačili se divit, co to Míra servíruje. Některé komenty jsou fakt sranda. Míra je sympaťák, jeho ostřejší humor mě vždy dokonale pobavil, takže smysl pořadu byl splněn na jedničku. 8/10. ()

kulyk

Jako má Tom Jerryho, Rath Kalouska, Onan penisový loket a kapavka tetracyklin, tak i Mikluš vlastní svou Nemesis v podobě Míry. A já díky chlapcům strávil krásný večer, plný přiblblého hihňání, gůglení normandského másla a přikusování veky, máčené v Hennessy Paradise. Díly obou průkopníků mají kouzelný bouquet sklenky Châteauneuf-du-Vaněk, tedy Nového hradu Vaňkova. Toho kluka mývalího, co si svoje knižní recepisy vcelku uhlídal, na uložtu nejsou a já za ně musím vyhazovat tak nekřesťanské peníze, že mi pak sotva vyjde na mých denních třicet orosených staroušů a jednu nasranou stařenku. Zatím čtyři, ovšem nevylučuji, že vyloučím pátou! ()

Hopeman

Taky dobrý...jen trochu víc přitvrdit (jak tady někdo poznamenává) sice se to plátkům zlata nevyrovná, alespoň zatím ...ovšem ten potenciál to má a určitě si to najde svý nasr..ý diskutéry....bože jak já ty lidi miluju, jako slepý zmatený myšky v bludišti....u mě dobrý! :-) _____________________________________________________________________________________________ PS: Náhodou Pizza fakt chutná a levná(i pro vegoše) a tataráček libovej a za kačku ! .....jednou mě kamarád učil Mírovský karbanátky (nebo z Valdic) a byly fakt zadara a skvělý ...stačí vám jen strouhanka, voda (v dražší verzi vajíčko) uhněteš hodíš na pánev (když máš olej dáš olej) voprahneš ...posolíš a máš baštu .....hergot já mám hlad...:-) ()