T2 3-D: Battle Across Time

všetky plagáty

S nápadem na T2:3-D BATTLE ACROSS TIME za Jamesem Cameronem přišlo v roce 1996 studio Universal, které chtělo vytvořit zcela novou atrakci do svých zábavních parků. Cameron nabídku s radostí přijal a vymyslel pro atrakci zcela nový příběh, který doplňoval předchozí filmy a s propojením nejmodernějších technologií vytvořil trojrozměrné divadlo, které kombinovalo filmový děj s živými herci a kaskadéry. Celý projekt vyšel na neuvěřitelných 60 miliónů dolarů a k vidění je ve zábavních střediscích Universal v Hollywoodu a na Floridě.

V příběhu, který má asi 12 minut se dostaneme do apokalyptické budoucnosti roku 2029, kam je přenesen Terminátor T-800 (Arnold Schwarzenegger) a John Connor (Edward Furlong), kteří mají za úkol zničit samotné jádro SkyNetu. Úkol se jim snaží překazit starý známý T-1000 (Robert Patrick) a celá řada strojů, která okolí SkyNetu zabezpečuje: Jednotky T-800, tanky Centurion, letouny HK a největší a zároveň poslední překážkou je jakýsi pavouk z tekutého kovu, který představuje úplný vrchol technologie SkyNetu, T-1-000-000. (3DD!3)

SOLOM.

Taková příjemná jednohubka a povinnost pro skalní fandy Terminátora. Taky bych to chtěl vidět v 3D rozlišení – to by jistě byla na tehdejší dobu paráda, bohužel kvalita youtube videí je mizerná – i když v tomto případě se to dalo přežít. Příběh samotný má slušnou atmosféru i efekty a akční pasáže jsou kvalitní. Ale celovečerní Terminátor a je jedno jestli 1 nebo 2 jsou jasně minimálně o level lepší – krásných 60% si to však zaslouží… ()

luka4615

Tak tohle vidět ve 3D musel být vážně zážitek! A i když to na monitoru PC poněkud ztrácí význam, tak i přesto T2:3-D BATTLE ACROSS TIME stojí za zhlédnutí díky typicky cameronovské precizní výpravě a kupě známých tváří z dnes již legendárního snímku. ()

prome

Když jsem tohle viděl, byl jsem unešen. První zážitek s 3D (teď ho ve filmech nemusím) byl výtečný. Bylo mi myslím 11 let. Jedna z nejlepších atrakcí, které jsme tehdy ve studiu Universal navštívili. ()

Lucasion

Asi nejzábavnější kraťas, co jsem zatím viděl. Příjemná dvanáctiminutová scéna do série Terminátor. Nechybí všichni herci z T2. Arnold je opět nesmrtelný a v nejlepším z kostýmů předvede opět skvělé nabíjení brokovnice a hodí známé hlášky. "I'll be back a Get Down". Battle across Time je dobrá ochutnávka a svůj čas i využívá. Vizuál na krátkometrážní film je super. Samozřejmě škoda toho 3D, které s největší pravděpodobností neuvidím, ale i takhle to bylo fajn. (80 %) ()

maseer2

samo o sobě vcelku povedené, ale T2 by si prostě zasloužil daleko nadupanější, atmosféričtější a osudovější kraťas.. silné 3* P.S.: věřím, že ve 3D je to asi trochu jiné kafe.. ()

corpsy

Túto spektakulárnu 3D atrakciu som nemal možnosť vidieť vo svojej pôvodnej verzii, ale to čo som zhliadol, je kolosálne sci-fi, ktoré je pravdepodobne jednou z tých atrakcií najlepších , čo sa vôbec vytvorili. ()

ConanVJ

Tak konečně jsem to viděl z http://www.youtube.com/watch?v=KSTwPneXArw&feature=related . Tady druhá nahrávka http://www.youtube.com/watch?v=CEsuB9-XvRw&feature=related, ale ta je máznutá díky tomu, že je to ve 3D. Na druhém videu je ale lépe vidět, jak to 3D z roku 1996 pěkně promakaný, více pláten, mezi tím skutečné rekvizity a živý herci. v tomto 12ti minutovém kraťasu se T-800 a John Connor dostanou do budoucnosti, kde mají za úkol zničit Skynet, v tom se jim snaží zabránit všelijací terminátoři a na konci je čeká obří bos T-1000 000. Opravdu povedenej kraťas, kterej bych si přál vidět někdy naživo. Za mě 90% :) ()

JJ.Gibson

Měl jsem to štěští, že jsem to viděl naživo za velkou louží! A jen chci říct, že to byl nejlepší 3D zážitek, který jsem kdy zažil. Neexistuje lepší 3D projektece. Vlastně se tehdá již dalo mluvit o 4D projekci, pač na nás pouštěli vodu a propadli se s námi sedačky. T2:3-D: Battle Across Time is the best ever!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ()

PKD

Neskutečně kulervoucí záležitost, které klidně odpustíte takové porušení kanonu, jako cestování časem s motorkou, zbraní a v oblečení, když víme, že Skynet byl ve skutečnosti zakuklený nudista a proto se dalo jeho strojem času cestovati jen ve formě naháčů, což zde jaksi neplatí.:) Ale jak jsem již na začátku zmínil...za tu 2.pol. (zhruba 12min.), to Cameronovi odpustíte. A už na to nikdy nezapomenete a jen občas zaskřípete zuby, v co,že se to ta T sága vlastně časem proměnila. Viz. ten otřesný paskquil Dark Fate. Cameron (ne ta baba z tv s.) se totiž raději bude šušnati s dalšími díly Avatbárta, po kterých ale skoro nikdo ve skutečnosti netouží, páč ten jeden...bohatě stačil. ()

J3dla

Samozřejmě, že to nedosahuje kvalit T2, ale jako správnej fanda jsem byl vskutku vděčnej i za tuto zábavnou splácaninu. Kěž by v IMAXU namísto těch rádoby výchovných blbin nasadili toto. Quote[the Terminator destroys an endoskeleton terminator] John Connor: Friend of yours? The Terminator: He was my college roommate. Filmek je možno zhlédnout na www.youtube.com ()

MATADOR

Sakra, být v té době na kinoprojekci, tak si snad chrochtám blahem. Paráda, pokračování po T2 je opravu úchvatné a hláškující Arnold je zpátky :D ()

Joe321

Skoro žádný příběh a ještě to koliduje v pár věcech s filmem, ale jako akce to funguje dobře a navíc Arnold tady má pár opravdu vypečených hlášek. Samozřejmě by to chtělo vidět v 3D (show je to prý úžasná). Jako fanouškovi Téček se mi to líbilo, i když přiznávám, že se nejedná o nic extra. -"Stop whining." ()

peto12

Síce dokument trvá 12 minút, ale ako dokument to bolo dosť akčné na film Terminátor. Bol sa na tom dokonca v kine a bol som dosť s týmto snímkom spokojný. ()

Rocky88

Je to spíše takový kraťas pro zábavu, hodně je to cítit hlavně na atmosféře, která oproti T2 polevila a trochu i zhumorněla (viz Arnoldova poznámka ke zničenému T800). Na druhou stranu se opět dočkáme Jamese a jeho režie, Arnolda ve své nejlepší formě, normálního Furlonga, T-1000 s rozpůlenou hlavou, a navíc se nám představí i T-1 000 000, který budí velký respekt. Potěší i zpousta odkazů a hlášek z předchozích dílů. Škoda, že to nelze vidět i u nás. 85% ()

DruidKarel

905. hodnocený film: Co tohle mělo být? Tohle, že se mělo liděm líbit? Mě by tohle rozhodně neuspokojilo jako milovníka Arnieho a snad musím i podotknout, že to vypadalo dost trapně. Naštěstí to byl jen pokus a tedy jej nelze počítat jako regulérní film. 2* jsou maximem a snad jen nutno říct, že na Arnieho pořád vzpomínám jen v dobrém. 2* ()