Rodina Miklósiových konečně žije svůj vysněný život – přestěhovali se do idylické maďarské vesničky u ohybu Dunaje, kde Janka kandiduje na starostku, zatímco Attila a jeho nejlepší přítel, miliardář Feri Gáll, pokládají základy pro obrovský stavební projekt. Pod poklidnou fasádou štěstí, vykoupeného krví a zradou, však stále zuří vášně. Mira a její přítel, prokurátor Zebegényi, stále pracují na tom, aby dostali tajemného "strýčka Pandu", kterého Mira viní ze smrti své kamarádky Oszi, za mříže. Márk mezitím plánuje pomstít vraždu svého milovaného kmotra Hollóse. Díky těmto intrikám je vypuknutí války mezi dětmi a jejich rodiči stále nevyhnutelnější. (HBO Europe)

Plechy

Lepší než první série, ale na druhou nemá. Třetí série si stále udržuje slušné tempo a příběhy postav se pomalu uzavírají. Úplně mi nesedl závěr, ovšem neberu to jako chybu tvůrců, jelikož i název epizody naznačuje, že to takto muselo dopadnout. Poslední série je zkrátka důstojným ukončením. ()

Necrotongue

Z průběhu třetí sezóny jsem byl poněkud rozpačitý, protože mě děj jednotlivých epizod přiměl k největšímu rozptylu v hodnocení, k jakému jsem za celou dobu sledování tohoto seriálu sáhl. Kromě sedmého dílu mě žádný další vyloženě nezklamal, některé epizody mě přímo potěšily, ale jiné zůstaly, bohužel, jen v šedém průměru. No, ono se to nakonec všechno nějak utřáslo, takže jsem mohl být vcelku vstřícný, každopádně si ale myslím, že pro mě byla třetí řada tou nejslabší v sestavě, protože se v ní tvůrci až příliš rozmáchli, a mně spíš vyhovoval ten původní minimalismus. / Poučení: S jídlem roste chuť, tak ať z toho nejsou lukulské hody. 3*+ ()