Konspirace Feriho a Miklósiových se uskuteční – investor přijíždí prodiskutovat podrobnosti jejich několikamiliardové zakázky. Dohoda už je na spadnutí. Mira s Márkem se mezitím snaží jejich plány rozvrátit. Obě děti, stejně jako ostatní vesničané, však brzy zjistí, jakou moc v sobě třímá spojenectví Attily, Janky, Feriho a Zsuzsy Borosové. (HBO Europe)

Necrotongue

No, nevím, zatím to prostě není ono. Obě předchozí sezóny mi připadaly jaksi uvěřitelnější, děj v jednotlivých epizodách i celkový příběh si mě pěkně zaháčkovaly, ale tady jsem zatím po dvou dílech spíše rozpačitý. Řeší se hlavně charakterní (tedy až na tu zlikvidovanou hospodu) Mira, politika a miliardový byznys, ale mně, běžnému plebejci, schází ten náhled do života spíše průměrných kriminálníků se vším jejich marným snažením se a kvalitně prokreslenými rodinnými vztahy. Takhle sice nemůžu tvrdit, že jsem se nudil, ale Maďaři mi zatím ve třetí řadě seriálu nenabídli nic, co bych mohl ocenit jako výrazný nadprůměr. / Poučení: Děti jsou celoživotní radostí. ()