Mira objeví nové stopy, které vedou zpátky k Erice Jakabové. Chce nyní dokázat, že Jakabová a Feri jsou do zločinů zapleteni na mnohem vyšší úrovni, než je pouhé zneužívání finančních prostředků. Márk musí uzavřít dohodu s nepřítelem. Potenciální obchodní partner se obrátí na Attilu a Feriho s nabídkou, které Zsuzsa Borosová jednoduše nemůže uvěřit. (HBO Europe)

Necrotongue

Ne, ne, pořád se na dění ve třetí sezóně neumím naladit. Třetí epizoda byla tou nejakčnější z první trojice dílů a chtěl jsem na to konto jednu pěticípou přihodit, ale odradila mě od toho Mirina anabáze; hlavně její sledovačka protřelé inspektorky Jakab vyznívala až parodicky. Ale lhal bych, kdybych tvrdil, že to byla jediná záležitost, která mi vadila; na mě zatím to, co jsem ze třetí řady viděl, působilo až příliš překombinovaně a veškerá lehkost a uvěřitelnost, na kterou jsem si v předchozích sériích zvykl, zmizela neznámo kam. Za mě je holt škoda měnit něco, co funguje, jen proto, aby to bylo "bigger, better, faster, more". / Poučení: S Rádžastánci se nespolčuji. ()