Márkovo spiknutí namířené proti rodičům vypluje na světlo. Společně s Biankou se rozhodnou opustit zemi. Než to však udělají, Márk se musí dostat k tajemnému dědictví, které mu přislíbil jeho kmotr. Janka a Attila se na chvíli dají znovu dohromady, pak se jejich vztah ale ocitne v zatím nejvážnější krizi. Když Jakabová zachrání Miře kůži, dívka musí přehodnotit své plány. Zebegényi mezitím vezme vyšetřování do svých rukou. (HBO Europe)

Necrotongue

V předchozím dílu došlo k určitému zlepšení, které vydrželo až do čtvrté epizody. V obou případech na mě ale působilo rušivě to, jakým způsobem tvůrci rozvíjejí Mirinu dějovou linii. Jasně, možné je téměř všechno, na mě to ale působí krajně nepřirozeně a vyumělkovaně. Zato takové vrácení muslimských běženců uvědomělými občany zpět do Srbska bylo naprosto dokonalé a mocně mi zahýbalo s bránicí. No, když spočítám všechna pro i proti, dojdu k tomu, že pro mě byla čtvrtá epizoda zatím tou nejlepší ze třetí sezóny, ale neprojevím to ničím jiným než nevýznamným plus, protože na čtvrtou pěticípou to za mě pořád nebylo. / Poučení: Dbej na to, aby ti neuletěly včely. 3*+ ()