Objeví se nové důkazy, které vyvolávají otázky týkající se okolností Hollósovy smrti. Tyto otazníky rozdmýchají vášně. Márkovy naděje, že jeho kmotr svou smrt jednoduše fingoval, znovu ožijí. Tohle pomyšlení však Janku naplňuje hrůzou. Attila ani Feri nemůžou přijít na to, co se děje. Miřina důvěra v Zebegényiho vezme za své a dívka se vydá na sebevražednou misi. (HBO Europe)

Necrotongue

Už je pro mě fakt otravné, jak si to skoro v každém americkém akčním filmu nějaká dívka o hmotnosti třiceti až padesáti kilogramů rozdává na férovku s dvoumetrovými hovady porážkové váhy, přičemž vychází z pěstních soubojů jako vítěz, a proto mě pátá epizoda velmi potěšila. Mira, k níž jsem měl ve třetí sezóně zatím jen negativní připomínky, mě totiž tentokrát fakt dostala; tohle bylo jen o zoufalé bezvýchodnosti a shodě okolností. Tedy, až na tu tureckou popravu, pochopitelně. Ani ostatní dění nebylo vůbec od věci, takže jsem mohl jít s klidem do plných. / Poučení: Když už máš opičí pracku, dávej si pozor na to, co si přeješ. ()