Márk vmete všechnu svou nenávist otci do tváře. Bouře, která venku zuří, mezitím ohrozí život Janky i jejího dítěte – začíná rodit, ale záchranka se nemůže dostat k domu a Janka se do porodnice sama taky dopravit nemůže. A co hůř, vypadne proud. V průběhu té nejtěžší noci v životě rodiny vyplují na povrch všechna tajemství. (HBO Europe)

Necrotongue

Už jsem sice pochopil, že jsou dnes porody zábavnou rodinnou atrakcí, při níž se sejde široké příbuzenstvo, aby rodičku podporovalo svou všudypřítomností a internetovými radami všeho druhu, a aby to byla pořádná show, intenzivně se v jejím průběhu fotí a natáčí. Jak říkám, už jsem to pochopil, což ale neznamená, že bych se kdy toužil podobných radovánek zúčastnit. Maďarští tvůrci však na můj názor nedbali a téměř padesát minut mě týrali průběhem komplikovaného domácího porodu s akčními prvky. Musím ale uznat, že to byla chvílemi taková kravina, až jsem se mohl naplno zasmát. Jinak to byl ale opravdu "mistrovský" kousek, v němž se jen tak mezi řečí odhalila všechna tajemství a vysvětlila všechna nedorozumění. Abych to zkrátil, byla to bída. / Poučení: K porodu si vždy nos klíče od drahého vozu. ()