Tokio boj se! Toxie přichází! Dobrodružství pokračuje. Ďábelská korporace Apocalypsa, s.r.o. plánuje přetvořit městečko Tromaville v obří chemickou továrnu. Odláká proto hrdinného obránce utlačovaných do Japonska, aby tam hledal své kořeny. V Tokiu se Toxie setkává nejen s otcem, ale s i nepřeberným množstvím zla, které je nutné vymítit. Ale obyvatelé Tromaville mezitím zoufale postrádají svého toxického mstitele... (oficiálny text distribútora)

Vitason

Když hned na začátku fešný hrdina ubije koštětem snad dvacet hodně úchylných padouchů za doprovodu pohodové hudby, tak jsem div nechrochtal blahem v domnění, že sleduji ten nejlepší nejhorší film ever, ale tento dojem ztrácel dech s každou přibývající minutou, protože to ostré tempo se rychle vytratilo. Ale i tak musím pochválit přehrávání všech zúčastněných herců, šílené Gore efekty (Toxík udělá z liliputána basketbalový míč atd.), nahé Japonky, fajn hudbu a když přehlédnu některé nezvládnuté scény (Vaření Japončíka v sauně), tak si Toxic Avenger II 3 trashové hvězdy určitě zaslouží. ()

Chrustyn

Morbidní a občas docela zábavná podívaná. Pokud jste viděli první díl tak už asi víte co od filmu očekávat. Spousta krve a stupidního humoru, který občas funguje ale ve většině případů působí vyloženě trapně. ()

SeBig

Tak jsem si konečně udělal čas a mrknul jsem na druhý díl Toxického mstitele. No a stejně jak už mám za sebou ujetou jedničku a nehorázně nejpřehnanější čtyřku, tak tohle je jen sotva odvar toho. Začátek je celkem vtipná bitka, pak ale jede Toxie do Japonska hledat svého tátu Big maca a to už mě nebavilo a na konci ta honička s tim taxikem celkem pobavila. ()

iamek

V druhém díl téhle legendární série nám Toxie opustí hranice USA a zamíří do Tokya. Nápad to nebyl vůbec špatný, ale dějová línie v Tokyu byla strašně nudná. Teda až na závěrečnou bitku a nechtěné porcování hlavního padoucha. Čekal jsem stejný počet gore scén jako v prvním dílu, ale ve dvojce jich je jen pár a spíše sledujeme jak Toxie zmateně pobíhá po Tokyu. ()

eraserhead666

Největším problémem je, že všechno dobré z prvního dílu tady chybí, nebo je změněno k horšímu. Výrazně jsem postrádal absenci Melvina před změnou v Toxíka, to bylo na jedničce naprosto výborné, ve dvojce to sice chybí jaksi přirozeně, ale i tak z Toxíka udělali mnohem většího troubu než by si byl zasloužil. Proměna Toxíkovy slepé přítelkyně z poměrně naivní, leč velmi příjemné a sexy ženské v naprosto tupou a nehezkou krávu je asi největší a pro mě takřka nesnesitelnou vadou filmu. Ještě, že to dost zachraňuje Masami. Spousta místa filmu je jen suchá a trapná vata, i ty horrorové gore části jsou jaksi vyčpělé (i když exterminace kryplkárou je super). Humor také poměrně poklesl. Záporáci zbytečně křečovití a nudní, jediným světlým místem je lesbická záporačka. Troma mnohdy staví na demenci, tohle je možná dementní až moc. Sestříhat to na hodinu, max. na 70 minut, bylo by to fajn, takhle je to jen tak tak čistý průměr. 2,5* ()

HellFire

První díl byl koukatelný, ale tento pokus o parodii střílí hodně vedle. Dementní herci, stupidní příběh a triky na úrovni kluků s práskacíma kuličkama. Uznal bych alespoň ten vtip s monstrem, který chodí se sexy mladou slečnou. Slepou. Typická ukázka toho, že k úspěšné parodii nestačí vymyslet vtipné scénky, ale taktéž je vtipně převést na plátno. ()

Xeelee

Na rozdíl od skvělýho prvního dílu a naprosto perfektní čtyřky tenhle díl selhává úplně ve všem. Oproti některejm zetkovejm tromáckejm filmům, který si na nic nehrajou, je Toxickej mstitel 2 strašně nudnej a scénář (dá li se o něčem takovém vůbec mluvit) je naprosto nesmyslnej, utahanej, plnej WTF momentů nejhrubšího ražení a pár zdařilejch nápadů se monotónně točí pořád dokola. Sex v TROMA stylu prakticky schází, kratičkej záběr na kozy Japonky nefunguje, bitka v lázních, plnejch nahejch Japonek, je nudná. Přitom to musel bejt na TROMu enormně drahej film. Je tam spousta bojovejch scén (kde se opravdu dá mluvit o choreografii), honičky, dost zdemolovanejch aut a hodně scén rozhodně nebylo točenejch na první pokus. Každopádně tohle je asi první a poslední film, kde někdo zneškodnil ženskou kopancem mezi nohy :-) a gore scény se taky dost povedly. ()

SOLOM.

Z Melvina se stal po kontaktu s toxickým odpadem hrdina fungující na bázi např. Supermana nebo Spidermana. Pomáhá nevinným lidem a čistí město od zla. Určitě se nemůže srovnávat ani z jedním z uvedených filmů, ale pár podobných prvků zde najdeme. A co z filmu dělá zábavnou podívanou? Tak hlavně způsoby, jak se Melvin vypořádává z gangstery. V tomto dílu vám ukáže, jak se připraví kvalitní polévka se všemi ingrediencemi, zahraje si basket s liliputem atd. Co se týče herců, budu trochu skeptický. Oproti jedničce se hodně zhoršili a jejich výkony se mi moc nelíbily. Trochu mi připadalo, že nejsou zcela normální (ale tak kdo je, když pracuje pro Tromu). Melvinova dívka se oproti jedničce taky hodně změnila. Z plaché dívky se stala poněkud retardovaná sexbomba. ()

ARI50 odpad!

Pro mě to byla fekální nechutná sračka plná hnusných záběru a hlavně dost nereálných katastrofa hlavně že máš koho píchat. ()

matestlust

Toxík no,nemužete čekat žádný zázrak,pokud jste již viděli prní díl.Koho Tromácký humor nebaví,bude čumět s otevřenou pusou a kroutit hlavou.Mě osobně celkem sedí,takže sem se docela bavil.Ne tak jako u čtvrtého dílu a zhurba stejně jako u prvního..Třetí ani nezminuju,ten je v lese... ()

prsvl

Jako bylo to nabitý. Jediná chyba filmu, jak už to u béček bývá, je dlouhá stopáž. Zkrátit tak o pul (možná víc:)) hodiny a je to naprostej kult:). ()

ConanVJ

Druhý díl Toxíka je o dost delší než jednička, ale utekl mi stejně rychle. Opět jsem se hodně bavil. Tentokrát zavedou Toxíka cesty mimo Tromaville a to až do Japonska, kde likviduje zlo za pomoci svého mopu ještě vtipněji, než v jedničce. (Japonská zeleninová polévka z Japonce asi nikde jinde k vidění není). Bojové umění je zde spíš k smíchu a překvapilo mě, že zde hraje M. J. White, který zde má jen malou roli, ale i ta hodně pobavila. Taky se zde vyskytne jeden zřejmě rybí posluhovač hlavních záporáků. Stejně jako jednička obsahuje filmek spoustu krve, brutality a parádních levných efektů, které si na nic nehrají a pobaví. Opět film asi moc lidem nesedne, ale mě se líbil hodně a dávám mu 86% :) ()

Astaroth12

Všimnite si limuzínu,ta je v príbehu hlavne na tom začiatočnom veľmi dôležitá a koľko ľudí z nej vyjde. Ja som prestal počítať na čísle 15 ale bolo ich určite viac.Aj tu bolo pár srandovných vychytávok,ktoré zmiernili veľa trápnych a gýčovitých scén a tu trapnosť vyhrala velmi tesno 6:5.Jednoduchý príbeh,z nehercami,žiadne napätie ani atmosféra tak to je Troma a jej dvorný režisér Kaufman. Ale s čím vedia pracovať a to je zábava,baviť divákov áno dosť často trápnosťami ale nájdu sa aj veľmi zábavné momenty.Niektoré gore efekty boli podarené.Ako toxický pomstitel hľadal svojho otca v Tokiu nemalo to vobec grády a vobec to tam nemuselo byť.Film ma hrať na zábavu a nie na detektívku.Ako odľahčená zábava je to ok ale nič viac. Nahanačka ako J.Bond bola suprová. Toto bola väčšia zábava ako jednotka. ()

ledzepfan

Toxík v Japonsku je o poznání méně zábavný (ikdyž i tady na každém druhém rohu číhá přiblble pologeniální fór) než první film.. Ale je to trash, takže vlastně všechno v pořádku.. ()

fcreading

V tomto druhom Toxickom dobrodružstve, sa ocitáme v Japonsku, kde Toxie bojuje proti zlu. Návrat k slávnej, kultovej jednotke sa bohužiaľ nekoná. Na rozdiel od prvého dielu sa pokračovanie výhradne sústreďuje viac na humor, ako na Toxieho. Aj tak ale ešte ako tak dôstojné pokračovanie... ()

PKD

Proti 1,velký propad. Tentokrát bohužel nastoupil největší nepřítel,jak Toxieho,tak všech diváků na světě-nuda+zívání. Po této slabé 2,velmi váhám,zda jít do dalších dílů. ()

gogos

Vynikajici scenar, grandiozni vyprava, monumentalni vykony hercu, naprosto uzasne specialni efekty a hlavne vyborne a neskutecne nadabovani!!! Jestli je neco super uchylna kombinace sveho, tak je to tohle!!!! Skoda, ze jsem videl jen tento dil.... ()

Festival Naruby holduje béčkovým filmům a rumu

Festival Naruby holduje béčkovým filmům a rumu

23.03.2023

Organizátorem unikátního festivalu pro dospělé, tedy výhradně pro diváky od 18 let, je Kino Balt, které začalo v Praze dělat rumové kino. Hlavní koncept je jednoduchý – každý divák v ceně vstupného… (viac)