Cuky a Luky predstavia príbeh začiatku ich šialeného priateľstva, ktoré navždy zmení ich životy. Každá pochádza z iného sveta. Každá si žije svoj život. Cuky je neuznaná video bloggerka s túžbou po sláve, Luky zas celebrita na výslní, ktorá má všetko, čo by si človek mohol priať. Okrem jedinej jednej veci - lásky. Aby Luky získala muža svojich snov, musí z obyčajnej ženy z ľudu urobiť Miss. Čo sa však stane, ak tou obyčajnou ženou bude práve expertka na trapasy, Cuky? (Itafilm)

coscarelli

Nuz, z principu odpad, to je nefer a prikomplexovane. Kredenc som otvaral kazdu sobotu, pobavil ma, ale tento pocin v kredenci nesedel. Sliapal si vlastny kamenny chodnicek, bol farebny, vesely a uleteny. Miestami vtipny, samozrejme nastala situacia kedy sa mi zpyrila pokozka, nechty som zadrel do operadla a z ust mi vysla zvlastna pachut. // Obsahuje dokonca sceny , pri ktorych som musel odvratit zrak od platna ( Tweens, Drobna) // . Dievcata svoje role velmi dobre zili, strateny Janak len neisto plnil spary medzi napadmi. Keby som vedel ze ide o totalny potrat, isto by som siel radsej na prvosienky. Celkovo neurazitelny a stravitelny pocin , pre tych co maju radi farby, absurd, prekvapive konce a neznasaju smotanku. Ta tretia je do fondu slovenskej kinematografie. P.S: Tych zvieratiek mi je luto,.... ()

Melios odpad!

Ako sa mohol z parodiálnej sketche mohol stať taký "hit", že si "zaslúžil" svoj vlastný film asi nikdy nepochopím.. ()

bloodline

Mimoriadne hlboko plytká zábava tak, ako ju nepoznáme z televízneho panelu. Ikonické hlášky, narážky a iné dychberúce perimetre kačacej doby dostanete z ľahkého polpercenta. Všetko ostatné splýva so silene trápnou nudou, úspešne znásilňujúc značku komediálnej istoty. Je síce pravda, že dobre známy prejav dua Šebová/Polnišová by v celovečernom časopriestore sotva obstál, ale vynechať ho takmer úplne, sa rovná škaredej podpásovke na nič netušiacom divákovi. Je to podobný pocit ako, keď prídete do ZOO na biele tigre a namiesto nich premietajú Chlapca v pruhovanom pyžame. ()

suzanne1997

Tak co napsat? Upřímně, čekala jsem víc, mnohem víc. Podle jejich seriálu na Streamu, jsem čekala odvážnou, střeštěnou komedii, u které se budu válet smíchy po podlaze. Naneštěstí tmu tak nebylo, film měl nedotažený příběh, vtipy by se daly spočítat na všech prstech, které člověk má, dialogy by se daly vylepšit. Jasně, měly dobrý nápad, ale to ztvárnění nestálo za nic. Myslím si, že hlavní herečky mohly podat mnohem lepší výkon, kdyby byl film ucelený, neútržkovitý a nesnažil se udělat ze sebe něco, co není a jak se zdá, ani nebude. Ve finále to nebylo až tak špatné, aby to byl odpad, ale lepší než průměrné hodnocení si nezaslouží, když k tomu přičteme právě jeho chyby, dostáváme se k mému hodnocení. Sice mě to mrzí, ale rozhodně film nedoporučuji, myslím si, že existují mnohem lepší. ()

mira007

" Tak tohle se ve VIP v Praze nestane! " No tam se stává kdeco horšího než tohle dílko, které svou odvahou zabloudit do vod žánrů absurdní komedie s prvky společenské satiry si u mne vydobilo respekt ikdyž 50% je trapno, 35% něco dobré ale nedotažené a 15% pecka, kdy jde člověk smíchy do kolen. Takže s ohledem na zdejší hodnocení plné despektu k této odvaze jsem našel věci, kvůli kterým dám pět hvězd: 1) technicky i herecky film slovenské první ligy ( otázka je jen jak moc jste schopni přijmout fakt, že na Slovensku se dá natočit absurdní komedie ) 2) playboy Latinák a cameo důchodce Lasica 3) růžové BMW X6 4) divoká svině 5) alergie na hasicí pěnu jako zlátá tečka, bez níž by bylo hodnocení poloviční ()

Antaeus

No tak ja teda šovbyznys nesledujem, ale ani mne neunikla satyra na túto tému. Polnišová ako divoká karta ma miss Slovensko? Latinák ako najsexi muž niekoľko rokov po sebe? A toto niekto berie fakt vážne? Kto pozna Cuky a Luky z Kredenca, musel vedieť, do čoho ide. A kto nie a má aspoň nejaký nadhľad, musel film pochopiť. Je to zabavne a na moje prekvapenie tu skoro neboli trapné okamihy! Výborná satira s VEĽKOU dávkou sebairónie a sebareflexie. Kto nechápe, nech ide nabudúce radšej na Twajlajt.. ()

arcticsky

Komedie je dle zdejšího hodnocení nepochopena - což je vcelku pochopitelné, že. Ale když já mám pro toho Janáka tak trochu slabost - jeho filmy jsou takové...optimisticky a vesele laděné. A navíc je z Varů... ()

Bozvav

Přiznám se, že jsem dle seriálu čekala víc. Víc drsného humoru na hraně, více komických situací,akce a méně sladkobolných scén. Úplně marné to nebylo, jen prvoplánový humor a velmi mizerný závěr. Za mne dvě hvězdičky. ()

Wargoo

Pár vydarených hlášok tam určite bolo, scénok tiež, ale ako celok tento film nedokážem ohodnotiť vyššie ako 1*. Kategoricky odpovadovať tento film ale naozaj netreba.. Na Pleťa !!! ;) 1* a 15,102% PS: Tá Mórovej asistentka bola šťava ! ()

Olík

Každý stát si pěstuje tu svoji libůstku. Němci servírují svým ratolestem ponuré pohádky, my si ujíždíme na nekonečných seriálech s kulturní hodnotou nula a bratři Slováci si libují ve svých komediálních seriálech, které můžou bavit snad jenom po litru borovičky, dvou talířích halušek a s podpisem Vladimíra Mečiára v památníčku. Ha ha ha hi hi hi ho ho ho vtipné dámy Cuky a Luky jsou také jedním z produktů tohoto zvráceného smyslu pro humor made in Nad Tatrou sa blýska. A tomu ver, že jde o prču veľkú, když se jim, po krátkých několikaminutových skečích, dostalo celovečerního filmu. Ne, je mi ľúto. Nespadnul jsem ze slivky na znak. Tohle prostě NIE!!!!! ()

AxelWers

Chvíľu som rozmýšľal nad hodnotením 3*, ale zostanem pri 2*. Paródia na všetky tie rozmaznané pipky, ktorých najdôležitejšou úlohou dňa je mať čo najkrajší kačací zobák na fotke, ale trochu slaboduchý dej. Na pár gagoch som sa pobavil, ale krátke skeče v Kredenci ma pobavia viac. ()

joker30 odpad!

Keď som si myslel, že už to nemôže byť horšie, začali oživovať diviaka... Premarnenych 112 minut, vlastne nie, lebo tolko som tomu nedal :) ()

moviechecker

figúrky cuky a luky sú práve o trápnosti niektorých individuuí v spoločnosti, a toto teda bolo mega trápnea svoju úlohu splnilo, zasmial som sa. samozrejme kto si myslí, že táto paródia by mala mať nejaký hlbší význam nechápem na čo ste to sťahovali, na také filmy choďte radšej do rakúska :-D ak to mam porovnať s trápnymi americkými komediami nič tomu nechýbalo ()

Primavera

Nebola to žiadna zbierka skečov a neboli tam ani tie afektované dialógy kredenc typu, je to komédia s crazy dejom, recesia, total uletený film, ktorý paroduje naše smotanové "celevriti". Aj keď toto nie je moja "šialka" kávy, oceňujem, že v slovenských podmienkach sa urobilo takéto niečo takmer na kolene - scenar si robili z veľkej časti samotné herečky. ()

lusa

Takto.. Zasmiala som sa, výborná scéna s Hriešnym tancom a Polnišová je ozaj sympatisch. Všetko ostatné je hrôza s Mórovou na čele. Ale zas kto by zahral takú pi*u lepšie než úplná pi*a. 2* ()