Pongdangpongdang Love

(seriál)
  • Južná Kórea 퐁당퐁당 LOVE (viac)
Historický / Romantický / Komédia / Fantasy
Južná Kórea, 2015, 10x16 min

Dan Bi má před velmi důležitou zkouškou, ale neopouští ji strach, zda to zvládne, protože to ovlivní její budoucnost. V den D velmi silně prší a Dan Bi se před školou obrátí a uteče. Přála by si zmizet někam hodně daleko a toto přání se jí splní. Ocitne se v Joseonu, kde již několik let čekají na déšť. (andiek05)

Zíza

Povedený komediální zálet do Čosonu za krále, co vymyslí hangul. Líbí se mi, že hrdinka po přenosu do minulosti zase tolik nevyšiluje, ale všechno pěkně promyslí. Má to vtipné chvilky, pak juchací chvilky, ale všeho všudy je to obyčejný příběh, jehož konec mi moc nevoněl. To ovšem nepopírá to, že Seul-gi Kim je nadaná herečka. Lepší 3*. Přeloženo. ()

Andrea1717

Veľmi podarený krátky seriál. Vtipný aj vážny. Seul-gi Kim je herečka u ktorej prevyšuje komediálny talent a mám ju tak uloženú, romantika by šla, kým sa nezačne škeriť a gúľať očami, v tom momente sa romantika mení na komédiu. ()

Ivuse

Roztomilá, krátká záležitost. Nic nečekejte a bude se vám to líbit. Parádní, pokud chce člověk na chvíli vypnout a neřešit nic dramatického (ono se to ani v tak krátkém čase nedá, že?) ()

Denila

Za mě pecka, pořád jsem se smála. Ponechávám si tuhle jednohubku na zlepšení nálady. Konec trošku předvídatelný, ale nemělo to chybu. Bavili mě celou dobu, jen škoda, že to tak uteklo. ()

Lex.San

Nenáročná, pohodová a oddychová romantika z období Joseonu, která pobaví a neurazí. Hlavním protagonistům to spolu slušelo, výchovné prvky byly přítomny v únosné míře a konec byl podle mého gusta – 3* (7/10) ()

skorpik42

Tak toto bolo podľa môjho gusta, nič sa zbytočne nenaťahovalo, dej pekne odsypa, hlavne postavy spolu ladia. Veľmi príjemný miniseriál, ktorý si rozhodne pozriem ešte raz. ()