Yennefer nedbá na varování a snaží se najít lék, který by jí vrátil, o co přišla. Geralt nechtěně vystaví Marigolda nebezpečí. Pátrání po Ciri nabírá obrátky. (Netflix)

Tomulka

Ten Marigold je děsivý. A ti elfové jsou spíše jako faunové z narnie :( Velké zklamání. A Yenefer se zatím taky moc dobře nepovedla. Avšak nejhorším zklamáním tohoto dílu je Brokilon a jeho Dryády :(((( ()

antolikopoli

Toto je prvý diel ktorý by som označil ako dobrý. Pútavá zápletka ktorá vznikla v predchádzajúcej časti štýlovo vrcholí. Kopec dobrých trikov a nápadoch ktoré neuvidíte na každom rohu. Myslím že sa jedná o najlepší diel zatiaľ. 7/10 ()

majlaan

Upřimně stále to neni ono, doufal jsem ve víc a nic neočekával. Jakožto velký fanda pana autora a jeho knih a jeden z nepolíbených pc gamesami se stále nemohu ubránit pocitům zklamání.. Bohužel ()

sKralicek

Za mě po prvních dílech rozhodně nejslabší epizoda a jsem velmi zklamaný. Tento příběh byl v knihách jedním z mých nejoblíbenějších, ale jeho obrazové ztvárněné je prostě chabé. Marigold už nepůsobí tak vtipně, jak na začátku a vypadá spíše, že se snaží být vtipný na sílu. A chemie mezi Geraltem Yennefer je nulová a jejich vzájemné poblouznění přišlo naprosto z ničeho. Za mě velké zklamání, ale věřím, že divák, který Zaklínače nezná, si epizodu užije, jelikož má pár velmi pěkných záběrů a vymítání džina pro něj může působit hrozivě. 3/5 ()

ketie

Hodnotím jako někdo nepolíben knižní předlohou. U této epizody si ty čtyři hvězdičky zaslouží především opět hláškující Marigold a pozadí scény, ve které se Yennefer a Zaklínač poprvé setkají - ta scéna byla velmi, ale velmi podmanivá (dialogy mezi dvěma protagonisty bohužel už moc ne :-( škoda) ()

doom.cz

To už začíná dávat smysl. Džin, mdračka u Yen, mdračka s Yen, očarování Geralta. Cajk. Jen kdyby zas někdo nehurvil dějovou linku slečny Ciri. Škoda, že Yen ukázala pouze kozy a nebylo full frontal :). A škoda, že Cavill je pořád dost dřevo. ()

Tom10000

5.díl. Geralt se po dlouhé době opět setkává se svým bartem Marigoldem, a to ve chvíli, kdy zrovna hledá způsob, jak by mohl konečně usnout a netrápit se přitom svými vlastními obavami ohledně Ciri - tedy lovem Džinů v rybníce a jejich následným třem přáním, jež by mu vyplnili. Místo, aby ale přijal svého kamaráda "s otevřenou náručí", ho ignoruje a hledí si svého. Z tohoto důvodu se snaží Marigold upoutat na sebe jeho pozornost výtržnostmi - při vyslovení dvou ze tří přání utrpí těžká magická zranění, jež ho můžou i zabít. V tomto případě má náhle velmi starostlivý Zaklínač štěstí v neštěstí. V blízkém městě se nachází čaroděj, jenž by mu mohl dost možná pomoci. Jenže to ještě neví, jakému nebezpečí se může vystavit. Yenneferin příběh se totiž odehrává ve stejnou chvíli jako ten jeho. Nyní velmi krásná a mocná dívka dostává se již po povědomí Rady svými nekalými praktikami a svojí neposlušností vůči jejich řádu věcí. Jenže varování nevyslyší, a to ani od své bývalé mentorky, vůči níž je velmi chladná. I přes zatčení purkmistrem se nenechá zviklat. Naopak. Užívá si své svobody, své nabyté moci, a přicházejícího Geralta přijme velmi ochotně. Když se dozví o Džinu, chopí se naděje na získání další magie, jež by jí mohla vyplnit její jediné přání: Aby mohla opět mít dítě. Jenže i Yennefer je na pradávnou sílu krátká - a pouze Geralt je schopen ji se svojí kontrolou nad Džinem zachránit. Tak se i stane, a mezi oběma hrdiny se nakrátko zažehne vášnivé pouto. Marigold může pouze nevěřícně koukat a přemýšlet nad další písní. Ciri se dostává do potíží - její přítel z dětství umírá, a jeho podobu si bere lstivý Dublér - dvojník. Když k ní přijde, nepozná rozdíl. A proto se mu, nevědomky, zcela vydává na pospas. 95 - 100 procent, velmi dobrý díl, zatím nejlepší ze všech. ()