Yennefer nedbá na varování a snaží se najít lék, který by jí vrátil, o co přišla. Geralt nechtěně vystaví Marigolda nebezpečí. Pátrání po Ciri nabírá obrátky. (Netflix)

Tomulka

Ten Marigold je děsivý. A ti elfové jsou spíše jako faunové z narnie :( Velké zklamání. A Yenefer se zatím taky moc dobře nepovedla. Avšak nejhorším zklamáním tohoto dílu je Brokilon a jeho Dryády :(((( ()

antolikopoli

Toto je prvý diel ktorý by som označil ako dobrý. Pútavá zápletka ktorá vznikla v predchádzajúcej časti štýlovo vrcholí. Kopec dobrých trikov a nápadoch ktoré neuvidíte na každom rohu. Myslím že sa jedná o najlepší diel zatiaľ. 7/10 ()

majlaan

Upřimně stále to neni ono, doufal jsem ve víc a nic neočekával. Jakožto velký fanda pana autora a jeho knih a jeden z nepolíbených pc gamesami se stále nemohu ubránit pocitům zklamání.. Bohužel ()

sKralicek

Za mě po prvních dílech rozhodně nejslabší epizoda a jsem velmi zklamaný. Tento příběh byl v knihách jedním z mých nejoblíbenějších, ale jeho obrazové ztvárněné je prostě chabé. Marigold už nepůsobí tak vtipně, jak na začátku a vypadá spíše, že se snaží být vtipný na sílu. A chemie mezi Geraltem Yennefer je nulová a jejich vzájemné poblouznění přišlo naprosto z ničeho. Za mě velké zklamání, ale věřím, že divák, který Zaklínače nezná, si epizodu užije, jelikož má pár velmi pěkných záběrů a vymítání džina pro něj může působit hrozivě. 3/5 ()

ketie

Hodnotím jako někdo nepolíben knižní předlohou. U této epizody si ty čtyři hvězdičky zaslouží především opět hláškující Marigold a pozadí scény, ve které se Yennefer a Zaklínač poprvé setkají - ta scéna byla velmi, ale velmi podmanivá (dialogy mezi dvěma protagonisty bohužel už moc ne :-( škoda) ()

doom.cz

To už začíná dávat smysl. Džin, mdračka u Yen, mdračka s Yen, očarování Geralta. Cajk. Jen kdyby zas někdo nehurvil dějovou linku slečny Ciri. Škoda, že Yen ukázala pouze kozy a nebylo full frontal :). A škoda, že Cavill je pořád dost dřevo. ()