Kolos

• Španielsko Colossal (viac)

Gloria (Anne Hathawayová) je nezaměstnaná královna večírků. Když její vztah s praktickým přítelem Timem ztroskotá, je nucena se přestěhovat zpátky do rodného městečka, aby si dala svůj život zase do pořádku. Zde opráší vztahy s nejlepším kamarádem z dětství Oscarem (Jason Sudeikis), dobráckým majitelem baru obklopeným partičkou štamgastů, a pokračuje ve svém nezřízeném pití. Mezitím začne na druhém konci zeměkoule příšera v nadživotní velikosti každou noc útočit na jihokorejský Soul, což upoutá pozornost diváků z celého světa. Jednou v noci Gloria s hrůzou zjistí, že běsnící monstrum v katastrofálním měřítku kopíruje každý její krok, který udělá na místním dětském hřišti. Když Gloria a její přátelé prokouknou tajemství tohohle bizarního úkazu, objeví se druhá, ještě ničivější bestie. A brzy se začne schylovat k epickému zúčtování obou nestvůr. (HBO Europe)

pushover

Výborný a originální, navíc skvěle natočený vztahovo - psychologicko - nevímco film. Dal bych mu čtyři hvězdičky, ale když tady vidím to podhodnocení, dám pět. ()

Clark_Kent

Taková sci-fi moster mezilidská oddychovka, chvílema jsem klenbal a chvíli jsem zase prozřel. Nenáročný a svým způsobem hodně zajímavý příběh. ()

wirtr

Opravdu velice originální snímek. Prvně jsem si říkal: "Další obří monstrum ničící město, možná to bude dobrá oddechovka." Ale nakonec se z toho vyklubal velice hluboký film, který udrží pozornost, navíc skvěle obsazený. Pokud bych měl hodnotit slovy: "Jsem mile překvapen." ()

Pitryx

Tou scénou z baru, zcela zbytečnou a dlouhou, chtěli říci co? Dvacet procent dolů. Bylo to celé, tedy film, zbytečně rozvláčné. A taky od poloviny dosti nudné. Jakmile se začaly řešit vztahy, šel film do kopru. Přesto musím dát desítku za nový nápad, a další desítku za monstra. Jinak je to dobré jen na usnutí. ()

mac000

Takový žánrový galymatyáš. Nakonec to můžeme charakterizovat jako romantická komedie, ale spíše svým nechtěným vyzněním nežli záměrem filmařů (je to směšné i tam, kde to komedie neměla být). Škoda talentu Anne Hathaway (která film dokonce i spoluprodukovala). ()

Mamlas odpad!

Taková kombinace nepovedené pohádky, velmi špatné komedie, obludně pitomého scifi, unylého dramatu o vypatlané alkoholičce, bezduchého katastrofického filmu a odfláknutého asijského fantasy. Celý balíček tvoří obtížně dívatelnou, velmi nudnou, nezajímavou až trapnou, ukecanou a hloupou hovadinu. (5%) ()

ESNYR

Vůbec netuším co tím kdo chtěl říct. Je to prapodivný fim který kulhá od dramatu po komedii a mezitím se motá v psychologii a traileru. Nevím jak to mám hodnotit, protože jsem tomu jednoduše neporozuměl. Takže bez hodnocení. ()

Bajislaw

Na komedii je to málo vtipné, na drama málo dramatické, na monster movie málo bombastické. Film občas neví, co si počít se svou originální premisou a neotřelý žánrový mix příliš nefunguje (alegorií na úkor dramatu, drama na úkor komedie). Co ale musím ocenit je mnohovrstevnatý herecký výkon Jasona Sudeikise. I Anne Hathaway se se svou rolí vypořádala dobře. Pro milovníky indie žánru téměř povinnost. ()

ShadyCZE

Překračuje hranici vnímání o filmu jako takovému. Místy bizarní, místy geniální a někdy ani nevíte, co si myslet. No.. posuďte sami. ()

moviefan4

Neskutočne sklamanie. Tak dobrý nápad a tak zla realizácia. A silno by ma zaujímalo kto mal ten nápad vytvoriť hlavnú hrdinuju ktorá je presný význam slova,, čistokrvné puča" a očakávať že divák jej bude fandiť a ľutovať ju v situáciách ktoré si sama zapríčinil tým aká puča je. Nezáživné, nudné a hlavne plné nevyužitého potenciálu. Taká škoda. ()

Diskomuz

Nuda, nuda, nuda, CGI anime roboti, nuda, nuda, nuda... Příběhově hodně slabé a nepovedené scifi/fantasy...Na konci jsem čekal alespoň nějaké rozuzlení, myšlenku...ale ono nic... ()

Mikecat odpad!

109minut môjho drahoceneho času som premárnil touto fraškou. Chcel som to po 10 min.vypnut, čakal som však, že niečo príde, nadchne má, ale neprislo. Nič sa tu nedeje, len sa popíja v bare, potom sa opita zenska postaví na detské Ihrisko a svojimi pohybmi ovláda monštrum robota v Kórei. Ostatní to sledujú na telefóne, potom aj majiteľ baru sa pripojí a sú dve príšery. Nakoniec ho ona chytí a odhodí. Konec. A toľko skvelých hercov sa na to dalo nahovoriť. Smutné, ponure, bez napätia a akejkoľvek iskry. ws ()

tsatsiki

Ma to zajímavý  námět, ale totálně zprzněný scénaristou.Z akční podívané je to nudná plkanice o ničem. Herecké výkony dobré, ale chudáci herci, že takovou blbost točili.40% za Anne Hataway tu mám rád a dokoukal jsem to kvůli ní. ()

veverysiak

Netuším, čo to malo znamenať, základná myšlienka je parádne originálna, herci sú prvá liga, no ale príbeh mi pripadá úplne zhúlený, dobre, chlapi chceli unikátne vykresliť prejavy tráum z detstva a ako ich riešiť v dospeláctve, akurátže je to dosť priblblo napísané, také ani detské, ani dospelé, takže 25%. ()