Smrtonosná pasca 2

• Česko Smrtonosná past 2 (viac)

Bruce Willis ako policajný detektív John McClane je opäť v nesprávnom čase na nesprávnom mieste. Letisko, na ktorom čaká na prílet manželky, totiž obsadili teroristi, aby oslobodili zatknutého kokaínového mafiána. V stávke sú životy stoviek ľudí a pasažierov lietadiel, ktoré musia v snehovej búrke krúžiť nad odstaveným letiskom! (TV JOJ)

Otan

Já mám s těmito akčňáky na pokračování prostě problém.Přijde mi to takový nemastný,neslaný - to se nahrazuje humornou vložkou.Na film klidně zapomenu.45% ()

endoskop

Už sa vytratilo kúzlo prvej pasci, záporák nedosahuje úrovne Rickmana, ale aj tak sa jedna o dobrý film so zaujímavým záverečným odhalením a s výborným finále. ()

montel

Policista John McClane (Bruce Willis) čeká na newyorském letišti na svou manželku. Letiště ovšem obsadí teroristé, kteří touží získat letadlo s odsouzeným generálem Esperanzou (Franco Nero). Nabourají se do letištního systému a komunikují s piloty letadel, kteří nemohou přistát. Pasažéři se tak stávají jejich rukojmími a pokud nebudou splněny Esperanzovi podmínky, letadlou dojde palivo. McClane se tak musí dostat teroristům na kobylku dříve, než letadlo s jeho manželkou havaruje...Velmi úspěšné pokračování, které se prvnímu dílu určitě vyrovná. Willisův humor navíc diváky pobaví i uprostřed tvrdého boje, což mě na postavě McClane baví asi nejvíc. 75% ()

salokin

John je tentokrát ještě rozjetější a celý film je prostě....větší. Víc akce, víc mrtvol, větší prostor, na kterém se děj odehrává a i výraznější vedlejší zápletky. Kupodivu to ničemu vůbec neuškodilo a pro mě osobně je dvojka jenom tak o procento nebo dvě slabší než jednička. ()

RomanBond007

Na rok 1990, je to veľmi slušne spravený film, so super efektami. Videl som síce iba po česky 2-krát, ale pozrel by som si aj viac krát. Atmosféra filmu nie je na 5 hviezd, ale 4 hviezdy sú podľa mňa málo.McClan = super postava, asi najlepšia postava policajta. Výborné ale 75%!!! ()

knoxwile100

Před tím než jsem si uvědomil, že film je z roku 1990 jsem si v duchu říkal :"hmm, relativně slušné béčko". Když se ale nad tím zamyslím, tak se nedivím, že v době své slávy to byla pecka. Bruce je vtipný, scénář solidní. Bavil jsem se 77%. ()

NeOn1702

Druhá Smrtonosná past byla sice výrazně slabší než první díl, i tak ale zůstává velmi solidním a koukatelným filmem. Oproti jedničce se děj malinko zkomplikoval a už to na mě nepůsobilo tak dobře. I Následující dva díly byly podle mě zvládnuty o něco lépe. ()

Domitri

Jestli bylo něco v čem se jednička fakt hodně líbila, tak to bylo napětí, které se drželo po celou dobu filmu, a hlavně Willis na kterým ta akce převážně stála... Ani jedno se ve dvojce moc neobjevilo, což mě celkem mrzelo... Tohle už bylo v takovým tom duchu akčního hrdiny, o kterým už všichni ví, že to je prostě killer co zmasakruje každýho kreténa co je proti němu, ale i tak ho ostatní cajti odstrkávají, protože jeho přece nepotřebujou.. jim stačí protiteroristická jednotka, která je reálně na straně dobra... Jedinej Willis a jeho hlášky je důvod proč jsem ten film vůbec dokoukal a taky to co je rozdílný od ostatních hodně podobných akčních filmů. ()