Vo veľkom štýle

• Slovensko Lúpež vo veľkom štýle (viac)

Na vyrovnanie účtov nie je nikdy neskoro. V zúfalej snahe platiť pravidelne účty a prežiť kvôli svojim najbližším, sa trojica kamarátov odhodlá riskovať všetko a prepadnúť banku, ktorá ich pripravila o peniaze.... (Continental film)

AxelWers

Ľahšia komédia, pri ktorej môžete zabiť čas, trochu sa pobaviť, dokonca ani nudiť sa možno nebudete, ale inak nič extra. Podobných filmov na rovnakú tému sme tu už mali viac a boli oveľa viac prepracovanejšie. ()

Torgal

Traja starci sú sympaťáci a fakt ma bavilo ich vzájomné špičkovanie, ale všetko okolo je až príliš zjednodušené a naivné. Sklamal ma najmä samotný heist, ktorý nebol nijak originálny a z veku hlavných postáv vôbec neťažil. Očakávania boli väčšie. 5+/10 ()

DAPDO

Nejsem moc fanoušek komedií a hlavně těch americkejch. Obsazení a nápad mě ale přišel tak zajímavej, že jsem Going in Style nemohl opomenout. Nenadchlo mě to, ale ani rozhodně nezklamalo. Na komedii je to sice málo komediální a na krimi zase málo kriminální, ale dohromady to dalo celkem pohodovou oddechovku. Bylo sice vidět, že Freeman, Caine i Arkin už jsou trochu za zenitem, ale pořád to jsou páni herci. ()

Kingjiri

Herecky nabitá podivaná, ve který kromě hlavních aktérů zaujme i Matt Dillonův vyšetřovatel a silně senilní důchodce Christophera Lloyda. Od příběhu jsem očekával jedno velký klišé, ale scénář nakonec docela překvapil. Mimo fungující snahy vyhnout se zbytečnýmu patosu (transplantace ledvin) nebo trapnýmu humoru obsahuje i pár dobrejch gagů ("trénink" v hypermarketu) a trefnejch hlášek týkajících se zejména stáří. Za mě sympatický důchodcovský heist-movie na jednu projekci, kterym si herecký mazáci rozhodně ostudu neudělali. ()

tomik99

Film se snaží hrát na nostalgickou notu, kdy senioři mají před sebou posledních pár let života, který se jim tak trochu nepovedl a nyní jim proklouzává mezi prsty. Zároveň ale film ukazuje těžkou realitu, do jaké se může dostat jakýkoliv starší člověk, který musí platit účty. Snímek přesto není depresivní, jedná se o svěží komedii, která se ale podle mě celou hodinu a půl hledá. Scény jsou dost nevyvážené. U některých se budete ještě dlouho smát, ty další vás budou nudit. Herecké obsazení je skvělé a těžko si dokážu představit lepší herce, kteří by seniory ztvárnily. Přesto podle mě filmu něco chybělo, nemá to skoro žádný tah na branku, což je podle mě veliká škoda. Film je tak jen klasickým nedělním filmem, u kterého můžete usnout, a vlastně nic se nestane. ()

Lucas87

Bylo to super! To svědectví té malé holky byla nejlepší scéna. Jen mi přišlo, že hudba měla zbytečně velkou hlasitost. Tyhle hlasité skoky mi vadily. ()

dalziel

Jednorazová záležitosť.Tragický pohľad na vyšumelých hercov niekdajšej prvej ligy.Že sa už na to nevyserú a nejdú radšej na ryby. ()

kluzo

Skvělé dědkovské obsazení. Vtipné byly hlavně dialogy mezi hlavními hrdiny. Vtipná komedie o neobvyklých loupežnících. ()

nwx

Odpočinková pohodovka... Tři herecké legendy pohromadě + Christopher Lloyd? Wow! Stárnout lze i s naprostou elegancí, zdá se. ()

Pilník

Dlouho jsem se takhle dobře a upřímně nezasmál. Příběh jednoduchý a trojice hlavních protagonistů je vskutku dokonalá a perfektně zapadá do konceptu této komedie. Na nic si to nehraje a i nám trošku ukáže, jak to všude, až na pár vyjimek ve světě chodí s našima důchodama. A Alan Arkin měl tuto rolu snad ušitou na míru. Za mne rozhodně 10/10. ()

Trixinka

Na filmu je nejlepší hlavně ten nápad - důchodci chtějí vykrást banku. Takže následuje trénink a plánování. To je vše co stojí za shlédnutí, potom už to nějak ztrácí tempo a konec je celkem jasný předem. Trio Freeman, Caine a Arkin nemá chybu, tyto typy filmů už jsou asi jejich jediná šance jak získat a uhrát hlavní role (bohužel). ()

Likan7

Není to rozhodně špatný. Třeba scéna v supermarketu je výborná a smál jsem se fakt od začátku do konce. Bohužel tahle před loupež je to nejlepší, co film nabídne a jestli jste čekali finále plný dobrýho humoru, budete maličko zklamáni jako já. Ústřední trojici to celý film nesmírně sedlo a bylo cítit jak moc si to dědci užili. Jen škoda, že neměli lepší scénář, pak by z toho byly další Dannyho parťáci po 30ti letech. Takhle to je jen fajn oddychovka. ()

Demonic189

Síce veľmi naivná komédia o trocha starcoch, ktorý chcú vylúpiť banku, ale inak výborná. Film nenudí, vtipky ujdú, myšlienka má hlavu a pätu (komu z nas občas hlavou nepreblikne podobna myslienka?) a herecké osadenstvo skvostné! Za mna 4* ()

MoniKoloma

Nejlepší herec - Morgan Freeman a ty další dva skvěle naplánovali bankovní loupež. Dobře zahráli herecké výkony. V polovině vypadalo že to skončí hrůzou ale nakonec se vše ukázalo v dobré. Jinak takový pomalý a bez akční film. Ale to byl asi účel tohoto filmu. ()

Ajvngou

Nuda. Člověk čeká hlavně na loupež, a pak na vysvětlení. To ušlo. Ostatní je jen podivnej patos a rádoby fóry (pochcanej pracovník banky apod.) ()

bearmeedek

Herecky silně obsazené a to se při celkovém dojmu musí brát na vědomí. Film je lehce vtipný, mohl být i více, ale ony ty důvody dědků, udělat zločin, byly spíše smutné. Téma není zdaleka originální, ale všechno je zde na pohodu a prostě to bylo nenáročně příjemné. 70%. ()

Zemřel herec Alan Arkin

Zemřel herec Alan Arkin