Predtým, ako som ťa poznala

• Česko Než jsem tě poznala (viac)

Louise vie všeličo. Vie, že sa jej páči práca v bistre, a vie, že možno neľúbi svojho priateľa Patricka. Zato nevie nič o klasickej hudbe, nevie, že príde o miesto, a keby tušila, čo ju čaká, asi by prišla o rozum. Will vie, že po dopravnej nehode stratil chuť do života. Vie, čím bol kedysi, vie, že všetko sa mu teraz zdá nepodstatné, a presne vie, ako s tým skoncovať. Zato nevie, že Lou mu vtrhne do života ako náhla búrka. A ani jeden z nich nevie, že jeden druhého navzájom navždy zmenia... (Forum Film SK)

Ashleen

Pěkné zpracování povedené knížky, přesně takhle to má vypadat. Dala bych pět hvězd, ale ta Clarke mi tam prostě tak nějak vadila, ani jsem nepostřehla mezi ní a Claflinem nějakou chemii. Prostě nic. Místy byla roztomilá, většinu času ale stejně neskutečně otravná. Lewis je jako sobecký přítel avšak perfektní. ()

Yellow23

Neskutočne mi prekážala mimika Emilie Clarkovej, prišlo mi to ako keby bola až pribrzdená. Ale krásny britský prízvuk a aj ostatní herci sa fajn hodili do super príbehu. ()

zuzanicee

Zklamání největší: Ona má přítele 7 let, klape to, žádnej problém, miluje ho, takovýho jakej je (ať už je jakejkoliv) a vykašle se na něj.. proč? Hlavní hrdina je protivnej, pak se, pravda, rozveselí, ale ne zas tolik. Takže náklonnost hlavní hrdinky Louisy plyne z nějakého druhu ochranitelského komplexu? Nebo je to vidina peněz? Nebo se z ničeho nic zamilovala? Fakt? Abych to shrnula, nechápu zápletku. Louisa může být roztomile upovídaná až na půdu, ale kvalitu příběhu to nepřidá. ()

danny79

Sympaticka romance, ktera sice pomaha motivem hendikep vs. xx, ale energicka, nadsena a prirozena Lou do filmu prinasi zabavu, humor a i presto, ze ostatni herci podavaji kvalitni vykony, predevsim diky Emilii Clarke film bavi. ()

kristovanoho

Celkový pocit po shlédnutí byl zhruba stejný, jako pocit po shlédnutí kteréhokoliv dílu Vražd v Midsomeru, byť se jedná o rozdílné žánry samozřejmě. O to víc mě překvapilo, že moje drahá polovička, v Ostravě zrozená, ocelí kojená a uhlím krmená, byla změklá jako romadur na poledním slunci, aby mi, po krátkém rozhovoru při závěrečných titulcích, oznámila, že jsem, cituji, "cynický bezcitný hovado a jak po tomhle vůbec můžeš chtít píchat?" Takže tak. Pokud jste normálně citlivá lidská bytost, přihoďte klidně 2* ()

Nollme

Príjemná vec...pekné prostredie,sympatickí herci a sooo goood soundtrack.I keď prvých 15 minút som mala flashback na Nedotknuteľných. Ináč chcem aj ja také punčochy... ()

lineker

Kašlat na klišé, kašlat na srovnání s reálným životem. Vždyť je to tak krásně natočeno. Skvělá dvouhodinová zábava. Nedošlo ani na slzy, protože ten film vlastně skončil dobře. Každému bylo dopřáno to, o co tolik stál. ()

Cuffini

Asi nejfajnovější romantičnóst, jakou jsem kdy viděla. Daenerys to teda moc nesekne, ale je správně trhlá a její úsměv mi připomíná mého oblíbeného Jokera, nebo zubní protézu? Poseidonovi z Žíznivých her to seklo i na vozíčku, jen tu nechuť žít a šílené bolesti docela dost uměl skrývat a moc jsem mu nežrala to, že ho to tak nežere, jak se zprvu zdálo. Soundtrack jsem si hned zamilovala (trpím teď trochu depresemi). Škoda, že sebevražedně sobecký kolista nemohl předvést nějakou i kdyby rychlou akcičku na pláži se svoji dobrou utěračkou v punčocháčích, ale i tak dávám 5* A to je co říct. ()

Fraktální

...je to uplne průmernej romantickej film, kterej to chce trošku badendem dohnat, vylézt výš, vydojit slzičky a navodit dojem super lásky, která tu fakt ještě nebyla. nasrat. ()

KcarlosK

Trailer mě dost nalákal, ale jen proto, aby mě pak film zklamal. Nebýt Emilky, jdu ještě níž. Celé je to jaksi o ničem. Je fajn, že se film nesnaží tlačit na city, ale to neznamená, že je musí vynechat úplně. Takovýhle příběh se totiž na ničem jiném ani postavit nedá. ()

ka_.

Knižní předlohu jsem nečetla a zpětně lituju. Když nad tím ale přemýšlím, vlastně jsem možná ráda, protože emotivně na mě ten film zapůsobil tak moc, že si nedokážu představit, jak bych zvládla knihu. Příště raději bez řasenky. ()

petriq24

Dávam 4* . Pekne stvárnený ľúbostný príbeh mladých ľudí. Britskú angličtinu môžem. Rozhodne ma film nenudil, práve naopak. Áno, je tam istá podobnosť s Intouchables, no a čo...ale v celku je to o niečom inom. Je to zábavné, ale aj smutné zároveň. Také romantické klišé na pokojný večer vo dvojici. Ale Mesto anjelov u mňa zatiaľ TOP (aspoň čo sa romantic movie týka) .... enjoy it ()

Sylviiik

Další doják, při kterém bulím jako želva. Už jsem se naučila, že cca 20 minut před koncem filmu to vypínám a konec si domýšlím. ()

eexDon

Für mich - 75%, - /sto a jeden ksichtík Emilie mě ke konci už štval, romantická pohádka až do důsledků/, + /mile a odpočinkově natočeno, Emilia, když se zrovna neksichtila, vypadala hezky/, hodnocení - nedotknutelní po anglicku aneb nikoliv sociální, ale romantická pohádka, šlo to, docela se líbilo, ale francouzská verze byla přece jenom první a o něco lepší ()

Han Solo a Daenerys

Han Solo a Daenerys

19.11.2016

Emilia Clarke je dobře známá díky seriálové Hře o trůny a pomalu se snaží prosadit na velkém plátně. Dom Hemingway ani pětka Terminátora jí k tomu příliš nepomohly, Emilia to ale nevzdává a po hitové… (viac)