Priamy prenos slávnostného galavečera zo Slovenského národného divadla v Bratislave s vyhlásením výsledkov 15.ročníka diváckej ankety o najpopulárnejšiu Osobnosť televíznej obrazovky za rok 2014.
Anketa Osobnosť televíznej obrazovky (OTO) je divácka anketa, v ktorej si diváci raz za rok vyberú svoje najobľúbenejšie televízne osobnosti a programy. Organizátorom a držiteľom licencie ankety OTO je agentúra APA. Vyhlasovateľom a hlavným mediálnym partnerom je týždenník Život a RTVS. (STV)

classic odpad!

Des a Hrôza v priamom prenose,ktorá sa objavuje rok čo rok! V momente by som zrušil všetky slovenské odpadové televízie,ktoré zamorujú a ohlupujú divákov,aby v konečnom dôsledku nemuseli opakovať Odpad televíznej Obrazovky!!! Pohŕdam tzv. hercami,ktorí sú odsúdení do slovenskej nekonečnej SOAP OPERY,nulová úroveň,primitívne dianie... ()

Marek1991

Hodnotiť galavečer k niečomu, čo veľmi nesledujem by malo byť ťažké, ale scéna už je tak vyprázdnená a bez duše, že nakoniec to ani problém nie je. Veľmi rozpačitý večer, kde humor striedala trápnosť až vážne momenty, ktoré som veľmi neveril. To, že je to už roky prehliadka namyslených a arogantných snobov, ktorí mi prídu, že tým, že sa usadia v dave a moderátor zabávaj, sú akousi smotánkou, no oni sami za veľa nestoja, to už som si zvykol, aj keď to neuznávam. Určite takí nie sú všetci, ale podieľajú sa prežitom pseudoveľkolepom a predraženom večeri, kde by mnohí systémom, akým peniaze zarobili, tam nemali nielenže byť, ale mali sedieť niekde inde. Adela sa týmto zas vrátila do akéhosi kolotoča, kam podľa mňa svojim smerovaním už nepatrí, ale naša scéna u otravných a mozgy, ako sa vraví vymývajúcich televízií, je dosť slabá a začína byť otravná aj mimo nich a tak talenty nemajú priestor na hranie niekde, kde by duchovne zapadli. Karol Polák už nebol tak vtipný, lebo všetci čakali akési repete, Gombitová už je zjavne mimo, bohužiaľ, ale aspoň niečo. Čo je však už roky mimo je pozývanie akože pár ľudí, ktorí akože bodujú u mladých, napríklad Ďurica, Rakby, cenu si odniesla posledný rok nevýrazná Celeste Buckingham, ktorá za Slovensko si ani cenu možno nezaslúžila a vytrvalo sa ignorujú najobľúbenejší interpreti, ktorí na takéto ankety buď kašlú alebo sú niekde inde. Aj keď podľa kvality by ani taký priam najhranejší Rytmus s Kontrafaktom tam nemali byť, ale proste nech si vezmeme ako chceme tie súčasné kritériá, sú hrozné, hlasujú v nich dosť ľudia čítajúci bulvárne komerčné plátky a celé je to trapas podobne ako programy, ktoré sú nechutne prežuté a vyhrávajú ceny každoročne. Talenty sú vyberané podľa určitých osobitých kritérií do televízií a tak potom toto zas ovplyvňuje ďalšie generácie a potom to celé stojí za prd, tento nechutný silený a obsahom prázdny kolotoč. Ťažko sa robí zábava vo falošnom prostredí, ktoré zničilo a prekrútilo všetko, čo za to akoby stálo alebo sa chystalo byť a teraz ešte silene a my ťa ohodnotíme. Organizačne možno mnohé zvládnuté, ale oni už sú vo svojom svete, ktorý sa tvári, že je niečím, ale stratil iskru. Vilovi tie jeho reči neverím a myslím si o tom svoje, o celom takomto druhu pomoci, Adele som tiež veľmi neveril ten záver a skôr som mal pocit, že rozmýšľala čo povedať a nakoniec tam zatiahla babku a aj plač, ale to sa mi fakt len zdalo, proste mi to prišlo rozpačité. Najmä, keď môj otec má vypité a komentuje tých akože mladých, že to sa teraz nosí, tak sa to teraz robí, to je móda, sám ale o tom nevie skoro nič, má závistlivé reči na ľudí, ktorých aj tak pravidelne sleduje a aj keď by som s ním vedel v mnohom súhlasiť, tak mi to celé príde pokrytecké, lebo presne toto živí ľudí ako Prágerová, Lelkeš, Varinský, Settele, Kraus a mnohých, ktorých ste tam mohli vidieť alebo možno aj nevideli. Aby som to nejak zakončil, tento voľný prúd myšlienok, proste mi to príde umelé a stojace na hlinených nohách vyprázdneného sveta televízií. () (menej) (viac)

tančísvlky odpad!

Výplach mozgov v priamom prenose a neviem na čo dávať ocenenie týmto ľuďom. Kam sa podela súdnosť a zmysel pre etiku ? U mňa je známka jasná "odpad" ()