Osobnosť televíznej obrazovky 2011

(relácia)
všetky plagáty
Súťažný
Slovensko, 2012, 130 min

Anketa Osobnosť televíznej obrazovky (OTO) je divácka anketa, v ktorej diváci raz ročne hlasujú o svojich najobľúbenejších televíznych osobnostiach a programoch.Organizátorom a držiteľom licencie ankety OTO je agentúra APA.Vyhlasovateľom a hlavným mediálnym partnerom je vydavatelstvo týždenník Život.Vysielateľom slávnostného galavečera, na ktorom sú vyhlasované výsledky ankety OTO je Slovenská televízia.Organizátorom a držiteľom licencie ankety OTO je agentúra APA.Vyhlasovateľom a hlavným mediálnym partnerom je vydavatelstvo týždenník Život. Vysielateľom galavečera, na ktorom sú vyhlasované výsledky ankety OTO, je RTVS na programovej službe Jednotka. (oficiálny text distribútora)

sehe

Pišta Lakatoš bol v úvode perfektný,svetový, priam za 5 hviezd,ale zvyšok večera sa nepodaril.V strašnom kŕči boli moderátori,všetky dvojice aj ocenení.Vtipne zareagoval iba víťaz v kategórii komický herec ,Lukaš Latinák,keď deň pred voľbami v priamom prenose povedal,ze dnes ste si zvolili mňa ako šaša,zajtra si pri voľbách dajte väčší pozor akého šaša zvolíte. ()