Dračie srdce 3: Čarodejníkova kliatba

• Slovensko Dračie srdce 3: Čarodejova kliatba (viac)

Mladý ctižiadostivý rytier Gareth (Julian Morris) sa vydáva hľadať padlú kométu, ktorá podľa povesti obsahuje zlato, ale na svoje nemilé prekvapeniu nájde namiesto kométy draka menom Drago (Ben Kingsley). Keď ale Drago zachráni Garethovi život, vzniká medzi nimi pevné puto, ktoré im môže pomôcť poraziť zlého čarodejníka a zastaviť jeho hrôzovládu. Počas veľkolepej fantastickej výpravy Gareth pochopí, aký je skutočný údel rytiera. (TV Markíza)

Ben Nevis

Největší plus je rozhodně drak. Musel stát majlant, takže se šetřilo na hercích a ten příběh je taky nenápaditý, i když se snažili s hned dvěma záporáky. Hlavní hrdina mi lezl na nervy tím, že ze sebe dělal bůhví co a přitom to byl obyčejný lhář a zlodějíček, lehce ovladatelný propagandou. ()

Ombak▼Penari

Dobrá fantasy je většinou provázena vysokým rozpočtem. Neplatí to ale i obráceně. Já tvrdím, že snesitelná fantasy se může vytasit i s chudým rozpočtem a ve finále je to stále koukatelné. To ovšem neplatí o tomto snímku. Peněz zjevně nebylo nazbyt. Ok, tak to se dá odpustit. Ale že je herecké obsazení neskutečně nudné až iritující, že je digitální drak naprosto nezajímavý, že děj je postavený na hlavu, že absolutně nefunguje ani základní náznak chemie mezi hlavními hrdiny, že jednání hlavních postav většinou nedává absolutně smysl a že většina scén by se dala za stejné peníze udělat stokrát lépe, stačí aby se neprofesionální divák zasnil...to už prostě odpustit nemůžu. Jen proto, že jsem viděl mnohem horší srágory ještě tomuto dílku neodpustím, že definitivně zhanobilo odkaz prvního Dračího srdce, ačkoliv ani to nebylo přijato z nekritickým nadšením. Ovšem kde jsou dnes časy Denise Quaida, Davida Thewlise a podmanivého hlasu Seana Conneryho? Smutný konec. Jinde bych u takto amatérsky natočené fantasy asi přimhouřil oko. Ale když si někdo bere do huby Dračí srdce, tak si nezaslouží žádné milosrdenství... ()

Acrobat odpad!

„Merisi! Zobuďte, ho...dávaš pozor?!“ „Ja...áno...ehm.. čudné sny a divy, príšery tlačia na staré krivdy...áno, tu stena, tu kamene, draci, pomaľovaní ľudia, vresk a krik, obesenci zo stromu.“ Už len ticho, pracuje len myseľ a pozerám na okolostojacich rytierov, mysliac: „takmer zneužitý na druidskom kamennom oltári volám do nebies a tie odpovedajú. Kliatba je zrušená a vidím vesmírny záber vo filme s dejom 15. storočia. Uctiac si predkov maľujem si tvár, odhŕňam rúcho a stojím nahý pred pomaľovanými amazonkami.“ Do boja za spravodlivý svet. (videné 06.04.2015,HDrip) ()

E lan

Chvilkama třetí díl této video filmové série aspiroval dokonce na ***, ale bohužel béčkové provedení a scénář spolus s hereckými výkony sedí přesně pod průměr. Na druhou stranu animace draka není zas tak špatná, ale to samozřejmě nestačí. ()

xzajox

Jednotka nebola trhákom prvej triedy, no dala sa pozerať. Dvojku som nevidel, no zrejme išlo o lacné pokračovanie, ktoré len ťaží zo slávy jednotky. Tu ide o podobný počin. Aj keď to nie je úplná katastrofa, nízky rozpočet je očividný. Herci nič moc, efekty celkom štandardné - veľmi neohúria. Príbeh tiež trochu gýčovitý. Nakoniec však na tom niečo bolo. Drakov mám rád a napriek rozpočtu sa im pár krát podarilo navodiť správnu atmosféru fantasy stredoveku. Tiež sa mi páčil nápad ghost-draka. Ak drakov nemusíte, kľudne ignorujte. 45% - 2* ()

pida123

Jiné herecké obsazení (s lidmi co hrát umí), propracovanější postavy a příběh a byl by to krásný film....takhle je to bohužel jen ucházející film. Ale co musím uznat je, že se u toho dobře píšou SMSky, člověk si vyřídí co potřebuje a ani mu neuteče nic důležitého z filmu...jo a taky jsem u toho zvládla v klidu uvařit a pověsit prádlo, takže pohoda. Dvě * za draka a slabá třetí za hudbu. ()

Domas88

No k tomu jde řict jen jedno, film ideální na sobotu 15:30 na prima cool, jinak vůbec nevyhledávat a vůbec se hlavně nedívat, je to jen ztráta času... ()

rigby

Fantasy filmy sice můžu, ale takovéto slátané pohádky skutečně nemusím. Přiznávám, že jsem to vzdal a nedokoukal, neb to se opravdu nedalo. Možná dětem se to líbí, ale jinak je to škoda času. ()

zekon

Až na pěkného draka to bylo jak česká pohádka s Klusem a ostatníma stupidama. Nic moc se tam nedělo, jeden někam doběhne a pak jich víc doběhne zpět. Na začátku se čaruje jak o život na konci si na kouzlení už nikdo nepamatuje :) Nudné, Bčkové, proti 1 podprůměr a parazit i na hudbě. ()

pitbull96 odpad!

Chci zdůraznit, že jednička Dračí srdce se mi opravdu líbí. Uznávám dobře namluvený český dabing, vydařenou animaci draka a napínavý a ke konci dojemný příběh. Je to klasika. ALE tohle je snad blbý vtip?! Tak nudní a ošklivý herci s tak ubohým příběhem? To nemůže zachránit ani sebelépe vypracovaný drak. Tento snímek opravdu nedoporučuji i pro méně náročné diváky.. Budete se opravdu nudit. ()

j1981 odpad!

Čím tmavší záběr,tím víc středověk.To je dnes už standart.Dočkáme se taky ještě někdy pěkných barevných záběrů jako kdysi? ()

RoyBatty444

Veľmi slabé herecké výkony spojené s klišoidným a plochým scenárom. Jediný prím tu hraje drak pár druidských kúziel a krásna príroda. Nemal som síl dopozerať. ()

Sashmen13

Slabá vykrádačka, dračí vejce jsou granáty a drak je cuckold. Keltská armáda o 20 lidech, to je ten pach chudých a prosím, přestaňte každých 5 minut hrát soundtrack originálu, tím to nevylepšíte, ale vůbec. Buď to udělejte pořádně, nebo nechte draky spát. ()

Final

Průměrná fantasy podívaná, která se snaží přiživit na svém legendárním dědečkovi. A daří se mu to lépe než druhému dílu, ale i přes to není výsledek ničím jiným než běžným béčkem, kterých je za rok vyprodukováno několik desítek a které upadnou v zapomnění krátce po své premiéře. ()