Réžia:
Zbigniew ChmielewskiScenár:
Andrzej SzypulskiKamera:
Mikołaj SprudinHudba:
Piotr MarczewskiHrajú:
Zbigniew Bielski, Wirgiliusz Gryń, Zbigniew Buczkowski, Krzysztof Stroiński, Gustaw Lutkiewicz, Teresa Szmigielówna, Zdzisław Szymborski, Janusz Kłosiński, Zdzisław Szymański, Andrzej Krasicki (viac)Epizódy(7)
-
Babranie w błocie (E01)
-
Chłopcy zwerbowani (E02)
-
Rzeźba z betonu (E03)
-
Wysoki komin (E04)
-
Złote gody (E05)
-
Pięć stów (E06)
-
Zmęczeni inżynierowie (E07)
Hrajú
Dorota Kamińska
Poľsko
Najlepšie seriály:
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Zaklínač (2002) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Marek Włodarczyk
Poľsko
Najlepšie seriály:
Zaklínač (2002) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Piotr Grabowski
Poľsko
Najlepšie seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Král Varšavy (2020) (seriál)
Dievča alebo chlapec (1977) (seriál)
Bogdan Baer
Poľsko
Najlepšie seriály:
0:1 do polčasu (1969) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Jerzy Zygmunt Nowak
Poľsko
Najlepšie seriály:
Mistr a Markétka (1988) (seriál)
Dekalóg (1989) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Eugeniusz Priwieziencew
Poľsko
Najlepšie seriály:
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Z nasadením života (1968) (seriál)
Ferdynand Matysik
Poľsko
Najlepšie seriály:
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Z nasadením života (1968) (seriál)
Adolf Chronicki
Rakúsko-Uhorsko
Najlepšie seriály:
Z nasadením života (1968) (seriál)
Jacek Domański
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
13 posterunek (1997) (seriál)
Správna Agáta (2012) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Roman Kosierkiewicz
Poľsko
Najlepšie seriály:
Alternatywy 4 (1983) (seriál)
Kariera Nikodema Dyzmy (1980) (seriál)
Janosik (1973) (seriál)
Dorota Stalińska
Poľsko
Najlepšie seriály:
Dekalóg (1989) (seriál)
Kontrola (2018) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Joanna Kasperska
Poľsko
Najlepšie seriály:
Správna Agáta (2012) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
M jak miłość (2000) (seriál)
Józef Kalita
Poľsko
Najlepšie seriály:
Kariera Nikodema Dyzmy (1980) (seriál)
Marian Łącz
Poľsko
Najlepšie seriály:
Alternatywy 4 (1983) (seriál)
Príhody psa Civila (1970) (seriál)
Janosik (1973) (seriál)
Jerzy Turek
Poľsko
Najlepšie seriály:
Alternatywy 4 (1983) (seriál)
Dekalóg (1989) (seriál)
Janosik (1973) (seriál)
Teresa Lipowska
Poľsko
Najlepšie seriály:
13 posterunek (1997) (seriál)
Príhody psa Civila (1970) (seriál)
Dievča alebo chlapec (1977) (seriál)
Janusz Dziubiński
Poľsko
Janusz Paluszkiewicz
Ruské impérium
Najlepšie seriály:
Z nasadením života (1968) (seriál)
Małgorzata Rożniatowska
Poľsko
Najlepšie seriály:
Mistr a Markétka (1988) (seriál)
Dekalóg (1989) (seriál)
1983 (2018) (seriál)
Zygmunt Bielawski
Sovietsky zväz