Mimoni 2: Zloduch prichádza

• Česko Mimoni 2: Padouch přichází (viac)

Každý pozná Grua ako hlavného majstra zločinu. Teraz sa však vraciame do 70. rokov kedy sa stretávame so zakomplexovaným dvanásťročným chlapcom, ktorý o tejto  kariére sníva zatiaľ len vo svojej spálni. Šťastnou náhodou jedného pekného dňa narazí na štvoricu úplných Mimoňov (starí známi Kevin, Stuarta, Bob a nováčik Otto- Mimoň so zubným strojčekom a akútnou potrebou objatia). Hoci je to ťažko uveriteľné, rýchlo s nimi nájde spoločnú reč, a s ich pomocou postaví svoj prvý zloduchov brloh, skonštruuje svoju prvú zbraň a naplánuje prvú tajnú misiu. Cieľom tejto akcie je stať sa členom Šialenej šestky, absolútnej elity medzi zloduchmi. Jej členovia sú pre Grua dokonalými ikonami a vzormi. V momente keď ich opustí súčasný vodca, legendárny majster bojových umení Willy Kanón, Gru vycíti šancu zaplniť uvoľnené miesto. Pohovor o členstvo v Šialenej šestke však vôbec nedopadne dobre a  namiesto toho, aby sa Gru stal ich členom, získa naopak päť nebezpečných nepriateľov na celý život. Našťastie má nových nerozlučných priateľov, ktorí ho nikdy nenechajú v ,,kaši,,. Pod vedením Majsterky Chow začnú cvičiť kung-fu, pretože nad Šialenou šestkou sa nedá len tak ľahko zvíťaziť. (CinemArt SK)

Nedos.

Slabsi nez prvni dil. Vlastne je to spíš nez mimoni dva, ja padouch 0. Ale jako jo, ma to svoje kouzlo, hromadu narazek na predchozi dily a je to koukatelny. ()

Traktorista

Párkrát jsem se opravdu zasmál od srdce a bod navíc za dabing. Moje šestiletá dcera se ale smála a bavila nahlas celý film, takže klobouk dolů před dospělákama co tuhle super jízdu přípravili 💗 ()

majorzeman13

Jako dobrýýýýýýýýýý. Nenadchlo ani neurazilo . Děti si to užijí asi o dost více než má maličkost . Zřejmě nejsem cílovka a to mám rád animáky. ()

AkatMax

Nestydím se za to, že i ve svých 42 letech se občas rád podívám na nějaký animák. Pamatuji, že "Já padouch" mě dost bavil, viděl jsem díky dětem i další díly včetně tohoto.  Někdy to bylo lepší někdy horší.  Ale je to hlavně pro děti a to platí i tady.  Děti to bavilo a líbilo se jim to.  A to jde ne? ()

Thane

Vlastne je to dost nuda. Spis nez film je to shluk jednotlivych scen ktere proste plynou. I kdyz jsem se nekolikrat uprimne zasmal tak jsem si vetsinu casu jen rikal kolik minut jeste asi zbyva do konce. Ani deti z toho nebyly kdovijak nadseny a necekam ze by si to chtely nejak vic opakovat. ()

Bagrowitz

Vůbec to nebylo špatné, ke konci už trochu přehnané. Humor fajn jak pro děti tak dospělé, zase spousta zadků, ale podle smíchu v kině to tak funguje. Skvělá Groovy atmosféra a setkání se starýma (tady mladýma) známýma. Za mě to teda na plné čáře vyhrála Nun-chucks, jak skvěle udělaná přezdívka tak nunčaky do tvaru kříže nebo její "odlet". Hudba byl také můj šálek kávy a You cantalways get what you want od Rolling Stones na konci skvělý, ikdyž nemam mimoní zpěv rád. ()

Updated_Cake

Osobně mi přijde, že tahle série má trochu jinou cílovku než celkové universum. Neřekl bych, že tohle je pořád zaměřené na rodinný animák, spíše to má více za cílovku děti, což nemusí být nutně špatně, kdyby to tak i bylo prezentováno, což není. Navíc se mi zdá, že z tohohle konceptu se vyždímalo už prakticky vše a trochu se to idejově už točí v kruhu. Původně se mi tenhle animák líbil, ale přijde mi, že se to začíná stáčet do dojné krávy, což nikdy nekončí dobře. Pro děti asi fajn zábava, jako rodinný animák bych si to ale moc nezvolil. ()

Startuje týden nejúspěšnějších filmů

Startuje týden nejúspěšnějších filmů

14.12.2022

Nová pixarovka vyhořela

Nová pixarovka vyhořela

20.06.2022

Studio Disney má na kontě po delší době mírné zaváhání. Nová pixarovka Rakeťák s cenovkou 200 milionů dolarů totiž sice sbírá pozitivní ohlasy kritiků i diváků, do kin se ale tentokrát rodiny s dětmi… (viac)