Kingdom

• USA Navy Street (pracovný názov) (viac)
USA, (2014–2017), 30 h 40 min (Minutáž: 43–56 min)

Tvorcovia:

Byron Balasco

Hudba:

Tyler Bates

Frank Grillo, Kiele Sanchez, Matt Lauria, Nick Jonas, Joanna Going, Paul Walter Hauser, Jonathan Tucker, Juliette Jackson, Natalie Martinez, Mac Brandt (viac)

Seriál, který nás zavede hluboko do světa MMA zápasníků. Alvey (Frank Grillo) a Lisa (Kiele Sanchez) se snaží udržet jejich tělocvičnu Navy Street nad vodou. Jejich největší nadějí je syn Nate (Nick Jonas), který je skvělý zápasník. Zato s druhým synem moc dobře nevycházejí, nedokáže se usmířit se svým otcem. A aby toho nebylo málo, tak se z vězení vrací Lisin bývalý přítel a zápasník (Matt Lauria). (topr harley)

Recenzie používateľa TheEvilTwin k tomuto seriálu (8)

Kingdom (2014)

Fakt vydařený seriál, od kterého jsem čekal bezhlavé mma zápasy a tréninky a nulový děj nebo charaktery. Ale dostal jsem to přesně opačně - 80% seriálu se věnuje postavám a příběhu a MMA je zde jen jako doplněk k dokonalému a vypjatému ději. Nečekaně kvalitní a scénaristicky propracované hlavní postavy jsou největším tahounem seriálu, protože divák si většinou po pár dílech oblíbí a prožívá každý okamžik seriálu. Do druhé série snad jen přidat více toho mma materiálu a je to vyvedeno k dokonalosti, tohle se filmařům povedlo! ()

Set Yourself on Fire (2014) (S01E01)

Čím víc vidím filmů s Frankem Grillem, tím víc ho zbožňuju. Neuvěřitelně sympatický a příjemný herec, který v pilotním dílu zahrál postavu úplně skvěle a ukazuje, že se ještě bude na co těšit. K tomu jej doplňuje našlapaný Nick Jonas, u kterého jsem tuhle formu ani roli vůbec nečekal. Vypadá to zatím, že si na své přijdou jak fanoušci bojových sportů, tak i filmografie, protože poměr mma : děj je zatím dobře vyvážený a celkově příběh i zápasy jsou na super úrovni. Nemám připomínky, první díl hezky nastartoval. ()

King Beast (2014) (S01E10)

Na to, jak dlouho promované a očekávané byly zápasy Ryana a Jaye, mi přišly trochu odfláklé, což je strašná škoda, ale příběh se naštěstí nedrží pozadu a šlape, jak má. ()

Season 2 (2015) (S02)

Bohužel jakoby všechny ty dramatické vztahy a záležitosti, na kterých divákovi v první sérii záleželo, zmizely. Povrchní vztahy a dialogy, většina seriálu děvky, drogy a chlast a semtam nějaký nezajímavý zápas. Naštěstí v půlce série přišel zlom a to všechno se do seriálu opět vrátilo a vyneslo ho zase do výšin dramat, nečekaných událostí a konečně i kvalitních zápasů. Díkybohu. ()

Living Down (2015) (S02E09)

Tak nějak čekám na zlom, kdy se zápasy zlepší, protože jim prostě chybí věrohodnost a napínavost, což je u seriálu s mma tématikou fakt průser...:D ()

Woke Up Lonely (2016) (S02E13)

Konečně kvalitní a vyhrocený fight, pecka díl. ()

Cactus (2017) (S03E09)

Nejšílenější a nejbrutálnější zvrat celého seriálu? Silná nálož pro diváka. ()

Lie Down in the Light (2017) (S03E10)

Emoce ždímající závěr poslední série a zápas, na který jsme snad všichni od první série čekali. Excelentní díl ()