U Haliny v kuchyni

(relácia)
Reality-TV
Česko, 2014, 40 min

Halina Pawlowská není profesionální kuchařkou, jídlo ale miluje, ať už ho zrovna vaří nebo jí! Pro nejbližší přátele a blízké připraví tradiční rodinné recepty a navíc přidá dobré rady, tipy a triky. (TV Nova)

haffen odpad!

40 minút sa pozerať na tie jej veľké prsníky ako šachujú ponad panvice, ako sa ledva potáca po kuchyni, to mi príde už samé o sebe dosť nechutné. Proti Haline nič nemám, ale... Ako prvýkrát pichla vidličkou do restujúceho sa mäsa som vedel, že tu sa asi variť nebude. ()

Hisnuklusi

A hlavně to mááslo. Docela jsme se s kamošem nasmali, zvlašt když si všimneš, že je ta ženska větši než kuchyn, v ktere vaři to svoje maslo. Nebo když do tebe na ulici jede, že si koupila kožich ze zvířete, ktere je davno chráněne a skoro vyhynule, no je s ni prostě sranda jako hrom, to at nikdo netvrdi, že neni. ()

Mr.nachos odpad!

Nemáš práci? Jdi do televize, a vař! V podání Haliny je to teda masakr velikosti XXXL. Nejdřív lobotomik Hruška, teď kozyla Pawlowská, kdopak další zkusí štěstí? ()

Dzony

Jídlo mám rád, ale tohle není nic pro mě (nemyslím tím jídlo). Spadla mi brada, když jsem velikou H.P. na začátku pořadu sledoval jak nakupuje potraviny v nějakým pražským Tescu a ke každému výběru má neuvěřitelný (reklamní) komentář. Je to takové neuvěřitelně uměle slaďoučké až hrůza. Ta jedna hvězda je za odvahu H.P. pořád lézti na obrazovku a za um se tímto živit. ()

garry

Halina mě přitahuje jako žena, ale její komentáře a kometáře pana Koháka jsou na úrovni Jardy a Máni ze IV. cenové skupiny bez ubrusů. Nova má evidentně novou cílovou skupinu. Láďa Hruška to odstartoval a Halina v tom pokračuje. ()

fimler odpad!

S Halinou všichni rychle nakynou. :D :) Každý čínan dobře ví, že nejlepší jsou řízky psí. :D A ze začátku tu mám pro vás takoví moudro, když dáte člověku rybu nakrmíte ho na den, když ho naučíte lovit dáte mu jídlo na celý život tak to jsem zvědavá kdo mně naučí vylovit velrybu. -Halina Pawlowská ;) :D ()

blekekeke odpad!

Jen jednou a nedopatřením. Mi totiž tyhle rádoby TV kuchyně nic neříkají. Tedy až na Kluky v akci, ty mají aspoň vtip, i když stejně vaří kraviny :o)) Ale k Halině, tady jde vlastně jen o Halinu, neb jídlo přes ní není vidět, není vlastně vidět vůbec nic, než Halina, která ve své velikosti funí, chvílemi vůbec nemluví, a vlastně ať si nemluví, ale asi nejhorší TV kuchařka, co jsem kdy viděl ... ()

SZYslak odpad!

Ac zalozenim maso-chysta, tento porad fakt nesleduju. Bohuzel, k veceru clovek obcas prepina mezi kanaly a zumpou a pres celou obrazovku se objevi kus Haliny. Tato pani je schopna nacpat se snad i na CT24. ()

easer07

Natočit pořad, kde vaříš a něco si mumláš, to umí každý blbec s prominutím. Koukat se, jak se tam slavnostně uvítaný host Jakub Kohák válí a Halina si zatím vychutnává svoji zmrzlinu, no teda fujtajbl pořad. ()

tetraedr odpad!

Vítejte u Másliny v kuchyni. Banánová velrybička Halina neustále předvádí co možná největší výstřih, který má všem jejím divákům dát ten pravý konejšivý pocit babiččina teplého náručí. Halina a její stojan na kola nám vaření zpříjemňují pestrou paletou velice humorných a jistě i pravdivých historek ze všech zemí světa, jež Halininy ( . )( . ) navštívily. V každé této zemi se našel minimálně jeden režisér, který moc stál o to natočit Halinin film, ale nakonec z toho vždy nějakou nešťastnou náhodou sešlo (není divu). Když už nestačí historky a máselná kuchyně, tak se Halina snaží vyplnit zbylý čas naprosto náhodnými situacemi spojenými s jejím máselným uměním a také velkou spoustou hostů, kteří ovšem nikdy nedorazí, takže Halina musí své pseudoukrajinskomáselné pokrmy vždy sníst sama a podle toho i vypadá. Vše je korunováno ještě nezbytným množstvím reklamy na TESCO a jeho vždy perfektní regály překypujicí zdravými, čerstvými a voňavými potravinami. Nesmí chybět ani velmi vstřícná obsluha (ta je v TESCU naprostou samozřejmostí). A na závěr, dle Halinina vzoru, jedno přísloví: Stojí-li tvé jídlo za hovno a světlo showbusinessu ti již zhaslo, nevěš hlavu Halino a přidej tam máslo. Dobrou chuť. ()