Premonition Following an Evil Deed

USA, 1995, 1 min

Réžia:

David Lynch

Mark Wood

V roce 1995 byla uvedena antologie Lumière & spol., kde 41 světových režisérů dostalo možnost natočit 40 krátkých snímků na kameru bratrské dvojice průkopníků filmu. Premonition Following an Evil Deed je zneklidňujícím příspěvkem Davida Lynche do této kompilace. (J.Connor)

SOLOM.

David Lynch a jeho jednohubka jisté potěší nejednoho diváka. Je to sice popravdě až moc krátké, ale i za tu jednu minutu nám nabídne poněkud neotřelou podívanou, trošku té nahoty, mysteriózního nádechu i slušného hudebního doprovodu. Určitě nebudete litovat – však vás to nezabije, když na to mrknete… ()

JohnMiller

David Lynch sa hrá na avant-gardu dvadsiatich a tridsiatich rokov ? Je to možné. Hoci tu nie je takmer nič čo by sa dalo nejako okomentovať, možno iba tú bandu holohlavých fanatikov. Beriem veľmi pozitívne fakt, že to bolo točené starým kinematografom. Takže hľadať v tomto genialitu Lyncha mi príde absurdné a od veci hoci to aj ja trocha nadhodnotím. Už iba za ten nápad. ()

Radiq

Smysl mi sice asi unikl, ale natočeny je to fakt skvěle. A tak se opět můžeme domejšlet, co to mělo kua znamenat. A k tomu samozřejmě ta Badalamentiho psycho temná hudba. ()