BoJack Horseman - Série 1 (2014) (séria)

Teleskop (S01E08)

(epizóda)
  • USA The Telescope

Když se BoJack dozví, že jeho starý kamarád z Konin umírá, snaží se urovnat pošramocené vztahy. (Netflix)

ALIENka_

BoJackův výlet do minulosti za svým starým kámošem, kterýho neviděl 20 let. Sakra nějak jsem tady zapomněla, že koukám vlastně na komedii. Tenhle sitcom vyobrazuje lidskou psychiku líp než psychologický filmy what the actual fuck. Hodnocení: 9/10 ()

honajz2

Viz. to samé, co jsem psal u minulé epizody, jen tady je to vlastně jen depka s pár vtipy, aby se neřeklo. Ale ono to stále nefunguje, patetickou scénu střídá vyděračská a nějaké reálné emoce z toho na mě nejdou. Jak už jsem psal, já tenhle svět nedokážu brát vážně a stejně tak ty depresivní scény... Asi je něco špatně se mnou, když tady vidím to hodnocení, fakt nevím, ale kromě citové vydíračky mi tahle epizoda nedala nic. Teda jo, po celý seriál tam je celkem slušná psychologická stránka, ale ani ta není tak dokonalá, abych kvůli ní byl z toho seriálu byl nadšený. A navíc mě to ani moc nebaví. Nevím, dám asi ještě jednu epizodu a pokud na mě aspoň trochu nezapůsobí ani ta, tak s tím asi sekám. 2* ()

Kikinn_

5-dobrá episoda ale nebyla moje oblíbená 5-tyvole po rewatchi je tahle episoda o něco lepší jako fakt si nepamatuju že to bylo takhle dobrý. A nejhorší je že se to nikdy nemuselo stát kdyby Bojack věděl že měl na výběr. Prostě top tier episoda a Herb měl pravdu a měl právo na všechno. V takových chvílích se omlouvat snad ani nesmí. Zničil mu život wtf ()

• Na billboarde je nápis „Veľký brat ťa sleduje“. Čo je odkaz na film 1984 (1984). (Pat.Ko)