Doby, kdy byl BoJack hvězdou sitcomu Koniny, jsou dávno pryč. Teď se poflakuje po Hollywoodu a okolí oblažuje svými stížnostmi a barevnými svetry. (Netflix)

Toka

|| 1. série – 85% Velmi průměrný pilot a celkový rozjezd seriálu. Nicméně ještě jsem asi nezažil, že by se seriál graduálně díl od dílu zlepšoval. U mě proběhla gradace zhruba v 10 díle sezóny. Ačkoliv následující díl a finále je pro většinu lidí to hlavní, já se k této části stavět nemůžu. BoJack Horseman pro mě bohužel není dost relatable. Nebo spíš naštěstí? ()

BrooksW.Here

"Life is a series of closing doors, isn't it?" _____________ Zo začiatku som mal celkom problém naladiť sa na tú správnu nôtu – animácia mi moc nesedela, kombinácia ľudí a zvierat ma trochu zmiatla a príbeh ma v prvých epizódach nijako obzvlášť neoslovil... Neskôr som si však na toto všetko už dokázal zvyknúť a od nejakej šiestej alebo siedmej epizódy ma BoJackov svet konečne poriadne chytil! Paralely a prepojenia na náš svet mi začínali pripadať čoraz viac geniálne a dômyselnejšie a ku koncu som si sledovanie tohto seriálu už skutočne užíval (bonusovú, vianočnú epizódu nepočítam)! Prvej sérii dávam 7 písmen "D" z 10 a aj napriek slabšiemu rozjazdu som naozaj zvedavý na to, ako bude BoJackov príbeh pokračovať! ()

Lachtaan

Byl jsem z vícero zdrojů upozorněn, že Bojack je jeden z projektů, který si vás zaháčkuje až ve své pozdější fázi, první série je údajně dosti slabá oproti náloži, kterou představuje zejména nejzazší konec seriálu. Přes to všechno se mi ale tenhle netradiční animovaný dramedy koncept vryl pod kůži už hned zpočátku a přestože zůstáváme prozatím na 80 %, nemám pochyb, že se vše pořádně rozjede. [viděno na Netflixu] ()

Danqo

LOL spomedzi všetkých krajín na svete sme boli v prvej sérii spomenutí trikrát: S01E03 "An endorsement for a Slovakian yougurt." S01E09 "It was wither in Prague" & S01E12 "You don't have to go all the way to the Chechnyylavakia." Náhoda? Nemyslím si. Myslím si, že v teame je nejaký vtipný Čechoslovák. ()

Lukin413

První série tohoto seriálu prodělala zajímavý vývoj. První díly kromě určité dávky nekorektnosti nevystupují ze škatulky animovaného sitcomu, jehož pravidla se nemění snad už od Flinstoneových. Od cca čtvrtého dílu, ale ubývá humoru, přibývá závažnějších témat a jednotlivé epizody na sebe začínají navazovat a poměrně obšírně se řeší témata vyhoření, smrti, zrady, lidských kvalit a další. A celkový vývoj postav připomíná Slámovy filmy. Na začátku jsou všichni v pr*, na konci ještě o trochu víc. ()

• V čase 12:58 můžeme vidět obraz zobrazující pět tančících zvířat. Jedná se o upravenou verzi obrazu „Tanec“, který namaloval francouzský malíř Henri Matisse. (Shizle)
  • Okolo 01:18, keď Bojack zakopne o Toddovu tašku a rozbije fľašu whisky, v ďalšom zábere už rozbitá fľaša whisky nie je vedľa tašky. (Pat.Ko)
  • Todd prirovnáva svoju rockovú operu k filmu Tommy (1975). (Pat.Ko)