BoJack Horseman - Série 1 (2014) (séria)

Řekni něco (S01E07)

(epizóda)
  • USA Say Anything

BoJack se zničí na flámu. Agentura princezny Carolyn se spojuje s jinou firmou. (Netflix)

honajz2

No, tohle už pomalu byl kvalitou návrat k těm prvním epizodám... Já nevím, ten seriál se začíná ubírat směrem, kterým jsem zrovna nechtěl, aby se ubíral. Teď mi můžete vytknout, že jsem vůl a odkojený na sitcomech atd., ale já proti seriálům které jsou zároveň vážné a zároveň komedie rozhodně nic nemám, když fungují. Tohle ale nefunguje ani náhodou. Na komedii je to málo vtipné, na drama patetické a směšné, protože tenhle svět se fakt nedá brát vážně. To by to muselo mít pořádně vymyšlený svět, jinak se to té směšnosti nezbaví. Ale je to jen můj subjektivní pocit a jak koukám, jsem evidentně jediný, kdo to tak cítí. Tak co se dá dělat... Slabé 3* ()

LachtanShows

Po skvělé kauze s “D” jsme se trošičku zase snížili co se týče poutavosti příběhu, nicméně jsem rád, že přestože je Bojack Horseman ve formátu sitcomu, tvoří se oproti klasickým komediálním seriálům jednolitá linka, která se postupně vyvíjí. Být každá epizoda o něčem nahodilém (Simpsonovi, Rick a Morty..), tak bych se do seroše tak neponořil. ()

ALIENka_

Nějaká ta dávka deprese v podání Princess Carolyn a BoJacka Horsemana nikdy neuškodí. Není nad to koukat se sama na svoje narozeniny z okna ze svojí kanceláře, a pak dostat přání k 40tým narozeninám od svýho mobilu. A ta psychika postav je tak dobře napsaná to snad není možný. Hodnocení: 9/10 ()

• Cameron Crow povedal: "Budeme kupovať zoologické záhrady." Je to odkaz na film Kúpili sme ZOO (2011). (Pat.Ko)
  • Cameron Crow povedal: „Príbeh dospievania o rockovej hudbe.“ Je to odkaz na film Na pokraji slávy (2000). (Pat.Ko)