Everly

• Česko Everly (viac)

Strhujúci a napínavý triler o exkluzívnej prostitútke Everly, ktorá zradila svojho šéfa a stala sa policajnou informátorkou. To ale jej bývalý boss nenechá bez odplaty a pošle na Everly a jej rodinu niekoľko zabijakov. Čiastka 50-tisíc dolárov vypísaná ako odmena za jej zabitie je pre každého z nich viac než lákavá. Aby Everly ochránila svoju dcéru a matku, bude musieť prekonať tie najťažšie nástrahy a nakoniec možno priniesť aj tú najväčšiu obeť... (TV Markíza)

Raziel_cz

Je to nízkorozpočtové, je to béčko a je to fajn, protože to ani nemá vyšší ambice, než být na přestřelky zaostřeným Raidem v rámci jednoho bytu. Ze začátku je to tedy trochu schizofrenní, protože stejně jako hrdinka v jedné scéně vykosí hromadu jakuzáků a v následující nezvládá kadenci samopalu, tak se ani film neumí rozhodnout, jestli chce být drsným akčňákem, kde šílení Japonci ohrožují sekáčky malou holku a vyřezávají prostitutkám tetování, nebo černou komedií, kde psi aportují granáty a nechybí ritchiovský střih. Každopádně, ten drsný akčňák tomu sedí víc a na něm se to také ustálí. Salma Hayek je pořád kost a přestřelky i přesdržky zvládá podat uvěřitelně, triky jsou většinou praktické, takže všude stříká umělá krev a zranění působí nepříjemně a akutně, a samotná akce je natočená přehledně a se statickou kamerou. S tou si Lynch ostatně vůbec vyhrál a přestože párkrát přeci jenom byt opustí, často ven nahlíží jenom dírami po kulkách nebo se vyklání ze dveří a celkově je prostě strašně cool. Zasloužilo by si to scénář bez deus ex machin, ale má to styl a říz a na každý pád jde jeden z nejlepších akčňáků posledních let. A jednou z toho bude kultovka, dejte na mě. ()

bararich8

Jop, slušně ujetý béčko. Hodně lidí odradí a bude znechuceno, ostatní se budou dobře bavit. Samotná Salma je na plný počet, jinak je to taková ta stylová hovadinka (rozuměj krev lítá, servítky se neberou atd.), u které můžete vypnout, jelikož příběh je klasicky padlý na hlavu. Kdyby se tyhle filmy točily ve větším, zlobit se nebudu (trochu mi to připomínalo oba díly Smokin' Aces). 3,5* ()

Kingjiri

Obstojnej námět, sympatický obsazení hlavní role a několik slušně ujetejch/krvavejch scén dostávaj na frak kvůli nízkýmu rozpočtu (televizní look nebo chabá výprava) a příliš děravýmu scénáři. Možná se rejža snažil o "grindhousovský" béčko, ale výsledkem je spíš jen obyčejný levnější béčko, dvě silnější hvězdy. ()

DAPDO

Po deseti minutách jsem měl chuť odpadovat, nakonec to zas taková pitchovina nebyla. Když pominu, že luxusní kurva umí střílet ze všech možnejch zbraní a ostatní šlapky jsou na tom podobně, tak to byla celkem prdel s některejma dobrejma scénama, kterejm vévodil sadista. Salmu Hayek jsem viděl za posledních deset let ve filmu jen v Machrech, vypadá ale i v padesáti pořád na třicet. Nebejt jejího závěrečnýho probuzení, dal bych možná i za tři, opak by Everly slušel víc. ()

s1r1us

Je třeba vědět do čeho člověk jde. Rambo-Everly, akční hrdinka béčkového krváku se špetkou černého humoru i sadismu - toho je tedy špetka větší. **-***. ()

Acrobat odpad!

Tichá noc nadobúda nový rozmer... Úchylný The Female Raid vyhorel a potrvdil, že keď dvaja robia to isté, nie je to to isté. Salme nerozumiem a režisérovi so scenáristom ochranné liečenie nariadené súdom. (videné 08.02.2015,BDrip) ()

Pavel82

Tahle blbůstka balancuje na hraně ostrovtipu a absolutní debility. Největší lahůdkou jsou tu dialogy, které trhají veškeré mé představy o hranici trapnosti na cucky. Akční stránka taky není nijak zvláštně promyšlená či nedejbože uvěřitelná, ale ve své základní rovině (Salma Hayek) dokáže obstát. 50% ()

alienemo

Čo k tomu? Výprava pozostáva z jedného apartmánu a chodby, dej neexistuje, okrem mena hlavnej hrdinky sú pomenovaný asi dvaja ďalší a jeden pes. Tomu odpovedá aj hĺbka charakterov a postáv filmu. Takže sa zameriame na to, čo by takejto béčkovej konine zachránilo zadok: akcia. Akcie je tu síce dosť, ale je zároveň jednoduchá a bez nápadu. Hlavným plusom bude jej množstvo a takisto jej krvavosť. Na druhej strane to spadá do stereotypu podporeného nudnou a zle komponovanou hudbou. V konečnom dôsledku ide o slabší priemer, raz to pozerať najskôr vydržíte, ale dlho si to pamätať nebudete. A to ani kvôli Salme Hayek, ktorá ma svoje roky za sebou. ()

bearmeedek odpad!

Čekal jsem slušné akční béčko, ale toto bylo céčko!!! Naprosto tupé, nelogické, nudné a podsouvající divákovi, že je naprostý debil. Nejhorší béčka se Seagalem jsou proti tomuto velkofilmy. Vůbec jsem nepochopil nadšená hodnocení. Chápu nadšení u chlapů z krásné Salmy, která se před kamerou pohybuje v domácím oblečku celou hodinu a půl, protože celý film se odehrává téměř celý v jedné místnosti. Jinde se těžko na ni můžeme dívat tak dlouho. A to byl také jediný důvod, proč jsem to nevypnul a přetrpěl až do konce. Ale ani žádnou hvězdičku za Salmu navíc, zaplatil jsem už dost koukaním na změť čehosi, co se ani nedá pojmenovat. ()

Hellknight12

Kvalitný akčný thriller s veľmi simpatickou hlavnou herečkou S. Hayek. Táto jej úloha má docela prekvapila . Príbeh nie je síce nič svetoborné ale mne to stačí ako akčný výplach to bohaté stačí hlavne keď to pozeráte o 01:00 . Akcia je dobrá opäť nič extra ale dá sa. Celkovo film nie je vôbec zlý. Len škoda že je to celé spravené ako priemer. Za mňa 60%. Tých 10% je plus za S. Hayek keďže ako jediná osoba tento film pekne tiahla. ()

RAFT

No čekal sem lepší zábavu ale ,budiž herečka Selma Hayek nakolik vypadá pořád strašně sexy.A ve filmu vcelku ušla ale jenom kdyby,byl film o něco lepší .Za mě 60% ()

nick_sekac

Dostatek krvavých scén okořeněných solidní dávkou černého humoru podávaný Salmičkou, to si dám klidně druhou porci. Už jsem myslel, že se tyhle super béčka přestaly točit. ()

pushover

Když se člověk smíří s tím, že je to spíš černá komedie, dá se u toho i pobavit, případně si užít skvělou práci sound editorů. ()

P.H.

Vykrádačka všecho, počínaje RAIDem a konče Leonem, ale vem to čert - padesátnice s tímhle tělem... Jo, teď nejsem intelechtuál, pardon. :) ()