Polícia na francúzskej Riviére si nevie poradiť s mafiánskymi skupinami a tak sa rozhodne vyprovokovať medzi nimi vojnu, ktorá by pobrežie čiastočne vyčistila. Plán je jednoduchý - stačí vylúpiť kasíno vo vlastníctve jednej zo skupín a z činu obviniť konkurenciu. Ale na takúto akciu sú potrební špecialisti... (RTVS)

ALchemik

Pěkný rozjezd už od začátku a to mám rád. Nutno dodat, že tempo nepolevilo po celou dobu a ten "dobrej" konec tomu dal punc filmu pro příjemný večer. ()

Leník

Starší film, který jsem neviděla jako dítě, takže na něj asi nemám dostatečné nostalgické vzpomínky. A teď už jen působí dětinsky a legračně naivně. Celá zápletka je úplně postavená na hlavu. ()

zigy

Typický film ze staré Francie, který nad průměr pozvedává dabing - zde Rosner - Kaňkovský. Lehká zábavná historka o dvou parťácích a jejich zlodějské akci - nečekejte plnou palbu, ale díky špičkování naší dvojky sympaťáků rošťáků a zajímavému příběhu si užijete solidní zážitek. ()

Georginek

Dost hustej snimek...... Nevim proc, asi je to z nostalgie, ale u me to ma jasnych 5 hvezd..... Pamatuju si veskere dialogy, od doby, co mi to tata pustil poprve......... Nyni uz jako dospely clovek ten film miluju stejne jako maly kluk. Pravda, zapletka neni nikterak uzasna, ani trikova stranka, technicky vymozenosti, ale co cekat od filmu z 85, ze? Frantici se prekonali, a je to vyborna smes akce, vtipu a vunec ten film krasne odsejpa...... Jeden z mala filmu, kde je dabing lepsi nez original. Dival jsem se na to nedavno a i kdyz si dialogy pamatuju, opravdu jsem se zasmal, protoze ty kamenaky jsou fakt trida..........A oba protagoniste byli pro me vzorem... ( bohuzel jsem se nestal ani jednim ). A LAURA je neskutecna CICA.....kam se hrabou dnesni HEEEEErecky na tuhle kost....... Nadherna zenska... ()

Zema24

Po nějaké době jsem film znovu viděl a musím říct, že mě bavil minimálně stejně jako dříve. Je to výborný dobrodružný film s ještě lepšími vtipnými dialogy. 90% ()

Iroquois

Mírný nadprůměr co se žánru týče, ale logika a zákony pravděpodobnosti zde dostávají opravdu na prdel... viz šplhání po skalách vzájemně spoutáni, náhodný statek s neuvěřitelnou šťabajznou, která náhodou dodá zázemí, otisky prstů v kasinu nejsou nakonec potřeba, mafiáni nikdy netrefí, i když střílí o 106, atd. ()

gizi

Mírně akčnější komedie, která má sice mouchy, ale ty se dají tolerovat a tak se jedná o pěknou, oddechovou podívanou, která ani po letech neomrzí. 75%. ()

Ludva

[2009-06-22] * Takhle má vypadat dobrodružná kriminálka. Nechybí vtip, překvapení, napětí ani happyend, a celý příběh dává docela smysl. Klaďasové jsou drsní sympaťáci, záporáci jsou správně slizcí a ženám (v tomto případě ženě, protože je ve filmu jediná) to sluší. ()

leafroller

Klasický francouzský biják 80. let s vynikajícím soundtrackem, atmosférou, dialogy, prostě se vším, co byste čekali. Ve své době to byla perfektní akcička, i když z dnešního pohledu poněkud děravá. Proto těch 10% dolů. Ale je to moje vina, zkazila mě paní Christie a Hercule. ()