Phil s Jeanem se chystají ještě se dvěma kamarády na dovolenou do Španělska. Je konec července a Phil v práci už jen kouká na plakát s dívkou ležící na pláži a vůbec nevnímá co dělá, takže místo štípání lístků lidem vstupujících do metra, cvaká vše co mu přijde do ruky. Pošťák mu přinese telegram a Phil okamžitě nechává práci, protože cestovní kancelář mu oznámuje dřívější odjezd. Skočí do metra, které řídí Jean, řekne mu o změně, ten přidá plyn a následující stanice projede bez zastavení... Ač se závadami na autobuse, do Španělska dojedou. Vystoupí před noblesním hotelem, z něhož jsou záhy vyhozeni. Řidič autobusu jim oznámí, že ředitel cestovní kanceláře žádný hotel nezaplatil a utekl s penězi... Čtyři kamarádi "bažanti" si odmítají nechat zkazit vytouženou dovolenou. Náhodou se dostanou do hotelového vstupu pro personál, kde se jich nikdo na nic neptá. Vedoucí personálu si myslí, že to jsou uchazeči o zaměstnání, a tak jsou během chvilky oblečeni do šatů poslíčků. Bažanti práci přijímají, ale chybí jim boty, které zůstaly přede dveřmi pokoje, když byli z hotelu vyhozeni. Vedoucí jim řekne, ať si boty najdou, a tak se bažanti vydávají po chodbách hotelu a vytvoří hrozný zmatek s botami hostů. Phil dostal na starost děti, Jean je plážovým poslíčkem, třetí plavčíkem a čtvrtý má na starosti sportovní vyžití hostů. Všichni jsou samozřejmě zanedlouho z práce v hotelu vyhozeni, neboť každý z nich způsobí průšvih. Tím ovšem jejich trampoty zdaleka nekončí... (oficiálny text distribútora)

dawexx

Velice, velice slabé, tohle si mohli Les Charlots odpustit, protože na původní sérii Bažantů španělská odbočka kvalitou vůbec nenavazuje. Osobně jsem se nezásmal snad ani jednou. ()

Pythonator

Jiný režisér je znát a groteskní scénky jsou slabší než obvykle. I tak se u toho dá místy zasmát a navíc je film bez ladu a skladu dochucen o hromadu vnadných dívek v plavkách. Prostě letní komedie. ()

3k7

Dokoukáno. Originální, jako vždy. Tohle je sice jejich (asi) nejslabší kousek, ale kdo je má rád a oblíbil si je z předchozích dílů, i přesto stojí za shlédnutí. Sice jsem se tomu tolik nesmál, ale občas tam byly vcelku originální gagy. Pokud les Charlots nemáte rádi, nekoukejte na to. V takovém případě byste patrně dali 1 až 2 hvězdy. Pokud je máte rádi, patrně dost možná dáte 3 hvězdy, protožese tam pořád něco děje. Jinak z pohledu nezaujatého diváka. 4 nadržení děvkaři a totální nemehla jedou do Španělska. Někde je vždy vyhodí a jinde je přijmou, než zjistí, že by je měli raději vyhodit. Nic hlubšího v tom nehledejte, jsem vděčný za tyto filmy, dnes by něco takového již nebylo kvůli politické korektnosti možné. ()

soukyd33

Tohle napadne jenom francouze. 😄 Některé scény jsou dobré, jiné o ničem. Pořád se ale něco děje. Poznámka: Jak to dělají, že mají každou holku v okolí. 😄 Poznámka: Jsou to vážně kamarádi, na život a na smrt. Hvězdiček 3 ()

LukasCL

Jeden ze nejslabších filmů s Bažantama. Chybí mi tu Jacques Seiler, který k této partě patří. Změna dabérů se dá celkem snést (vzhledem k tomu, že se k nám tento film dostal později). Ale příběh nic moc. ()

RAPTTTOR

Ať už jdou Bažanti do boje na stadion nebo na Drákulu, je to stále stejné… asi jako náš Kameňák - jeden gag střídá druhý, mnohdy bez ladu a skladu. Jsou to většinou kraviny, které nemají za úkol, dle mého soudu, nic jiného, než nás za minimum peněz maximálně pobavit a to se někdy méně, někdy více daří popravdě (a pokud budete upřímní, nezbude Vám, než se mnou souhlasit) znám spoustu mnohem, mnohem dražších filmů, které jsou (řekněme to slušně) mnohem, mnohem horší. ()

PORTER44

Průměrná oddechovka,některé scény docela dobře komický u kterých se člověk zasměje(jako třeba na cestě na dovolenou kdy řidič vidí v motoru telata),ale celkově to není tak zábavný jako třeba série četníků od tohoto režiséra. ()

andydufrsn

Již malinko vadnoucí a nastavované pokračování, nic méně pořád najdete dost míst k zasmání a gag s naladěným jihoamerickým rádiem, patří mezi moje vůbec nejoblíbenější ()

Jarsey odpad!

Takže asi tak. Nevím sice, jak film skončil, protože sledování bylo značně únavné. Styl a vůbec dějové linie rozsekané, připomínalo mi to Fantozziho, není žádná linie, podle které by film jel, několik scének poskládaných dohromady v domnění, že to vytvoří film. Jen nevím, proč v každé scéně se musel jeden z party zakoukat do nějaký holky a malér byl na světě, takže s originalitou si nikdo moc hlavu nelámal. Možná by to trochu oživilo, kdyby nebyli všichni stejně hloupí, kdyby mezi nimi byl nějaký chytrolín, který by působil jako nějaká vzpruha. Mám ráda francouzské komedie, ale co je moc (nebo spíše málo)... ()