Recenzie používateľa Pítrs85 k tomuto seriálu (2)

Punk (2015) (E01)

Dokument jako takovej vo hovně, naštěstí ta grupa lidí, co tam vystupujou, jsou lidi, který jsem si rád poslechl, navíc ten obchod-antikvariát, s vinylovýma doskama... to je sen, ty vole :-) Další plusový body za Petra Hoška z Plexis, kterej nejlépe dokazuje, že být pankáčem není o tom ověšet se řetězama a vyčesat číro (i když ty řetězy asi nosí taky :-). Navíc jsem až tady zjistil, že skvělí Pipes and Pints jsou (aspoň z části) z Česka :-) "Mít dítě je jako velká zodpovědnost a vopravdu jako a pak se někde dozvědět, že tvý dítě prostě jako trpí vole, zatímco vole tatínek vole si chlastá v hospodě vole nebo schání vole prachy na ňákej matroš nebo já nevim co, tak jako prostě já jsem nezodpovědnej a tak moje zodpovědnost je taková, že dítě nemám. S dětma nechci mít nic společnýho." Moje slova, Péťo, moje slova :-) "A vy, sekuriťáci- fuck off!" ()

Hooligans (2015) (E02) odpad!

Vysočajna, olé! Jestli chcete vidět, jak to mezi hools chodí, hoďte okem radši po těhle chuligánech a tenhle trash rovnou odmávněte. (Navíc fakt netuším, proč tam byli fanoušci z Plzně, ani jsem nevěděl, že má Viktorka nějaký hooligans... To s chacharama by asi byla větší prdel :-). ()