Reese Witherspoon hrá v tejto akčnej komédii vzornú a snaživú policajtku, ktorej zveria do ochrany kľúčového svedka v súdnom procese s vplyvným mafiánskym bossom. Svedok je vlastne ona (Sofía Vergara) – sexy manželka miestneho drogového dílera. Keď sa o túto dvojicu začnú intenzívne zaujímať najatí zabijaci a skorumpovaní policajti, nezostáva im nič iné, len sa vydať na útek naprieč celým Texasom. (Forum Film SK)

nula87

Jako nezávazná chvilková zábava to celkem obstojně šlape, takže na odreagování ideální. Ne každý den je nálada na hlubokomyslný komplikovaný filmový zážitek. 65% ()

knihovna

Žádná hitparáda, dalo by se říci. Dětinské a ani moc zábavné a ani moc sexy. Asi nejtrapnější byla "lesbická scéna" s ustřeleným prstem. Potenciál Sofie hrubě nevyužit. Tím myslím to, že je to sexy baba, ale tady to nějak nebylo vidět. Při sledování filmu mě opravdu napadlo - tohle musela režírovat ženská. Když si vzpomenu jak sexy byla třeba Elisabeth Hurley v Sloužit Sáře ( abych použil podobný film ), a jak to film zvedlo, tak tady je to opravdu o uroveň níž. Reese je mi docela sympatická, ale tady mi vůbec neseděla. S bídou 1*. ()

johnsnow

Nečakal som nič iba blbosť ale dostal som pozerateľnú komédiu s nie moc akciou ale tak to bolo jasné. Doberanie oboch báb a vergerin prízvuk boli tiež funny. Takže tri zaslúžené hviezdy. ()

MartinTerran

Zábavná komedie kdy se pro změnu utíká před vrahouny a to i z řad policie. Vtípku a vtipných momentů je zde dost a příběh odsýpá v dobrém tempu až ke konci trochu ztrácí dech, ale vše dokupy do docela funguje a já se pobavil. Hodnocení: 62/100. ()

peeteno78

Vlastně jsem se celou dobu dobře bavil. Přesto, že je děj trošku jednodušší a nejde o bůhví jak kvalitní film. Sofia je výborná komediální herečka, která si umí ze sebe udělat srandu a Reese, ač je lepší v romantických komediích než v těch akčních, také příjemně překvapila a dokázala Sofii plnohodnotně doplnit. ()

Hemlock

Velice nenáročná, místy infantilní a především na zástupkyně něžného pohlaví zaměřená komedie, kterou si ale zejména díky rajcovní Sofíi Viagře můžou užít i páni tvorstva - teda aspoň já si tuto jízdu užil a místy jsem se dobře pobavil. Holkám to spolu šlapalo, bylo na co koukat a aspoň vím, že se klasickým kalhotkám říká v jazyce žen pleny pro pochcávající se babky. Takže tato divoká dvojka je zralá na trojku - 65%. ()

fimler

Úplných 100% to není, ale myslím že je to dotažené hezky do konce.Je tam vše co jsem tam chtěl mít takoví nadprůměrný film u kterého si udělali také pár hvězd..... herečky.Hlavně část s menstruací a Justinem Biebrem byla úžasná.Začátek pokulhával a ostatní část filmu to zase vylepšila nakonec jsem se rozhodl, že plných rozhodně nedám, ale 5 hvězdiček si to zaslouží! ()

słezakjkb

Jestli jste na to koukali s českým dabingem, tak věřím, že Vaše hodnocení bylo o polovinu slabší, než kdybyste to slyšeli v originálním znění. Na téhle komedii je důležité mít titulky. Neříkám, s dabingem si poradili skvěle, nebylo to přehnané, stejně jako Někdo to rád blond. Češi nejsou špatnými dabéry. Pro mě jedna z těch lepších komedií už jenom díky účasti Sofíi Vergary, kterou nadevše miluji! ()

Dixieboy

No... komedie, která by fungovala v 90. letech nefunguje dnes, bohužel. Reese a Sofía jsou velmi zvláštní dvojka, která pode mého postrádá chemii. Tyhle dvě spolu mi přišli příliš na sílu... Děj jako takový hodnotit ani nelze, tam není co, ale pár gagů spojených hlavně s věkem postavy Sofíe a neurčitým pohlavím a výškou posavy Reese, bylo fajn a vtipných. Neva... obě mám rád v jiných projektech. Tady se prostě jen sekly. Pro každou mám jednu z hvězd :) ()

lobo87

Podobné filmy sme už videli viackrát (napr. Sandra s Melissou ako Drsňáčky), ale tento patrí k tým lepším. Niekoľko vtipných scén sa skutočne podarilo a Anne Fletcher opäť dokázala, že to so ženami vie - ako s herečkami, tak aj s cieľovým publikom... 65% ()

megajalec

Prvá chyba filmu je u mňa a síce, že som ho pozeral s dabingom, ale čo by človek nespravil pre ženu :) Povedzme si otvorene, film Oscara asi nezíska, je to jednohubka. Oceňujem snahu tvorcov priniesť niečo trochu nové (policajtka, ktorá berie svoj job až príliš vážne a žena drgového dílera spolu na cestách). Pár celkom vtipných situácií a fórikov sa dá nájsť, trhať smiechom sa však príliš nebudete. Sofia je desne hot, to sa musí nechať, Reese v niektorých momentoch ako keby prehrávala. Svedčia jej skôr romantické úlohy. ()

blondboss

Pohodová akčná komédia, ktorá nevytŕča z priemeru, ale fanúšikovia podobného žánru si určite prídu na svoje. Ústrednej dvojici to šľapalo a na niektorých "heftoch" som sa zchuti zasmial. Reese mi v tejto úlohe síce veľmi nesedela, ale nakoľko ju mám rád ako herečku, tak mi to až tak nevadilo. Slušný nadpriemer. 60 % ()