Skautův průvodce zombie apokalypsou

• USA Scouts Guide to the Zombie Apocalypse (viac)

Tři skauti a dlouholetí přátelé spojují své síly s drsnou servírkou, aby se stali tím nejnepravděpodobnějším týmem hrdinů. Když jejich město zpustoší invaze oživlých mrtvol, je na čase složit toho nejdůležitějšího bobříka ze všech a pomocí skautských dovedností zachránit lidstvo před zombie zkázou. (Magic Box)

Stalker85

Jo tak tohle bylo opravdu moc moc moc milý překvapení. šel jsem do toho s tim, že to bude nějaká ultrazhovadilost, ale byla to naprostá pecka. Film se nesnaží za každou cenu bejt vtipnej, ale když už něco vtipnýho bejt má, tak to opravdu stojí za to :) vřele doporučuju na tenhle film mrknout...fakt velká pecka :) ()

ferdomravec

V ramci zanru zombie 3,5. V ramci zombie komedie 4. Je to sice detinske a naivne ale par momentov mi zaslzilo ci ( scena s trampolinou a penisom, alebo kusanie do prdotvoru :D ) ()

PORTER44

Celkově je to teenagerská horor-komedie-slátanina ,ale pozor takových dobrých a směšných scén a povedených gagů už jsem dlouho v tomto žánru neviděl,jen výběr těch nej,zpomalený záběr na ohmatání zombie koz,pak žužlání zombie babkou skautovy prdele a to nej skoky z okna přes trampolínu a jako drždlo proti pádu zombie péro které se neuvěřitelně natáhne.Herecké obsazení nic moc i když co se týče ženského pokolení docela dobrý. ()

yejb

Určitě ...ANO. Film má správnou rychlost, když se objeví první předvoj nudy plác- hlavní hrdinové skočí rovnýma nohama doprostřed krvežíznivé vřady. Pěkně vykreslené postavy jednají nečekaně moudře, ač jednostranně, klasické scény a postoje jen podtrhávají kvalitu dílka. Komedie si dneska ukousla větší podíl z filmového koláče, skvěle vybrané charaktery jsou mojí krevní skupinou. Od filmu jsem čekal vymejvárnu mozku, čehož jsem dostal mírou vrchovatou. Pevně věřím, že i sami hlavní hrdinové by sborově odsouhlasili, že 5 hvězdiček nebyl jejich záměr, tak dávám 4, pro každýho jednu. ()

Major776

Neuvěřitelné nápady dávají skautské zombie apokalypse opravdovou jiskru, která mnohým zombie snímkům úplně chybí a tady to navíc funguje skvěle i jako komedie a to se prostě cení! Rozhodopádně se to dá vidět i víckrát.. ()

Flatron

Tak Zombieland konečne získal ako takú konkurenciu v záplave tuctových hororových komédií o zombiekoch. Mladí skautíci mi zo začiatku prišli otravní a infantílni, ale postupom času som si na nich zvykol, za zmienku stojí predovšetkým sexica Sarah Dumont, ktorá film jednoznačne tiahne spolu s niekoľkými naozaj podarenými scenkami, predovšetkým scéna s ožužlanou riťou mladého skautíka stojí za to :) Samotný koniec bol čerešnička na torte v štýle legendárneho Braindeadu, napriek tomu viac ako 3* to nebudú. ()

vrch07256732 odpad!

Ja nerozumiem tým pozitívnym hodnoteniam. Jedná sa o dementnú zombie komédiu s typickými dementnými teenie hláškami (vylížeš ma už konečne?) a dementným teenie dejom. Takých tu boli už stovky aj na tému zombie. A oveľa lepších. Táto zhovadilosť ozaj memusela uzrieť svetlo tohto sveta. ()

JWK

Pro mě dokonalá oddechovka. Miluju Zombie komedie se špetkou napětí, vtipu a ňader... tento film splňuje na 100%. ()

Rough

Musel jsem se na to podívat dvakrát... Jasně mám slabost pro zombie a postapokalyptické filmy, ale tohle? Na film jsem se podíval, páč jsem byl zvědavý co Landon po všech Paranormalech natočil... a mě se to líbí. Největší síla filmu je v tom, že se nebere vážně a to je pecka. Asi těžko zapomenu na zombie policajtku ve slow motionu, zombíka co zpíva baby one more time a zombie jelen byl pecka. ()

padlar

Celkem solidní zombie film v hodně odlehčeném hávu. Některé nápady (zombie jelen, zombie kočky, skautský vedoucí) i scény (trampolína, taneček se zombie) jsou opravu povedené. Hlavní čtveřice funguje i hraje celkem dobře, zdařile jí sekundují i některé vedlejší postavy (skautský vedoucí, otravná sousedka, uklízeč na začátku). Jen jsem doufal v lehce jiný závěr. ()

DANJELKO

film je celkom dobrí, ale osobne som musel preskakovať dialógy, sú neuveriteľne nudné, samotné akcie sú pecka, páčila sa mi ideológia že nákaze podliehajú aj zvieratá, vznik nákazy je fakt dobrí aj to ako sa rozširovala za to veľké plus. Na konci to skauti pekne rozbalia čo bolo super aj koniec je dobrí, ale film ma šmrnc len v niektorých momentoch ale je to pozerateľné tri solídne hviezdičky. ()

Hornet.CZ

67% / Upřímně nejsem fanoušek zombíků a proto jsem se obával, každopádně tento film nakonec byl milým překvapením, u kterého jsem se docela i nasmál, sice se zde objevují i hloupé vtipy ale přežít se to dá, pokud vypnete, tak na večer s přítelkyní skvělé odreagování. Mohu vesměs doporučit. ()

BrokyyS

No, že by to bylo něco extra to nééé, ale na oddech a odpočinek super film a komedie.. Film má nápad, ale něco tomu chybí.. Chvílemi až moc zdlouhavé, Mohu doporučit. ()

Zemřela oscarová herečka Cloris Leachman

Zemřela oscarová herečka Cloris Leachman