Skautův průvodce zombie apokalypsou

• USA Scouts Guide to the Zombie Apocalypse (viac)

Tři skauti a dlouholetí přátelé spojují své síly s drsnou servírkou, aby se stali tím nejnepravděpodobnějším týmem hrdinů. Když jejich město zpustoší invaze oživlých mrtvol, je na čase složit toho nejdůležitějšího bobříka ze všech a pomocí skautských dovedností zachránit lidstvo před zombie zkázou. (Magic Box)

mr.twizta

Ono je to vlastne docela zabavne a slusne natocene, navic jsou tam veskere propriety beckoveho vyplachu, jako hromada gore a nejake ty cecky. Fulm prijemne ubehne a pri trose chlastu si ani nevzpomenete na ten zombie dick. ()

allegria

Nejsem milovníkem zombie ani upířích témat, ale tento film je překvapivě svěží, protože je v něm místy docela dobrý humor. Vulgarismy, které mi jindy hodně vadí, mi tady připadaly spíš roztomilé než pobuřující, snad proto, že vycházely z úst věkově tomu přiměřených. Ovšem obešla bych se bez krvavých vnitřností, ať už u jelena nebo u lidí, přestože si uvědomuji, že to asi žánr vyžaduje. ()

Catella

To bylo tak neskutečně divný, až to bylo dobrý. Vlastně moc dobrý! Svižný, zábavný, prostě taková příjemná oddechovka, která se dá úplně v klidu doporučit i těm, co horory neradi :-) ()

Kontryhelka

Nebylo to špatný. Dobrá zábava a příjemní hlavní protagonisté. Vynikající zombie bílá kočka a bába. Fakt dobrý a vtipný. Super hlášky. ()

brasek odpad!

Absolútne trápna záležitosť, stoka filmového priemyslu. Za každú cenu vnútená zábava toho najhoršieho pubertálneho kalibru. ()

Izmo123

Nevím proč ale filmy, seriály tak i videohry o zombíkách mě vždycky braly tak proč se třeba nekouknout na nějaký film, humor v některých momentech se povedl ale někdy jsem jen tak mlčel u vtipu který mě nepobavil a tak jsem přemýšlel jestli příjde vůbec nějaký ten vtip který by mě rozsekal ale ono nic, což je škoda protože kdyby tam byl aspoň jeden vtip který by mě dostal tak bych dal filmu ⭐⭐⭐⭐ ale s takovou musím dát jenom ⭐⭐⭐, postavy se mi líbily akorát která postava mě občas vytáčela tak to je Carter ale jinak se skoro po celém filmu se zachová normálně v tom případě je fajn, co se týče akce u tohohle filmu jsem to zas tak neřešil protože v některých momentech jsem se spíše bál lekaček než bych se věnoval akci, že byste u tohohle filmu čekaly jak vznikl ten virus který napadl jednoho člověka na začátku filmu tak to vám film vůbec nevysvětlí, film se spíše zaměřuje na postavy které mají něco do sebe jen je škoda že se zaměřují na hlavní postavy v malém množství a spíš se film zaměřuje na komedii, kdyby tyhle dvě věci byli vyrovnané dal bych tomu jednu hvězdu navíc, jinak hodnotím: Postavy 6/10 Příběh 6/10 Horor 5/10 Akce 7/10 Komedie 5/10 Celkově hodnotím ⭐⭐⭐ 6/10 ()

Richie4422

Ale hej, pohodová komediálna zombie camp prča s fajn vtipnými gagmi a momentkami. Občas bohužiaľ mierne suchšie a v podstate ničím extra zaujímavé, takže pochybujem, že si na tento film niekedy spomeniem. ()

Krystian

Kémo, fakt jsem se zasmál. :)) Nemám tomu asi co vytknout, není to žádný velkofilm a o to větší bylo to překvapení. Všechno fungovalo, nebyly tam pro mě žádné nudné momenty či pasáže, vtip příjemný a postavy rozumné. Nemusely by furt odhazovat všechny zbraně, co najdou, ale jinak ok :D ()

jizvoun

Takovej kulervoucí nářez jsem opravdu nečekal a jsem rád, že se to ke mně dostalo. Nejdřív jsem byl potěšen výběrem tří hlavních hrdinů - puberťáckých skautíků, který spolu tvoří naprosto dokonale charismatickou trojici. Jak už tu někteří psali, jeden z kluků je naprosto dokonalej klon Toma Hardyho za mlada, to fakt nejde přehlýdnout. Když se k nim potom přidá i superkočka z nightklubu, věděl jsem, že to dokoukám do konce. Tahle parta se prosekává nakaženým městem všemožných zombíků a k tomu využívá důvtipu a zkušeností nabytých při lovení bobříků ve skautu. Sečteno podtrženo, po dlouhé době komedie, která mě chytla. ()

StanleyVanH

Si říkám, když zombie film, tak že to bude to samé a vůbec, tento film velmi překvapil. Neni nic lepšího, než horor spojený s komedií. Dobrý hlášky, mrdny a trapní skautové, paráda. ()

Zemřela oscarová herečka Cloris Leachman

Zemřela oscarová herečka Cloris Leachman