Skautův průvodce zombie apokalypsou

• USA Scouts Guide to the Zombie Apocalypse (viac)

Tři skauti a dlouholetí přátelé spojují své síly s drsnou servírkou, aby se stali tím nejnepravděpodobnějším týmem hrdinů. Když jejich město zpustoší invaze oživlých mrtvol, je na čase složit toho nejdůležitějšího bobříka ze všech a pomocí skautských dovedností zachránit lidstvo před zombie zkázou. (Magic Box)

johnsnow

Prekvapenie skautských rozmerov. Čakal som prkotinu no dostal som super zombošovku s krvavou a nechutnou akciou i dobrými hláškami. Taktiež chválim hudbu ktorá sa do určitých situácii nesmierne hodila. ()

zubrik66

Na zombieland sa to nechytá, ale uletené je to dosť. Samozrejme nemôže chýbať typický prerod z outsidera na hrdinu za pomoci kyprej mladej devy, ktorá strieľa z brokovnice ako olympijská víťazska. ()

carodejb

V rámci toho čo sa to snaží byť (teen komédia so zombie) to asi lepšie bude ťažko. Dobrý soundtrack, parádne gore, vtipné hlášky a aj tá ústredná štvorica (čurákov a sexi kosti) nie je na zahodenie. 80% ()

Brano

Mladí skauti bojujúci proti zombie. Hororová komédia z prostredia mladých tínedžerov, ktorá prekvapivo neurazila a bola celkom pozerateľná. Taká jednorazová oddychovka, pri ktorej sa nájde aj zopár vtipných scén. Herecké obsadenie bolo tiež fajn. Tye Sheridan mi pripomínal miestami mladého Toma Hardyho. Záver už ale trochu nudil. ()

george82

Pokud to měla být hororová komedie, tak tomu chybělo víc humoru a pokud horor, tak zase víc napětí. Přišlo mi, že si to snaží vzít z každého něco a ve výsledku je to vlastně nic. Jen taková běžná tuctovka, která neurazí a zároveň nenadchne. ()

HEED

Dosti vydařená pubertální žezničina plná skělých gore efektů a vtipných momentů. Obvykle zombie horory v oblibě moc nemám, tohle je ovšem parádní jízda. Britney Spears, trampolína, důchodkyně s kočkama a tak dále. ()

Xpojntman

Je to takové vlezlé. Mě tam ti skauti přípomínali rudý pionýry z dob komunismu u nás. Chyběla tam tomu možná i Bella Thorne, ale Sarah Durmont taky není špatná. ()

Facerr

Tohle byla dobrá ujeťárna. Nějak jsem se k tomuhle filmu nechystal, ale skoro omylem se mi pustil začátek. A od tý doby jsem na příběhu visel, jako kojenec na bradavce. Trochu mi vadili vychytralý a střelhbitě se pohybující zombíci, ale na tohle se nedá dívat, jako na horor plný napětí. Spíš je to prča od A do Z. ()

DonBraso

Další můj film s Tyem Sheridanem,tentokrát trochu jiná story.Bohužel tady nelze moc co hrát,tak se budem aspoň pořádně bavit ne?Zrovna za břicho jsem se tedy nepopadal,jen dvakrát pousmál,ale chápu,že cílová skupina byla nadšená.Na jedno podívání to splnilo účel dobře.Zombies bylo dostatek,s holkama už to bylo horší,nějaký ten penis,dva joke,nerozbitné auto,se kterým se vyjelo pár výloh.Něčím zajímavý film,zabavil,ale čekal jsem,že se budu spíš bavit a smát,ale to tedy rozhodně ne.Jinak napsat,že Braindead má konkurenci,to snad nemyslel vážně jeden pan uživatel.Jó a mladej "Švarcík" byl viděn no,ale to vím,až teď,kdo tam další vůbec hrál až zde na CSFD :)55% ()

TinoArts

Po Zombielande a Shaun of the Dead konečne zase slušná komédia v zombie žánri. Síce úplne iná, ale vo svojej podstate rovnaká. Treba viac takýchto ujetých vecí! 80% ()

KateVonTee

No ja nevim.Me to prislo proste silene vtipny.Scena,kdy se zombie policistce rozepne kosile a vlajou ji prsa a on si proste musi sahnout,anebo drzeni se za zombikuv penis, ci nesmrtelny vedouci skautskeho sboru.Je to blby,ale vtipny. ()

waltosin

Některý ty zombie masky nejsou moc povedený, ale za to tomu nechybí krvavá prča, která jede prakticky celých 93 minut, dobrá zombie komedie ze skautama, která se povedla i když jse se bál že to bude nějaká sračka. :) 75% ()

shaacul

Podle trailerů jsem očekával další Zombieland ale tenhle film mě více méně zklamal. Sheridan není Eisenberg, Dumont není Stone a hlavně Koechner není Harrelson. Nesdílím také názor tvůrců že co je sprosté je i vtipné. Dvě hvězdy dávám za zombie jelena a zombie kočky. ** ()

Lula.cz

Z traileru to vypadalo na slušnou zombie srandu. A po shlédnutí můžu s klidem v duši napsat, že to byla fakt super sranda. Herecké obsazení svěží a neokoukané, gagy hodně zábavné, nemrtví v hojném počtu, zkrátka zombie komedie jak má být. Už ten začátek mě dost pobavil, uklízeč byl fakt looser se vším všudy a to jak se virus díky němu rozšířil bylo vcelku originální. Báječná oddychovka, u které se smějete opravdu často. ()

Vasyl

Nepomatuju, kdy mě něco naposledy takhle vtáhlo a celou stopáž bavilo. No a na slečnu Sáru Dumontovou bych se vydržel díval hodiny...jo, zase jsem se zamiloval. ()

djbarrel

Zcela upřímně jsem se bavil. No fakt. Některé scény byly vysloveně boží. Film měl slušné tempo a nedocházel mu dech ani ke konci. Což je někdy problém, vtipy se opakují a už to není vtipné. No v tomhle případě se to nestalo a já se poměrně dobře bavil. Scéna s trampolínou byla fakt best a vůbec celý film byl dobrý. Možná je mé nadšení způsobené i tím, že jsem si od toho tolik nesliboval, ale opravdu se zas jednou povedla zombie komedie která nebyla trapná. 75 % ()

Domas88

Dalo se tam toho hodně opravit, ale i pokazit.. Tady 3* jsou naprosto ideální, dá se na něj podívat, dokonce se pobavíte, jen si myslím že už po něm nesáhnete.. ()

Zemřela oscarová herečka Cloris Leachman

Zemřela oscarová herečka Cloris Leachman