Divoké historky spája motív krivdy, ktorej sa človek nedokáže ubrániť, ak nechce prekročiť hranice zákona, či dobrých mravov. Keď však pohár trpezlivosti ich hrdinov pretečie, berú veci do svojich rúk a so svojimi trýzniteľmi si to vyriešia po svojom mimoriadne originálnymi a komickými spôsobmi. Nekonvenčný film o extrémoch ľudského správania si získal srdcia divákov na viacerých svetových festivaloch, kde nazbieral viac ako 40 rôznych ocenení. (STV)

Magniel

Skvělých 6 na sobě nezávislých historek! Chvílemi si říkáte, že to už je moc, o pár minut později se válíte na zemi smíchy. Perfektní je úvodní historka a zvlášť poslední svatba. Aneb nervy můžou rupnout každému!! :) ()

Meijin

Je to mazec. Styl krátkých povídek udržuje vysoké tempo děje, napíná diváka a nedovolí se ani chvíli nudit. Všechny příběhy se skutečně odvíjejí od ústředního motivu - jak nechat přetéct trpělivost - a je jedno, jestli u naprostého dobráka, staré kuchařky, milionáře, novomanželky, burana či buznysmena. Mě se nejvíce líbila historka č.5 tematicky laděná jako kriminálka, ve které chtěl právník, komisař a správce oškubat milionáře. Mojí ženě se zase nejvíce líbila historka č.6 o svatbě a rozzuřené nevěstě. ()

R1CH1E

Extrémně vyhrocené, ale o to více vtipné a úderné historky ze života, které ukazují, jak dokážou obyčejnému člověku někdy rupnout nervy až do extrému. Některé povídky byly až moc přehnané, některé místy nudnější, jiné naopak geniální, ale jako celek funguje film výborně. P.s. Audi vs. vidlák a Svatba byly nejlepší. ()

Killda

Černější komedii jsem snad ještě neviděl. Do pár let se určitě dočkáme americké verze, což vždycky potvrzuje kvalitu evropského filmu. ()

Pedross800

"JAKÁ JE VAŠE HYPOTÉZA, KOMISAŘI? ZLOČIN Z VÁŠNĚ?" Nevím co seňor comisario, ale má hypotéza zní jasně, tohle jsou za dlouhou dobu nejlepší, nejčernější, nejvtipnější a nejvypointovanější DIVOKÉ HISTORKY co jsem viděl!! Zlomyslnost a humor ruku v ruce jdou a tahle ta povídková směsice je toho jasným důkazem. Všechno to úderně odstartuje všemi podceňovaný a nedoceněný seňor Pasternak, ultimátní to mstitel a po dlouhé době vizuálně zajímavé úvodní titulky a už to valí a nabírá obrátek aby se ve třetí "auto macho" povídce pod trefným názvem "El más fuerte" (nejsilnější) dostavil první nefalšovaný orgasmus o jehož dlouhé a intenzivní doznívání se postará následující povídečka "Bombita" jen doufám, že si jednou i já s takovou opravdovou chutí a gustem vychutnám kávičku :-) ....šup sem, šup tam přes pátou běžím rychle na závěrečný masakr s opět všeříkajícím názvem "Hasta que la muerte nos separe" (dokud nás smrt nerozdělí). Tahle grandiozní, dechberoucí svatbička přináší další mnohonásobný orgasmus a já uspokojen a štasten padám a říkám muchas gracias Argentina, pobavila jsi mě :-))) ()

ghatos

S tímhle filmem jsem si dal na čas a udělal jsem dobře. Už první historka je hodně cool a ve světle nedávných událostí tragédie německého letadla je ještě zajímavější. Člověka zamrazí míra hyperrealističnosti. Přitom, čím je story více fraškoidní, tím více se blíží celistvému zachycení objektivní reality/pravdy/podstaty, což je úkaz v současné kinematografii převzácný. Divoké historky poukazují na to, že nejzábavnější motiv je vlastně jen lidská bytost a její chování. Náhoda (pokud něco takového existuje), souběh špatných rozhodnutí, nelogické chování (nekonečná lidská BLBOST) a temperament vás může dostat do hrobu rychleji, než si myslíte :) . Mě osobně se nejvíce líbili řidiči a svatba. 85%. ()

drackula

Absolútna bomba! Sledovať tento film v kine, ktoré sa od srdca a občas škodoradostne neustále smialo, bol skvelý zážitok. U mňa maximálna spokojnosť ! 100% Kino Lumiere ()

Bagr_007

Vynikající film, se spoustou černého humoru v několika nesouvisejících historkách. Slabší pouze jedna a půl, jinak ty příběhy brousí hranu geniality. Jeden z top 10 filmů roku. ()

MI-380

Originálně osvěžující, nečekaně vtipné, přiměřeně černé. Nejvíc jsem si užil povídku úvodní a předposlední (letadlo, havárie): 80% (zatím 13630 hodnocení, 82%). ()

Autogram

Oko za oko, celý chrup za zub. Nenazdal by som sa, aký zábavný môže byť film založený na pomste. Jednoznačne vedie agresivita na argentínskych cestách, ale aj taký romantický mladomanželsky valčík má niečo do seba. Inak, celým filmom sa linie skvelá hudba, čo mu výrazne pomáha k dobrému dojmu. Snáď film uvidí aj niekto, kto o nejakej pomste uvažuje a pochopí, kam to vedie. Alebo kam by to mohlo viesť podľa záveru filmu. –––– To je neuvěřitelné. Jako by nás spolu svedla nějaká kosmická síla. –––– Jak to je? Když je jed prošlej, účinkuje víc nebo míň? –––– Pane komisaři, jaká je vaše hypotéza? Zločin z vášně? –––– Tisíce uživatelů žádají osvobození od inženýra Bombičky. –––– Pánové, já vím, že jsem v složité situaci. Ale nenechám se oškubat. –––– A tam jsou Arielovy kolegové z práce... ()

Dagoussek

Směs povídek, které nám ukazují reálné situace ze života. Otázka je, zda je to opravdu tak, jak bychom se takto zachovali také. Přemýšlíte nad tím. Každý příběh bych hodnotila jinak a proto dávám slabší průměr. Nejvíce se mi líbila první z letadla a pak i svatební. ()

jefff

Snad až na povídku o výměně pachatele vraždy těhotné ženy srážkou autem to byla luxusní podívaná. První tři povídky byly parádní a měli strhující tempo, napětí i černý humor. Největší esa se sice vyplácaly v první polovině, ale idalší povídky byly pěkný, včetně té poslední o skutečně nevídané lásce. ()

Madlene

To nejlepší nakonec! A tak se historky postupně zlepšují, až gradují do naprosto luxusní zápletky na židovské svatbě. Super... ()

jamalka

Nejlepší film za několik posledních let, konečně nějaké vzrůšo:)....takové pulp fiction po Almodovarsku:). Chcete-li vidět dobrý film, u kterého se budete skoro celou dobu smát ( chvilkama se slzmama v očích), pak je tenhle ta správna volba, 2 hodiny utekly ani nevím jak. ()

venca163

Bezchybná mi přišla ta úvodní s životním ztroskotancem v kokpitu letadla a svatba. Obě (jedna superkrátká, druhá, v kontextu filmu, superdlouhá) mě skvěle pobavily. Dobrej tah na bránu má i s buranem a výměnou kola u Audi (netočil to někdo z prváku FAMO?), i když bych k úplnému uspokojení potřeboval získat nějaký silnější antipatie ke kravaťákovi. Nejvíc nekompromisní byla stará kuchařka v motorestu. Za tyhle všecky palec nahoru. Trochu problém jsem měl se synem ubožákem v BMW, protože byla ve všech směrech až moc skutečná. I tak jsem se ale semtam pořád bavil. Na poslední místo řadím parkování v Buenos Aires. Ta byla (až na pointu) už naprosto 100% ze života a já jsem cítil akorát tak zoufalství a vztek =). Dojem teda zachránil úplný konec a kámoši v base. Celkově pro film velký plus za trochu toho undergroundu v kině. (85%) ()

Alisa

Něco tak úžasného jsem neviděla už dlouho. :-) Brečela jsem, to jo, ale smíchy. Jsem ráda, že právníci byli vykresleni velmi sympaticky. Jsou to totiž nejlepší lidi na světě..:-D Jo a také jsem dnes získala inspiraci, jak by měla vypadat moje svatba. Rozhodně žádná nuda. Všichni Pražáci by se měli mrknout, jak můžou dopadnout, když na někoho v autě ukážou fakáče. Někdy se to nemusí úplně vyplatit. Na závěr bych ráda poděkovala za geniální výběr filmu, protože už dlouho jsem se tak nepobavila! ()

The Last of Us nabírá herního skladatele

The Last of Us nabírá herního skladatele

13.03.2020

Necelé dva měsíce nás dělí od vydání jedné z nejočekávanějších her letošního roku The Last of Us Part II. Pár dní nazpátek přitom bylo oznámeno, že se kabelovka HBO, scenárista Craig Mazin (Černobyl)… (viac)

Festival argentinského filmu začíná

Festival argentinského filmu začíná

24.10.2019

Od 24. 10. do 30. 10. se v pražském kině Lucerna koná 8. ročník festivalu argentinského filmu CINE ARGENTINO. Festival doprovází výstava argentinských filmových herců. Přehlídka bude zahájena… (viac)

Kino Světozor slaví Patnáct let

Kino Světozor slaví Patnáct let

14.05.2019

Kinokavárna na Rock for People

Kinokavárna na Rock for People

30.06.2015

Oscarové filmy, kultovní české seriály, přehlídku tvorby mladých nadějí českých filmových škol, originální Kinokavárnu s vybraným filmovým menu od Aerofilms a nádavkem diskuze s tvůrci. Festival Rock… (viac)