Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage a Iron Fist spojí síly proti společným nepřátelům a hrozivé konspiraci ohrožující New York City. (Netflix)

Recenzie používateľa BaronMartin k tomuto seriálu (9)

The Defenders (2017)

Konečně jsem se dostal k tomu vidět The Defenders, epický ultimátní crossover a spojení čtyř Marveláckých hrdinů z produkce Netflixu. A upřímně se to ve mně dost pere. Na jednu stranu je to strašně příjemný seriál, který nám přináší všechno, co jsme mohli chtít - výbornou chemii mezi našimi oblíbenými hrdiny, nějakou tu akci a velkolepé finále. Na stranu druhou je to ale mírné zklamání, protože si myslím, že se z Defenders dalo vytěžit mnohem víc. Stále si ale stojím za tím, že jsem si tento seriál relativně užil a většinu času jsem se příjemně bavil. Pojďme začít tou pozitivní stránkou. Hlavním tahounem je samozřejmě hlavní čtveřice postav a charaktery, které máme tak moc rádi, jejich vzájemná dynamika, jejich chemie, jejich konverzace, souboje a všechno ostatní. A tahle stránka seriálu se povedla na 100%. Každý z hlavních hrdinů má dostatek prostoru, tudíž ať už máte rádi kohokoliv, Matta, Jessicu, Luka či Dannyho, užijete si je do sytosti. Hrozně se mi líbí, že seriál se chvíli rozjíždí a tyto postavy se nepotkají hned v prvním díle, ale na jejich setkání a sjednocení si musíte nějakou dobu počkat. A než se tak stane, Defenders nám nabízí příběhové linky, které jakoby vypadly z jejich vlastních seriálů. Máme tady Matta a jeho právnické drama, naopak Jessica tu má povedenou detektivní linku, Luke se snaží klasicky chránit běžné lidi v Harlemu a Danny se pokouší zastavit Ruku. V téhle fázi seriálu mi akorát trošku vadil Matt, který je relativně upozaděný a zatímco všichni ostatní už rozjíždí vlastní dějové linky, on se tak nějak cachtá kolem a nemá pořádně co dělat. Jakmile ale přijde třetí epizoda a moment, kdy se všichni navzájem potkají a začnou se poznávat, nastává ta nejlepší, nejzábavnější a nejzajímavější část seriálu. A ano, tahle část je fakt skvělá. Jednotlivé interakce mezi postavami, jejich vzájemná dynamika, jejich hádky a jejich dialogy, souboj Dannyho a Luka, chemie mezi Mattem a Jessicou, všechno tohle je naprosto boží a čtvrtá epizoda, která je jedna velká konverzace mezi těmito čtyřmi je zaručeně mým nejoblíbenějším dílem. Někteří by mohli namítat, že je tu málo akce a až moc kecání, ale mně to vůbec nevadilo. Líbí se mi, jak to mezi hlavními postavami tak trochu vře, jak hned od začátku nejsou hnedka kamarádi a nejsou úplně nadšení, že by měli bojovat v nějakém superhrdinském týmu, ale postupem času si na sebe navzájem zvyknou a spřátelí se. A ještě jednou, každý dialog, každou konverzaci, každý rozhovor a každou hlášku jsem si užíval. Dále chci pochválit audiovizuální stránku seriálu. Seriál vypadá skvěle a hlavně v prvních několika epizodách je tu strašně příjemné osvětlení, kdy každá postava má své scény osvětlené do jejich vlastních barev. Navíc, tvůrci si dali hrozně záležet na detailech a na kompozicích jednotlivých záběrů, kdy když jsou spolu například Jessica s Mattem, tak v pozadí se nachází předměty v barvách červené a modré podle toho, kdo zrovna mluví a na koho je namířená kamera. Chtěl bych vyzdvihnout i hudbu, která je naprosto fantastická. Předchozí Marvel Netflix seriály měly dobrou hudbu, ale toto je asi první z těchto seriálů, který má opravdu zajímavou, výraznou hudbu, která připomíná filmovou úroveň a celý seriál díky ní působí mnohem více cinematicky. K příběhu, ten je většinu času fajn, celý se vlastně točí kolem Ruky, která je tu velice pěkně vykreslená, působí opravdu mysticky a nadpřirozeně, což jsem necítil ani v Daredevilovi, ani v Iron Fistovi. K příběhu, někteří by jako pozitivum mohli brát, že na jeho plné pochopení není vlastně potřeba vidět žádný předchozí seriál, jelikož první díl Defenders slouží jako taková rekapitulace pro nové diváky. Tímto se rovnou můžeme dostat k negativům, jelikož těch bohužel taky není málo. Tak zaprvé, tempo. Tempo je buď relativně pomalé a zdlouhavé a nebo extrémně rychlé, většinou nic mezitím. Problém vidím hlavně v prvních 2 epizodách a potom pár dílů těsně před finálem, které jsou neskutečně pomalé a prakticky nic se neděje, když se ale něco děje, seriál se toho strašně rychle zbaví. Například, v 6. díle umře jedna z docela důležitých postav a seriál to prakticky vůbec neřeší, akorát v dalším díle jedna z postav nad touto smrtí truchlí asi 3 vteřiny a pak jde prostě dál. Pochvaloval jsem, že 1. díl je dobrý pro lidi, kteří žádný předchozí seriál neviděli, na druhou stranu lidé, kteří je všechny viděli, tak první epizodu můžou prakticky přeskočit, jelikož až na linku Jessicy se v ní nestane vůbec nic důležitého pro děj. Finále seriálu je skvělé, ale těch pár epizod před ním jsou naopak strašně rychlé, jakoby se tvůrci co nejrychlejšími a nejjednodušími cestami snažili k té poslední epizodě dostat i za cenu několika naprosto stupidních a přehnaně rychlých momentů. Za absolutní peak tedy považuji prostředek série, tedy 3. a 4. epizodu, a potom samotné finále. Kdo mě dále nebavil, tak to je hlavní záporák Alexandra, hraná Sigourney Weaver, která čistě a jednoduše nemá absolutně žádný prostor, je extrémně nevýrazná, nezajímavá a necharismatická a ve výsledku je hrozně zbytečná, jelikož některé z hlavních hrdinů (Jessicu) třeba za celý seriál ani nepotká a ve finále jediná hlavní postava, která k ní má aspoň nějaký vztah, tak je Danny, který ji potká dvakrát za celý seriál... Hodně lidí nadává na zbylé záporáky, tedy na hlavní prsty Ruky, ti mi ale přišli dost fajn. Každý z nich má vlastní osobnost, nějaký zajímavý charakter a byli vlastně celkem fajn. K akční stránce seriálu, ta je jako na houpačce. Některé momenty vypadají fantasticky (finální souboj z 3. epizody a i celkem hejtovaný finální souboj v posledním díle se mi líbil), jiné jsou katastroficky provedené (souboj 3v3 v předposledním díle) a rozhodně nemůžeme čekat žádnou akci stylu Daredevil. Abych to nějak shrnul, Defenders jsou fajn. Jedná se o příjemný seriál, který tahá charisma hlavní čtveřice, jejich vzájemné interakce, dynamika a chemie. Seriál vypadá hezky, má skvělou hudbu a rozhodně se nejedná o žádný průšvih. Bohužel, má hrozně kolísavé tempo, relativně slabé záporáky a upřímně, ani ten děj sám o sobě není nijak extra zajímavý. Ačkoliv jsem si Defenders užil, po jejich zhlédnutí cítím takovou hořkou pachuť, jelikož si myslím, že tu toho mohlo být prostě víc. I přes to, že mají z celého Marvel Netflixu nejméně dílů, i tak cítím, že některé momenty by se dali naprosto v klidu škrtnout a nahradit něčím lepším. Seriál se strašně moc zabírá Rukou obecně, zabírá se jejich plánem na zničení New Yorku, o kterém se ale pořádně dozvíme až ve finále, na což už je moc pozdě, místo toho, aby se zaobíral buďto Alexandrou a nebo ještě lépe, aby věnoval ještě víc času hlavním hrdinů, jelikož to je ten největší plus celého seriálu. Scény v Defenders se takto vlastně dělí na 2 části: momenty, kde jsou hlavní 4 postavy pohromadě, u kterých budete nadšení a v hypu, a potom všechny ostatní scény, při kterých jsem seděl s kamennou tváří a vůbec nic necítil. Defenders mohli být prostě lepší, takhle je to jenom příjemný seriál, který ukojí váš hype na crossover vašich oblíbených hrdinů, ve kterém ale kromě toho nic není. Žádný silný příběh, žádný extra zajímavý děj, nic. Dynamika a interakce mezi hlavní čtveřicí je bez debat ten hlavní tahoun celých Defenders. Bohužel, všechno ostatní, od záporáků přes děj, je relativně průměrné a nezajímavé, a je tomu věnována až příliš velká pozornost. Defenders jsou fajn, ale mohli být lepší... Hodnocení: 75% () (menej) (viac)

The H Word (2017) (E01)

Pilotní epizoda crossoveru Netflixovských hrdinů Defenders je standardní úvodní díl, který má jednoduchou funkci. Představit divákům, co neviděli předchozí série, jednotlivé postavy. Tudíž logicky pro někoho, kdo všechny seriály již viděl je to celkem slabá epizoda, jelikož se v ní vůbec nic neděje, jednotlivé postavy se ani nepotkají a vlastně se jedná spíš o takový dodatek k jednotlivým Netflix seriálům a takové náhodné momentky ze života jednotlivých hrdinů, ale podle mě to má své fajn chvilky. Tak zaprvé, sakra, to intro. O můj bože, to je výborný :D Kromě toho se mi ale hrozně líbí vizuál celé epizody. Ten nápad, že scény jednotlivých postav budou v jejich barvách je strašně dobrý a vypadá to skvěle. Matt je většinou osvětlen nějakým červeným světlem, Jessica se nachází v modrém nebo fialovém prostředí, cokoliv, kde je Luke, je žluté a oranžové a Iron Fist je ozářený tyrkysovou. Je to takový jemný designový prvek, ale je to příjemný detail. K ději samotném, jak říkám, je to pilot, tudíž to nemá prakticky žádný děj. Cílem je představit nám postavy, jejich motivace, jejich cíle a jejich charakter a to se daří perfektně. Mojí nejoblíbenější částí je Jessica, její vyšetřovací detektivní linka je fajn a v této epizodě jako jediná má momenty, které se opravdu dají nazvat dějovou linkou. Matt je taky fajn, hlavně jeho úvodní scéna v soudní místnosti je naprosto skvělá. Luke a Iron Fist jsou trošku slabší, jelikož nemají moc zajímavé momenty, ale minimálně nápad toho, že Danny má noční můry z potenciálního zničení K'un-Lunu je fajn. Taky musím ocenit, že se tvůrci opravdu snažili, aby jednotlivé segmenty působily, jakože patří do daných seriálů. Když je na scéně Luke Cage, v pozadí hraje jazzová hudba, scény s Jessicou doprovázejí takové ty záběry jakoby z objektivu foťáku, které můžeme znát právě z jejího seriálu, atd. A tyhle detaily jsou fajn. Doufám, že až se v dalších dílech postavy potkají, seriál nabere nějaké grády. Takhle je to pomalé, vleče se to, ale chápu, že takovýhle pilot je nejspíš potřeba. Hodnocení: 60% ()

Mean Right Hook (2017) (E02)

Druhý díl už na rozdíl od pilotu obsahuje nějaké ty zajímavé momenty i pro lidi, kteří viděli všechny předchozí Netflix Marvel seriály a pomalu se nám tu rozjíždí nějaký větší děj na pozadí. Hned na začátek musím říct, že dějová linka Jessicy mi pořád přijde nejzajímavější. Líbí se mi, že tvůrci zachovali její detektivní stránku a scéna v jejím bytě s Malcolmem a Johnem je napínavá, má atmosféru a působí dobře. Když o té scéně mluvím, tak rovnou zmíním Elektru, která působí skvěle. To, jak se chová jako nějaký duch, který se někde zjeví, někoho zabije a hned zmizí, je skvělé. A finální moment, kdy se Jessica potká s Mattem je výborný. Když už jsme u něho, Matt má podle mě asi nejslabší část z dějového hlediska. Nic se pořádně neděje, jeho části nemají pořádně děj a Matt jako jediný se zatím prakticky vůbec nezapojil do celkového příběhu seriálu. Alespoň tu má poměrně povedenou scénu s Foggym a i když na jednu stranu chci tvůrce pochválit, že i v tomhle crossover seriálu se řeší témata a vztahy postav z jejich vlastních seriálů, přijde mi trošku škoda, že podobné scény nevidíme přímo v Daredevilovi, ale zde. Highlightem celé epizody je ale samozřejmě setkání a následný souboj Luka a Dannyho, který je skvělý a už teď se mi hrozně líbí dynamika těhlech dvou. Celkově velmi fajnový díl, ale už se fakt nemůžu dočkat, až se dají dohromady celí Defenders. Hodnocení: 70% ()

Worst Behavior (2017) (E03)

Třetí epizoda Defenders musí být naprostou epikou všech fanoušků Marvelu. Konečně se nám zde pořádně proplétají různé dějové linie a výsledek je výborný. Začnu tedy paradoxně asi jediným negativem, který s epizodou mám, a to je dost překvapivě Matt. Na to, že je to jeden z nejzajímavějších členů Defenders, až doteď neměl vlastně pořádně prostor, v této epizodě má plus mínus 5 minut screentimu a jako jediná z hlavních postav dosud neměl žádnou vlastní dějovou linku, spíš se tak nějak připlétal k té Jessicině a vlastně zatím se jen tak motá kolem a nemá pořádně co na práci. Každopádně, jinak je tento díl naprosté blaho. Zaprvé, hudba. Sakra, Defenders mají neskutečně výbornou hudbu. Ať už mysteriózní soundtrack Ruky, akční hudba při soubojích nebo epické znělky při velkolepých scénách, všechno zní výborně a John Paesano je rozhodně skvělý skladatel. Epizoda má hned několik skvělých momentů, např. scéna, kdy se Matt s Jessicou navzájem sledují a pronásledují v ulicích New Yorku, je naprosto geniální a krásně ukazuje inteligenci a charakter těchto dvou. A samozřejmě, highlightem celého dílu a naprostým rájem pro všechny Marvel fandy je finálních 15 minut, počínaje příchodem Dannyho do Midland Circle až po závěrečný moment, kdy se konečně setkají všichni 4 členové Defenders. A už teď můžu říct, že jejich vzájemná dynamika je naprosto perfektní. Chemie mezi Mattem a Jessicou, mezi Dannym a Lukem, mezi všemi čtyřmi navzájem, je to skvělý, je to výborný a funguje to. Neskutečný hype na další díly! Hodnocení: 82% ()

Royal Dragon (2017) (E04)

Upřímně, absolutně nerozumím, proč lidem vadí, že je tahle epizoda spíš konverzační a plná dialogů. Mně to totiž vůbec nevadilo a myslím si, že tenhle díl je velkolepost sama :D Navíc, podobnou fázi jsme měli i např. v Avengers. Jsme v takové té části, kdy se hrdinové navzájem ještě moc nemusejí a musí si stanovit nějaké priority, sdělit názory a prostě se nějak seznámit navzájem. A samozřejmě, že v téhle části nebude moc akce. Jak jsem již říkal, mně to ale vůbec nevadilo. Epizoda je plná naprosto perfektní chemie mezi všemi postavami, je zde tuna skvělých dialogů, skvělých interakcí a každý moment, každou chvíli, kdy si postavy jen povídají o svých životech, o tom, čím a kým jsou, to jsou podle mě ty nejsilnější chvíle epizody. Jakmile se začíná řešit nějaký větší děj, je to fajn, hlavně celé vysvětlení pěti prstů Ruky se mi líbilo, asi za to může i fakt, že Ruka má v tomhle seriálu víc prostoru, než v Daredevilovi a Iron Fistovi dohromady, tudíž se může opravdu naplno předvést, ale osobní momenty mezi postavami jsou prostě to, co tento díl táhne. Když se diskutuje o tom, kdo je Daredevil, když Danny vysvětluje, co to je Iron Fist, když si Luke s Dannym povídají o jídle :D Tyhle dialogy, tyhle interakce jsou prostě skvělé. A samozřejmě musím zmínit mé 2 nejoblíbenější scény asi zatím vůbec v celém seriálu. A to ten moment před intrem, kdy má Matt vnitřní dilema, jestli se zapojit či nikoliv, ale nakonec zahodí masku a jde se představit ostatním. A pak samozřejmě úplný závěr, úplně poslední scéna, která je naprosto kurevsky epická :D Když se všichni Defenders dají pořádně dohromady, ještě na scénu dorazí Jessica a všichni stojí proti Elektře, s tou naprosto fantastickou hudbou v pozadí. Sakra, prostě epika sama :D Výborný díl a absolutně nerozumím komukoliv, kdo tvrdí, že mu to přišlo pomalé. Hodnocení: 84% ()

Take Shelter (2017) (E05)

Po předchozích 2 nabušených epizodách je tento díl takový pomalejší, táhlejší a není špatný, jenom tu není nic extra výjimečného. Je tu relativně málo interakce mezi hlavními postavami a potenciál, který tento díl nabízí, tedy konverzace a dialogy mezi jednotlivými sidekicky hrdinů, není skoro vůbec využit. Notak, doslova tu v jedné místnosti sedí Karen s Foggym, Trish a Malcolm, Claire, Colleen a Misty a kromě komentáře Trish a Malcolma směrem ke Karen tu není absolutně nic. Come on, čekal jsem alespoň nějaký fajn rozhovor mezi Claire a Foggym, ale ani to ne. Snad to v příštím díle ještě napraví. Příběh tohoto dílu by se dal shrnout jako „musíme nahrnout naše kamarády na jedno místo zatímco vyslýcháme jednoho týpka“ a to prostě nestačí. Každopádně, k pozitivům. V této epizodě je zatím asi můj vizuálně nejoblíbenější souboj v Defenders a to Daredevil s Jessicou vs Murakami. Vizuál tohoto fightu je totiž skvělý. Strašně se mi líbí, jak je celý souboj nasvícený do červené a modré barvy, tudíž do barev Matta s Jessicou a vypadá to prostě skvěle. A jejich vzájemné interakce jsou taky fajn. A ještě chci zmínit jednotlivé vůdce Ruky, kteří jsou ztvárněni velice dobře. Líbí se mi, jak každý má vlastní osobnost, vlastní cíle a vlastní problémy s ostatními. Paradoxně nejméně mě baví Alexandra, kterou seriál prezentuje jako toho hlavního padoucha. Epizoda není špatná, jenom je celkem pomalá a jedná se o takový celkem fillerový díl. Hodnocení: 73% ()

Ashes, Ashes (2017) (E06)

SPOILERS! Další dle mého relativně zbytečná epizoda, která kromě posledních 10 minut slouží jako takový fillerový díl. Je zajímavé, že z Netflixovských seriálů mají Defenders nejméně epizod, pouze 8, a i tak by jim naprosto prospělo o pár epizod méně, třeba takových 6. Tato epizoda je jinak jakž takž fajn, ale začněme rovnou negativy :D Ten začátek. Upřímně, vůbec nerozumím tomu, proč Defenders přijdou s celkem logickým plánem, tedy odklidit Dannyho do ústraní, ale prezentují to, jak kdyby ho chtěli zavraždit a nakonec ho připoutají na židli se smyčkou kolem krku, která ho zabije, pokud se bude moc hýbat. Jako, what? :D A proč Danny není schopen pochopit, že jeho schopnosti by mohly Ruce pomoci i proti jeho vůli a není schopen přijmout plán, že by prostě chvilku byl tak nějak mimo souboj? Tohle naprosto retardované chování postav na začátku je strašně zvláštní, bije to do očí a scénáristicky je to jenom klička pro to, aby tady mohl být souboj Dannyho a Matta a aby se mohl děj posunout dopředu bez toho, aby pan scénárista musel nějak extra přemýšlet a přijít s jiným posunem děje dopředu. Jinak je ale díl fajn. Je zde naprosto výborná dynamika mezi Mattem a Jessicou, skvělý twist se Stickovým pokusem zabít Dannyho a jeho následnou smrtí a i poměrně fajn závěr, kdy Elektra zabije Alexandru, která mi ale upřímně byla tak nějak jedno, protože měla málo prostoru a byl to absolutně nezajímavý charakter :D Čtvrtou stěnu bořící Matt hrající na piáno Defenders theme taky potěšil :D Hodnocení: 70% ()

Fish in the Jailhouse (2017) (E07)

Ach jo, proč i poslední díl před samotným finálem působí jako výplňková epizoda, ze které mohlo být dobrých 20 minut vyškrtnuto? :D Proč i tento díl, už druhý v celých Defenders opět nabízí potenciál interakce mezi jednotlivými sidekicky od jednotlivých hrdinů a opět tuto šanci naprosto promarnil? Proč prostě? :D Tentokrát začnu netradičně pozitivy, abych se potom mohl více věnovat té horší stránce :D Dynamika Luka, Jessicy a Matta je skvělá, dialogy mezi těmito třemi jsou super a scéna v metru je výborná :D Hudba je stále naprosto fantastická a finální scéna s kostmi draka je taky hrozně fajn. Bohužel, tady pozitiva končí. Tak zaprvé, Colleen jsem nikdy neměl rád, ale po této epizodě je to rozhodně ta nejotravnější, nejnesympatičtější a nejstupidnější vedlejší postava z celého Netflix Marvel vesmíru. Danny je totální vocas, to už jsme taky nějakou dobu věděli, ale tady mi přijde, že tvůrci záměrně zvolili tu variantu, jak z něj udělat toho největšího idiota a zároveň se díky tomu posunout v ději. Prostě, Danny celý jeho seriál a ani tady v Defenders pořádně nepoužívá Iron Fista, když by se mu to hodilo a radši vždycky bojuje s normálními pěstmi, ale přesně v ten moment, kdy by je neměl použít, protože je v očividné pasti, tak je jako totální trotl použije a samozřejmě udělá přesně to, co chtějí jeho nepřátelé. Ještě chci mluvit o souboji Matt, Jessica a Luke vs. 3 vůdci Ruky, který je strašný, ale jakože fakt příšerný. Příšerně temný, takže nic nevidíte, a ještě k tomu tuna střihů, tudíž se absolutně neorientujete v celém souboji. Snad finále bude lepší... Hodnocení: 60% ()

The Defenders (2017) (E08)

SPOILERS! A je to tady. Konec jedné velké éry. Konec the Hand, konec Defenders. A hej, musím uznat, že celé finále jsem si extrémně užil. Hned na začátek musím pochválit jednu věc. Nevím úplně přesně, jak to popsat, ale celý tenhle díl nepůsobil, jako epizoda seriálu, ale opravdu jako film. Má to skvělé záběry, naprosto fantastickou hudbu, nějaké napětí a sázky v podobě tikající bomby a samozřejmě emocionální závěr. Nevím, ale celý tento díl na mě působil hrozně cinematicky, opravdu jak kdyby to byla část nějakého filmu. Samozřejmě, musím opět zmínit to, co jsem chválil v dílech minulých. Skvělá interakce mezi hlavní čtveřicí, navíc, konečně dostáváme to, na co čekám celý seriál - interakci mezi jednotlivými sidekicky hrdinů, máme tu dialog mezi Karen a Trish, finální rozhovor Foggyho s Claire je taky moc pěkný. Celkově, epizoda je nabitá emocemi, první zhruba půl hodina působí neskutečně epicky a velkolepě a následuje naprosto fantastický emocionální závěr plný dojemných momentů, které skvěle uzavírají jednotlivé charakterové linky. Máme tady skvělou scénu mezi Mattem a Elektrou, následnou Mattovu smrt (údajnou samozřejmě :D) a všechny scény potom jsou taky výborné. Rozloučení Luka a Jessicy, Claire a Foggy, Dannyho rozhodnutí následovat Matta jako ochránce New Yorku. Skvělé scény. A mě akorát mrzí, že Defenders nikdy nedostanou žádnou druhou řadu a toto je naposled, co jsme všechny tyhle skvělé postavy viděli pohromadě. Hodnocení: 85% ()

Daredevil a Kingpin se vrátí

Daredevil a Kingpin se vrátí

08.07.2022

Dobré zprávy pro fanoušky Daredevila s tváří Charlieho Coxe (Hvězdný prach, Teorie všeho), první větší návrat populárního superhrdiny, ale i jeho úhlavní nemesis Kingpina v podání Vincenta D’Onofria … (viac)

Netflixovské seriály od Marvelu dorazí na Disney+

Netflixovské seriály od Marvelu dorazí na Disney+

24.02.2022

Před pár týdny přišla zpráva, že Netflix stahuje své marvelovské seriály jako Daredevil nebo Punisher ze svých serveru. To samozřejmě rozjelo spekulace o tom, kde asi seriály, jež se teprve nedávno… (viac)

Nový Transformers našli režiséra

Nový Transformers našli režiséra

27.03.2021

Studio Paramount oznámilo nový film ze světa Transformers, jenž nebude mít nic společného se sérií Michaela Baye ani spin-offem Bumblebee. Nový robotí snímek pak natočí Angel Manuel Soto (Charm City… (viac)

Pavoučí univerzum na Amazonu?

Pavoučí univerzum na Amazonu?

08.09.2020

Studio Sony oznámilo nový seriál Silk, jenž by měl rozšířit hrané univerzum kolem postavy Spider-Mana. Seriál by pak navíc měl dorazit na streamovací službě od Amazonu, což by mohlo naznačovat, že… (viac)