kenkaku

Další tváře zpět (Electra, Stick) a začíná to být lepší. Konečně máme šanci vidět všechny pohromadě, ale ne díky promyšlenému ději, ale vlastně díky náhodě (což zamrzí). Pokud by si série udržela tento styl, stačilo by to. Také mě překvapuje, že Iron Dick mě neirituje tolik (asi tím, že jeho debility žehlí někdo jiný). Takže dobrý. Nicméně stále na Dardevila to nemá. Ten stále zůstává nejlepší sérií Netflixu. ()

Zjewik

Tak tohle mě asi bude bavit :D. Opravdu se mi líbí, že všechny 4 hlavní postavy se setkají celkem nenásilně, zatímco každý z nich pracuje na svém případu, který souvisí s jejich vlastními seriály. Palec nahoru tvůrcům. A ten konec? Pecka, poslední část dílu mi neuvěřitelně zvedl náladu tak, že jsem si hned musel pustit další pokračování. ()

tron

"Si najzbytočnejší právnik, akého poznám. Vážne." Spoilery. Vzťahy a dialógy pekné, postavy prepracované (ostatne, každý dostal vlastný seriál, takže už ich poznáme ako vlastnú dlaň). Ale chcelo by to konečne poriadnu akciu. Po tejto stránke sa Defenders stále akosi nie a nie rozbehnúť - Sigourney Weaver v akčnej scéne pôsobí ako moja učiteľka matematiky zo strednej a to, čo mohol byť akčný vrchol celej série (finálna chodbová scéna), sa bohužiaľ zdrclo len na geniálny, ale iba 4-sekundový fenomenálny záber, v ktorom sa konečne všetci stretnú bok po boku. A je koniec skôr, než sa to poriadne začne. Iron Fist mi v tejto časti už prišiel o čosi záživnejší, naopak Elektra po druhej sérii Daredevila mala podľa mňa zostať mŕtva, bolo by to tak pôsobivejšie a navyše by sa naprázdno nedojila postava, ktorá už nie je zaujímavá. ()

BaronMartin

Třetí epizoda Defenders musí být naprostou epikou všech fanoušků Marvelu. Konečně se nám zde pořádně proplétají různé dějové linie a výsledek je výborný. Začnu tedy paradoxně asi jediným negativem, který s epizodou mám, a to je dost překvapivě Matt. Na to, že je to jeden z nejzajímavějších členů Defenders, až doteď neměl vlastně pořádně prostor, v této epizodě má plus mínus 5 minut screentimu a jako jediná z hlavních postav dosud neměl žádnou vlastní dějovou linku, spíš se tak nějak připlétal k té Jessicině a vlastně zatím se jen tak motá kolem a nemá pořádně co na práci. Každopádně, jinak je tento díl naprosté blaho. Zaprvé, hudba. Sakra, Defenders mají neskutečně výbornou hudbu. Ať už mysteriózní soundtrack Ruky, akční hudba při soubojích nebo epické znělky při velkolepých scénách, všechno zní výborně a John Paesano je rozhodně skvělý skladatel. Epizoda má hned několik skvělých momentů, např. scéna, kdy se Matt s Jessicou navzájem sledují a pronásledují v ulicích New Yorku, je naprosto geniální a krásně ukazuje inteligenci a charakter těchto dvou. A samozřejmě, highlightem celého dílu a naprostým rájem pro všechny Marvel fandy je finálních 15 minut, počínaje příchodem Dannyho do Midland Circle až po závěrečný moment, kdy se konečně setkají všichni 4 členové Defenders. A už teď můžu říct, že jejich vzájemná dynamika je naprosto perfektní. Chemie mezi Mattem a Jessicou, mezi Dannym a Lukem, mezi všemi čtyřmi navzájem, je to skvělý, je to výborný a funguje to. Neskutečný hype na další díly! Hodnocení: 82% ()

darthvader77

Tak protože nejsem vždy proti mainstreamovému názoru, tak tady souhlasím. Tahle epizoda byla ekvivalent slavné scéne z Avengers, kdy máme ten krásný shot na všechny člen. Tohle je prostě radost všichni přicházející na stejné místo. Sigourney Weaverové je absolutně ďábelský antagonista. Sticker prostě badass škoda že přišel o ruku. Elektra vs Daredevil ještě jednou Luke a Iron Fist bojující bok po boku. Opravdu jedna z nejlepších zkušeností jakou jsem s jakýmkoliv seriálem zažil. Zbytek kdy všichni došli na to samé místo je též fámozní no prostě absolutní paráda přátelé. ()