tron

Konečne sa začína umierať. Hoci, ak máte v seriáli k dispozícii zázračný sarkofág, majúci schopnosť priviesť mŕtvych späť do sveta živých, nemôžete si byť istí už ani smrťou. Tak ale dúfam, že v tomto prípade mŕtve postavy aj mŕtve zostanú. Bohužiaľ, Defenders sa stále nie a nie naplno rozbehnúť a z potenciálnej seriálovej udalosti roka sa pre mňa osobne stáva dosť veľké sklamanie. Akcie málo a aj to málo nie je bohviečo, postavy sa nudne motajú stále v rovnakom kruhu a melú rovnaké mystické blbosti a zlo je dosť slabé (tak ja neviem, Hand má k dispozícii bohaté skúsenosti z predchádzajúcich seriálov a napriek tomu posiela na našich hrdinov len pár týpkov s nožmi???). Poteší Jessica Jones a Daredevilov kostým. Začínam byť riadne v rozpakoch! ()

William_

Vadí mi trochu zmatečné a nelogické chování postav, které jakoby scénáristé vymysleli den před uzávěrkou. Není to tak promyšlené jako děj například v seriálu Daredevil. Ale rozumím že The Defenders mají jenom 8 dílů a nějaký zvrat přijít musel. ()

kenkaku

A je to tady... Iron Dick se chová jako kokot, začínají umírat klíčové postavy a nastávají "zvraty" které mají navodit dojem, že je to dějově zajímavé :). Nejsem úplně naštvaný, ale začíná to ztrácet smysl. Jediný kdo na celé čáře drží standard je Jessica a Luke. Hodně pozornosti si pro sebe také začíná brát Electra (což zase tak úplně nevadí) ()

darthvader77

No tak je vidět, že Defenders udělali plot twist ze sequelové trilogie ale správně. Weaverová bude samozřejmě chybět, ale Elektra jako hlavní záporačka je výborná volba navíc to sedí do toho, co už připravil Iron Fist, když hráblo Hamondovi. Sticka teda bude škoda nakonec karmicky ho zabil jeho vlastní pragmatismus, jaká to ironie, ale měl dobrej běh ne že ne. Bromance Iron FIsta a Lukea Cage pokračuje no Jessica Jones a Daredevil jsou též fantastická dvojice. Těším se na finále. ()

BaronMartin

SPOILERS! Další dle mého relativně zbytečná epizoda, která kromě posledních 10 minut slouží jako takový fillerový díl. Je zajímavé, že z Netflixovských seriálů mají Defenders nejméně epizod, pouze 8, a i tak by jim naprosto prospělo o pár epizod méně, třeba takových 6. Tato epizoda je jinak jakž takž fajn, ale začněme rovnou negativy :D Ten začátek. Upřímně, vůbec nerozumím tomu, proč Defenders přijdou s celkem logickým plánem, tedy odklidit Dannyho do ústraní, ale prezentují to, jak kdyby ho chtěli zavraždit a nakonec ho připoutají na židli se smyčkou kolem krku, která ho zabije, pokud se bude moc hýbat. Jako, what? :D A proč Danny není schopen pochopit, že jeho schopnosti by mohly Ruce pomoci i proti jeho vůli a není schopen přijmout plán, že by prostě chvilku byl tak nějak mimo souboj? Tohle naprosto retardované chování postav na začátku je strašně zvláštní, bije to do očí a scénáristicky je to jenom klička pro to, aby tady mohl být souboj Dannyho a Matta a aby se mohl děj posunout dopředu bez toho, aby pan scénárista musel nějak extra přemýšlet a přijít s jiným posunem děje dopředu. Jinak je ale díl fajn. Je zde naprosto výborná dynamika mezi Mattem a Jessicou, skvělý twist se Stickovým pokusem zabít Dannyho a jeho následnou smrtí a i poměrně fajn závěr, kdy Elektra zabije Alexandru, která mi ale upřímně byla tak nějak jedno, protože měla málo prostoru a byl to absolutně nezajímavý charakter :D Čtvrtou stěnu bořící Matt hrající na piáno Defenders theme taky potěšil :D Hodnocení: 70% ()