tron

Viete čo, ja už som na takéto veci starý. Postavy sa dlho rozprávajú a vyjednávajú a nakoniec sa to aj tak všetko skončí pri kung-fu nindžoch, mlátiacich sa v temnej miestnosti, kde poriadne nič nevidíte, len počujete. A "konečne" došlo už aj na bitkársku dôchodkyňu, čo je fakt strašné. Už je to definitívne jasné - Defenders doplatili na mizerného choreografa akčných scén, hlúpe scenáre a slabý rozpočet. Aspoňže Daredevil prestáva byť otravný (načase, dve časti pred koncom). Hand sa totálne opotrebovala, Defenders mali stáť proti nejakému úplne inému nepriateľovi. ()

William_

Scéna v metru když trojice defenders neměla na odvoz byla největším potěšením této epizody. Kam jsme se to dopracovali... Já už po minulém díle věděl, že to půjde z kopce. Výběr hlavních záporáků se pro tento seriál hrubě nepovedl. Ruka je už prostě ohraná jak písničky Michala Davida. ()

kenkaku

Vůbec nechápu jak takové pako se mohlo stát "železnou pěstí". Ten je tak vydlabanej, až to není hezký... no... každopádně děj se posouvá dopředu (ano), ale v opravdu pomalém tempu vykládaném vatou (bohužel). Spousta věcí je jen pro efekt a souboje jsou tak idiotsky stříhané, že by jeden brečel. Naprosto nechápu to pochvalné chrochtání a komentáře (skvělé, pecka, atd). To co sleduji je vlažné kafe bez chuti. ()

darthvader77

Tak hrdinové se musejí vzpamatovat z totální porážky a nejde to moc dobře. Matt Murdoc si sahá na dno svých osobních limintů zatímco, další hrdinové musejí udělat to, co je správné. Celkově se mi líbila finální bitka mezi nesmrtelnými a super lidmi, Madam Gao by pravděpodobně byla schopná sundat Thanose. No a ten závěr s drakem no to bude ještě něco zajímavého těším se na poslední díl. ()

Fanda.Boukal

Nejsem si jistý jestli je to Iron fist nebo nějáký bezdomovec co má v ruce žárovku. Vždyť tenhle "mistr" bojového umění dostane nařezáno od každýho koho potká a navíc je neskutečně vymletej. ()

BaronMartin

Ach jo, proč i poslední díl před samotným finálem působí jako výplňková epizoda, ze které mohlo být dobrých 20 minut vyškrtnuto? :D Proč i tento díl, už druhý v celých Defenders opět nabízí potenciál interakce mezi jednotlivými sidekicky od jednotlivých hrdinů a opět tuto šanci naprosto promarnil? Proč prostě? :D Tentokrát začnu netradičně pozitivy, abych se potom mohl více věnovat té horší stránce :D Dynamika Luka, Jessicy a Matta je skvělá, dialogy mezi těmito třemi jsou super a scéna v metru je výborná :D Hudba je stále naprosto fantastická a finální scéna s kostmi draka je taky hrozně fajn. Bohužel, tady pozitiva končí. Tak zaprvé, Colleen jsem nikdy neměl rád, ale po této epizodě je to rozhodně ta nejotravnější, nejnesympatičtější a nejstupidnější vedlejší postava z celého Netflix Marvel vesmíru. Danny je totální vocas, to už jsme taky nějakou dobu věděli, ale tady mi přijde, že tvůrci záměrně zvolili tu variantu, jak z něj udělat toho největšího idiota a zároveň se díky tomu posunout v ději. Prostě, Danny celý jeho seriál a ani tady v Defenders pořádně nepoužívá Iron Fista, když by se mu to hodilo a radši vždycky bojuje s normálními pěstmi, ale přesně v ten moment, kdy by je neměl použít, protože je v očividné pasti, tak je jako totální trotl použije a samozřejmě udělá přesně to, co chtějí jeho nepřátelé. Ještě chci mluvit o souboji Matt, Jessica a Luke vs. 3 vůdci Ruky, který je strašný, ale jakože fakt příšerný. Příšerně temný, takže nic nevidíte, a ještě k tomu tuna střihů, tudíž se absolutně neorientujete v celém souboji. Snad finále bude lepší... Hodnocení: 60% ()