Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage a Iron Fist spojí síly proti společným nepřátelům a hrozivé konspiraci ohrožující New York City. (Netflix)

Recenzie používateľa SpaceOdyseus k tomuto seriálu (9)

The Defenders (2017)

Jak me bavilo prvnich par dilu, tak konec serie me zklamal. Ze zacatky bylo fajn potkavat vsechny ty stare zname, postupne me ale zacali zbytecne vedlejsi postavy opravdu nudit. Nikam se neposouvaly, jen zdrzovaly dej zbytecnymi kecy a to u osmidilne serie boli. Co take boli, je akce. Je ji fakt hodne ale snad jen jedna scena se da merit s temi z Daredevilovych serii. A co ty zaporaci? Sigourney pobiha od nikud nikam a nudi vic nez aby vzbuzovala nejake emoce. Abych ale jen nehanil, kouka se na to skvele. Po vizualni strance jde o nejlepsi netflixovsky serial. Barevne ladeni scen podle protagonistu je uzasne. Porad tu mame zabavne hlavni hrdiny (3) a docela to i odsypa, takze hodnoceni neni uplne dole. ()

The H Word (2017) (E01)

Tak jsme dostali klasicky seznamovaci dil. Bylo moc fajn videt vsechny stare zname. Mame je tu stale i se zbytkama zanrovych propriet a vizualnich berlicek, ktere se nam tak libily v jejich solo seriich. Jeste nedoslo ke shledani ale finale epizody ho silne teasuje. Zatim za 4 ale mohla by to byt slusna osmidilna jizda. ()

Mean Right Hook (2017) (E02)

Doufal jsem, ze uz v druhe serii se vsichni setkaji. Ale misto toho tu mame pokracovani jednotlivych linek z prvni epizody. Ale i tak je to skvele vypadajici komiksova zabava. ()

Worst Behavior (2017) (E03)

Zase jsme dostali chodbovici a opravdu paradni. Presne tohle jsem od The Defenders chtel! ()

Royal Dragon (2017) (E04)

Super. Sceny v cinske restauraci budou urcite patrit k nejlepsim z cele serie. ()

Take Shelter (2017) (E05)

Akci nabity dil. Ta akce ale neni nejak extra skvela. Zase se striha mnohem vic nez je treba a ja si styskam po vymazlenosti Daredevilovskych solo akci. ()

Ashes, Ashes (2017) (E06)

Iron Fist je ale podivna postava. Co se s nim proboha tvurci snazi udelat? Pusobi jako ufnukany fracek, co se stydi za svou superschopnost a me moc nebavi ho poslouchat. Alespon, ze tu nemame tolik vedlejsich postav. ()

Fish in the Jailhouse (2017) (E07)

Zase tu mame vic vedlejsich postav, nez jsme si zaslouzili. Jejich kecy na policejni stanici tu jsou opravdu navic. ()

The Defenders (2017) (E08)

Tak finale me docela zklamalo. Je narvane prumernou akci, velmi podivne se striha mezi scenama, gradace na me vubec nefungovala a kam se podela vizualni vymazlenost prvni pulky serie? ()

Daredevil a Kingpin se vrátí

Daredevil a Kingpin se vrátí

08.07.2022

Dobré zprávy pro fanoušky Daredevila s tváří Charlieho Coxe (Hvězdný prach, Teorie všeho), první větší návrat populárního superhrdiny, ale i jeho úhlavní nemesis Kingpina v podání Vincenta D’Onofria … (viac)

Netflixovské seriály od Marvelu dorazí na Disney+

Netflixovské seriály od Marvelu dorazí na Disney+

24.02.2022

Před pár týdny přišla zpráva, že Netflix stahuje své marvelovské seriály jako Daredevil nebo Punisher ze svých serveru. To samozřejmě rozjelo spekulace o tom, kde asi seriály, jež se teprve nedávno… (viac)

Nový Transformers našli režiséra

Nový Transformers našli režiséra

27.03.2021

Studio Paramount oznámilo nový film ze světa Transformers, jenž nebude mít nic společného se sérií Michaela Baye ani spin-offem Bumblebee. Nový robotí snímek pak natočí Angel Manuel Soto (Charm City… (viac)

Pavoučí univerzum na Amazonu?

Pavoučí univerzum na Amazonu?

08.09.2020

Studio Sony oznámilo nový seriál Silk, jenž by měl rozšířit hrané univerzum kolem postavy Spider-Mana. Seriál by pak navíc měl dorazit na streamovací službě od Amazonu, což by mohlo naznačovat, že… (viac)