Zacha vôbec neteší, že sa musel s mamou presťahovať do malého mesta, až do momentu, kým nestretne pôvabnú susedku Hannah. Jej otec R. L. Stine píše hororové knihy pre deti, na čom by nebolo nič zvláštne, keby... všetkých duchov a príšery čo vytvoril, nedržal pod zámkom vo svojich rukopisoch. Zachovi sa však nedopatrením podarí tieto monštrá vypustiť do sveta ľudí. A tak Hannah, Zach a pán Stine spoja sily, aby nebezpečných votrelcov vrátili tam, odkiaľ prišli. (Itafilm)

njuska odpad!

Ach jo, docela slibně se to rozjíždělo, než přišla na scénu "uvěřitelná" poloimbecilní policejní kadetka se stejně dementním kolegou... Nechápu, že asi stejně poloimbecilní amíky tyhle sračky pořád dokola baví... ()

Wez

K tomu to filmu jsem se dostal ůplnou náhodou díky stránce www.horor.cz(tímto bych chtěl poděkovat), a opravdu nechápu zdejší nízké hodnocení-mě se ten film velice líbil-je to takovej romantickej monsterfest,těch příšer je tady opravdu požehnaně a pořád se zde něco děje,je to taková,podle mě parádní jízda,a i když horor to není,narazíte zde na vlkodlaka,sněžného muže,zombie,břichomluveckého panáka,obří kudlanku,lidožravej sliz a tuny dalších příšer(super byli trpaslíci),chyběl mi tam snad leda upír a frankensteinovo monstrum,přesto je film vhodný i pro děti...A vůbec mi nevadilo CGI monster,já mám monster filmy rád.Herci hráli dobře,Jack Black byl perfektní,i když ho jinak moc nemusím,teen herci také parádní,skvělá hudba...Velice příjemné překvapení u kterého jsem se královsky bavil-4,5 P.S.-knihy spisovatele R.L.Stina v 90 letech vycházeli hojně i u nás-tuším edice Buldok,Stopy Hrůzy a jejich kvalita byla velice kolísavá,některé byli dobré,většina z nich ale stála za hovno ()

zekon

Hrozný maglajz s hrozným koncem. Je to strašný zmatek kde se v podstatě nic neděje. Všichni utíkají a schovávají se. Je to o tricích a 3D, jako většina dnešních rádobypohádek. ()

StanleyVanH

Může mi prosím někdo vysvětlit co to má společného s hororem? Pro mě to je jasná fantasmagorie a kolem komedie to jen projelo rychlíkem. By mě zajímalo kdo má na starost přidávání žánrů, nebo radši ani ne. Jinak vcelku dobrá relaxační fantasie. ()

Ruslan

Americká teenage instantní vymývarna, která je asi tak vtipná jako pondělní ranní kocovina. Ne, proč já vůl vůbec zapínám tyhle rodinný hovadiny. 40%. ()

fabregas1

Rodinná pohádková fantasy, která podle mě už nějakou dobu nefrčí a je nahrazena animáky. Repertoár příšer je sice veliký na to aby udržel naší pozornost a digitální triky jsou podařené a pořád se něco děje, přesto dějově je to chaotické a postavy se chovají jak blbci a celkově to působí jako kdyby se film na poslední chvíli nějak narychlo sestříhával nebo se zběsile přepisoval scénář. ()

zeromen

Slušně natočená rodinná kravinka se slušným obsazením a slušnýma efektama. Docela jsem se bavila, bylo to vtipné, akční a i trochu strašidelné.// viděno na DVD: 63% ()

gatuso

Nevim proc ale navozovalo me to Vanocni atmosferu. Vlastne je to takovy typicky vanocni film. Spis bych tomu dal 2,5 hvezdy. Na trojku s odrenyma usima. Dvojka by byla zase podhodnocena. Oddychovka. ()

mikruu

No... Ze začátku to vypadalo na strašnou ptákovinu, ale nakonec se to dalo. Po dlouhé době žádné multi-kulti veci. Proto dvě hvězdičky. ()

Miroslav.Zac

Film doporučuju shlédnou jen jednou, protože podruhé už ztratí tu kouzelnou atmosféru rodinného fantasy filmu (no dobře, s příměsí hororu), která vás u něj poprvé udrží až do konce, protože se v první polovině velmi podobá podobným filmům z devadesátých let. Digitální příšery nejsou nic moc, ale ještě pořád jsou oproti podobným filmům koukatelné. ()

malyLibor

Co k tomu říct? B!shop to popsal přesně. Až na ten závěr. Ten jsem tedy nečekal a udělal mi velkou radost. A asi se budu muset podívat i na Jumanji. Když z toho všichni bláznili, tak jsem to jako každou jinou módní věc obešel obloukem. Pokud to bude stejně zábavné jako tohle, stojí to za zhlédnutí. Přestože tam nebude Odeya. ()

Husí kůži čeká pokračování

Husí kůži čeká pokračování

19.01.2017

Předloňská fantasy Husí kůže stála 58 milionů dolarů a vydělala 150, což v hollywoodské matematice znamená dvojku. Studio Sony ji naznačilo už loni v dubnu, teprve nyní je ale všechno jisté a dokonce… (viac)