Zacha vôbec neteší, že sa musel s mamou presťahovať do malého mesta, až do momentu, kým nestretne pôvabnú susedku Hannah. Jej otec R. L. Stine píše hororové knihy pre deti, na čom by nebolo nič zvláštne, keby... všetkých duchov a príšery čo vytvoril, nedržal pod zámkom vo svojich rukopisoch. Zachovi sa však nedopatrením podarí tieto monštrá vypustiť do sveta ľudí. A tak Hannah, Zach a pán Stine spoja sily, aby nebezpečných votrelcov vrátili tam, odkiaľ prišli. (Itafilm)

LencaN

Tady mi přijde jako cílová skupina diváků děcka 8-12 let. Triky byly občas dost chudé. Ze začátku mě to bavilo. Ale jak se začali objevovat obyvatelé knížek, tak mi čím dál víc lezly na nervy nelogičnosti. Husí kůže je nevýrazná. Viděla jsem ji před cca 14 dny a už si z toho pamatuju jen základní kostru a pocit, že to za moc nestálo. Hlavně mě zklamal na hlavu postavený závěr, co se týče sousedovy dcery. ()

bonovox

Vykrádačka Jumanji bez invencie a nápadu. Black je celkom fajn ale teen herci sú miestami nesympatickí. A to už nehovorím o digitálnom bordeli od tretiny filmu... ()

brasek

Neuznávam kombináciu žánrov horor a komédia, to jednoducho k sebe nepatrí. Žiaľ k tejto kombinácii sa ešte pridalo detské dobrodružstvo a katastrofa bola na svete. Katastrofa nie síce veľkých rozmerov, ale predsa... snímok sa rozbehne tak za 30 minút a dovtedy je to nuda, aj keď stopáž slúži sa zoznámenie sa s postavami. Ako rodinná fantasy by mal snímok väčšiu životnosť. ()

marrrrian

Presne ten druh povznášajúceho, nekonfliktného filmu, aký si chcete pozrieť, ak práve nemáte záujem o premietanie nad zložitými závermi, otvorenými koncami, tragickými zvratmi a podobne. Ako sa v komentároch spomína, je to sympatická variácia na Jumanji. Film má spád, rýchlo ubieha, postavy nech sú aké chcú zmätkujúce a sršiace prvoplánovými hláškami, nedá sa nebyť na ich strane. Priemerný divák síce zistí, ako to skončí ihneď, ako je oboznámený s fungovaním toho knižného chaosu, ale aj tak... Je to parádna a nenáročná, ale uspokojujúca podívaná. Odporúčam nedať na tunajšie priemerné hodnotenie. ()

Kontryhelka

Mně se to líbilo. Trochu ztřeštěná komedie,ale koukatelná. A navíc R.L Stina mám ráda a jeho knihy jsem kdysi dost hltala, tak Husí kůže byla příjemným překvapením a svěží podívaná. ()

gpx

Prostě jen série speciálních efektů. To i ten novej Jumanji přináší sem tam nějaký vtipný momenty. Ale alespoň že je to v podstatě #NEZÁVADNÝ ()

TomDolly

Vcelku divný, obyčajný film. Neublíži no ani nenadchne, nezaujme. Po 7min skončení filmu som si nevedela spomenúť na jeho názov... ()

bigmatko

pre kategoriu do 15 rokov je to zabavne halovinske fantazy. pre starsich kinopriaznivcov je to pohodovy odychovy film a ked mate radi fantazy tak sa Vam to bude pacit. trikovo je to dobre natocene, sceny nenudia a nie je tam nudza ani o vtipne momenty. je to taky vikendovy zaner v style scoobyho a jeho party a urcite sa pri nom nebudete nudit. pre mna je to celkom vydarene a dobry tahom bolo aj obsadenie jacka Blacka, ktory to taha dopredu. tri hviezdy su vsak maximum. ()

Luciaaas2

Nic sem neočekával a nic jsem nedostal, opět digi slátina s vyhořelým Blackem. Dávám 2 hvězdy z důvodu, že se některé scény povedly, jako s vlkodlakem.... jinak podprůměr ()

matronator

Darren Shan má lepší knihy, R. L. Stine má lepší film. Pořád čekám na zfilmovanou Sílu pětice od Horowitze (jen ať to proboha točí někdo jiný, než ten co zprasil Stormbreaker). ()

Mr.Lordi

Bohužel musím říct, že jsem očekával něco jiného. J. Black sice předvádí to nejlepší, nicméně to tento film zas tak moc nepozvedne. Když přežijete první polovinu filmu, ve které se prakticky nic zajímavého neděje, rozjede se celkem slušná a svižná akce. V současné době jsou speciální efekty na tak vysoké úrovni, že již je nelze brát za velké plus celého filmu, nýbrž se tak nějak stávají standardem. Jednorázovka, kterou si nemám důvod pustit znovu. Takže s odřenýma ušima dávám 65%. ()

RoyBatty444

Určitý herci prehrávajú áno ty si to Jack B. Horor nie ale trochu sa laká. Príbeh je trochu ohratý. Spracovanie je najmodernejšie a hudba neurazí. Na jedno pozretie použiteľné ako zábava na sobotné dopoludnie. ()

Mark1983

Jen proto,že se ve filmu pohybuje několik vymyšlených monster od různých spisovatelů s dostatečnou fabulační schopností bych tenhle snímek nezařazoval přímo do hororového žánru. Spíš bych ho vnímal jako takové fantasy pro dětské publikum či pro rodinné odpočinkové odpoledne na chvilkové zapomnění na dnešní negativní realitu. Mojí neteři se to moc líbilo a já to uznávám jako koukatelný průměr. ()

Husí kůži čeká pokračování

Husí kůži čeká pokračování

19.01.2017

Předloňská fantasy Husí kůže stála 58 milionů dolarů a vydělala 150, což v hollywoodské matematice znamená dvojku. Studio Sony ji naznačilo už loni v dubnu, teprve nyní je ale všechno jisté a dokonce… (viac)