Iron Fist

• USA Marvel's Iron Fist
USA, (2017–2018), 20 h 52 min (Minutáž: 49–62 min)

Tvorcovia:

Scott Buck

Predloha:

Gil Kane (komiks)

Finn Jones, Jessica Henwick, Jessica Stroup, Tom Pelphrey, David Wenham, Rosario Dawson, Wai Ching Ho, Ramon Rodriguez, Sacha Dhawan, Barrett Doss (viac)

15 let od údajného úmrtí se Danny Rand znova objeví. Teď má ale sílu Železné pěsti a chce získat zpátky svoji minulost a naplnit svůj osud. (Netflix)

Recenzie používateľa micle21 k tomuto seriálu (19)

Sníh ustupuje (2017) (S01E01)

Můj druhý nejvíce vyhlížený člen Defenders - Danny Rand je konečně taky a já jsem nadšen. Poslední týden facebook spamujou hateři s tím, že hlavní postava by měla být žluté pleti a že seriál je shit, jenže opak je pravdou. Navíc v kontrastu s trošku míň povedeným Lukem Cagem je kvalitativní posun hodně znát a já užž se nemůžu dočkat dalších dílů, jakmile tedy najdu ten čas, protože Netflix nerozvážnost neodpouští. A ten konec s letadlem je jako vystřižený z filmového Amazing Spider-mana. :D ()

Shadow Hawk letí (2017) (S01E02)

Sice hned ve druhém díle skončil v blázinci, což je obvykle téma, které mě úplně nebaví, ovšem i přes tu hodinu to neztratilo tempo a já se velice solidně bavil. Navnadili mě na další díly, tak už se těším, až si je dám. Ten konec byl naprosto epesní! Super! ()

Úder hromového kanónu (2017) (S01E03)

Naprostá bomba. Nenudil jsem se ani minutu a to ty díly mají hodinu. Opět velmi brilantní casting, Joy je skvělá a Dcera draka také, navíc jsou obě sexy. A starej vypadá jako zm*d už z toho portrétu, na kterej Danny koukal v kanceláři :D ()

Osmiznaká dračí dlaň (2017) (S01E04)

Tyjo to je tak hrozně cool. Už dlouho jsem neviděl seriál, ve kterém bych si rád pouštěl díl po díle. Danny se konečně předvedl v souboji (choreograficky fajn, jenom mi přišlo, že je jakoby vycucaný z prstu a Danny se na něj vyloženě těšil) a ukázal hruď! Což je důležité, ne kvůli muskulatůře, ale tetovanému znaku Iron Fista. Skvělé skvělé skvělé, nenudil jsem se ani minutu a samozřejmě ono klišé napočítání do tří křupnutí na 1 nebo 2 nemohlo chybět. :D ()

Leknín utržený pod listem (2017) (S01E05)

Ta scénáristická klička s Calire hodně šustila papírem a vůbec mě nepřesvědčila a konec s Madam Gao taktéž ne, třebas jako v DD. Nicméně i tak se seriál neskutečně drží, ta chemie mezi dvěma hlavními protagonisty je neskutečná a už dlouho se mi nestalo, že by mě takto pohltil příběh. Akční scény totiž tak tíživě strhující nejsou, ale zatím to nevadí. Snad v Defenders všichni ze sebe vymáčknou maximum. ()

Z jeskyně vychází nesmrtelný (2017) (S01E06)

Obliba producentů v Banshee se opět projevuje a rozhodně je co brát. Tenhle díl mě bavil ze všech nejméně, souboje jsem si neužíval, protivníci Iron Fista akorát zesměšňovali, radši bych skutečného válečníka, snad ho brzy dostanem, už jsem si leccos početl, ale vážně jsem nevěřil, že si papírově nejsilnějšího člena Defenders poddá i tejpek z ochranky. Tak uvidíme. ()

Vyvracení stromu (2017) (S01E07)

Taky už mi přijde, že Netflix zabíjí ty postavy jako přes kopírák, ale třeba nás zas příště překvapí o něco více. Zatím mě to pořád hoodně baví, tak snad přijdou nakonec i nějaké pořádné bitky, ze kterých budu mít husí kůži. Akorát mi tam děsí ta ta nová postava, co přišla do dojo, ta jen šustí papírem a nebudu jí mít rád. :D ()

Požehnání praskajících kostí (2017) (S01E08)

Dokoukával jsem ho natřikrát. Budto jsem opravdu nebyl v náladě, nebo mě z ní dostal tenhle díl. Snad se to ještě zvedne a chytne mě to tak jako na začátku, ()

Paní všech muk (2017) (S01E09)

Už to nemá takový spád, ale dějou se zajímavé věci. A ten začátek! Bylo jasný, že se už vrátil jednou, ale tohle asi nikdo nečekal. Čekal jsem, že se vrátil třeba jen kvůli nějakým jednorázovým experimentům a ne jako teď už sám od sebe..Třeba to bude jednodušší než u Poola, regenerační schopnosti mít asi nebude :D ()

Černý tygr krade srdce (2017) (S01E10)

Pět s odřenýma ušima, ale tentokrát hlavně kvůli akci. Nechápu jak jsem si mohl myslet, že sensei je její bejvalej. Každopádně zle je, ale to bylo jasný hned..nikdo neni prvoplánově hodnej. A zajímalo by mě, proč Dannyho parťák z kláštera přepadl potravinový vůz, snad to ještě vysvětlej, zatim mi přijde dost nežáživnej. ()

Zastav velkého šéfa (2017) (S01E12)

Zase skvělý díl, stalo se toho tolik, choreografie soubojů se dost zlepšila. Bakuto s Davosem mě neskutečně štvou, ať už jsou za hodný nebo za zlý. Naopak Harold je cool, určitě to bude fajn záporák do posledního dílu. Nebo s kym vlastně bude primárně bojovat? Rád se necham před finále překvapit. ()

Drak si hraje s ohněm (2017) (S01E13)

Zajímavý konec vybízející k druhé sérii. Problém je, že jí ještě neodklepli (spojí teda s Lukem Cagem nebo ne?) a čeká nás Defenders. ()

Iron Fist zuří (2018) (S02E01)

Takovej odvaz to nebyl. Budou se muset ještě dost snažit.. ()

Smrtící tajemství (2018) (S02E03)

Tak to byl nářez. Teda minimálně od večeře, proto stupínek dolů za dlouhé čekání, ale minule jsem přilepšil. Tohle tu mělo být už od začátku. Atmosféra se dala krájet a neskutečně jsem si to užíval a poprvé ve druhé série jsem měl chuť si ihned pustit další díl. Snad to vydrží. ()

Terč: Iron Fist (2018) (S02E04)

Tu nic nebylo, tahle série to bude mít u mě těžké.. ()

Srdce draka (2018) (S02E05)

Tak dupněte už na to! ()

Duel (2018) (S02E10)

Davose už příště ne, děkuji,.a já doufal v Heroes for hire.. ()

Netflixovské seriály od Marvelu dorazí na Disney+

Netflixovské seriály od Marvelu dorazí na Disney+

24.02.2022

Před pár týdny přišla zpráva, že Netflix stahuje své marvelovské seriály jako Daredevil nebo Punisher ze svých serveru. To samozřejmě rozjelo spekulace o tom, kde asi seriály, jež se teprve nedávno… (viac)

Dostane Daredevil novou řadu na Disney+?

Dostane Daredevil novou řadu na Disney+?

05.10.2021

Pár dní zpátky sociální sítě obletěla spekulace, že by se Charlie Cox mohl vrátit do role Daredevila v nové řadě stejnojmenného seriálu na streamovací službě Disney+. Ještě předtím nás ale údajně… (viac)

Matrix našel nového Nea

Matrix našel nového Nea

17.10.2019

Pokračování Matrixu konečně našlo svého hlavního představitele. Tím nebude ani navrátivší Keanu Reeves, ani nedávno oznámený Yahya Abdul-Mateen (byť na oba podle všeho čekají důležité role). Čtvrtý… (viac)

Punisher oficiálně zrušen

Punisher oficiálně zrušen

19.02.2019

A je to oficiální. Měsíc po premiéře druhé řady Punishera s Jonem Bernthalem v hlavní roli se streamovací gigant Netflix rozhodl definitivně zavřít dveře za marvelovskými seriály a oficiálně tak… (viac)