V čínské čtvrti města New York zuří válka gangů a Danny s Colleen se snaží chránit nevinné. V cestě jim však stojí staří i úplně noví nepřátelé. (Netflix)

M.i.k.e

jsem asi jedním z mála komu se líbila první řada a v rámci Netflix Marvelovek jsem jí považoval za nejlepší sérii hned po Daredevilovi.Nebyl tak důvod se netěšit na druhou řadu i vzhledem k tomu,že jak v Jessice Jones,tak v Luku Cageovi se Netflix dokázal zlepšit.Bohužel v tomhle případě to neplatí a i když Danny Rand dospěl a druhá řada nabízí celkem překvapivý vývoj,mě zhruba do půlky nebavilo sledovat co se děje.Druhá polovina,která je akčnější a svižnější to sic trochu zachránila,ale bohužel tentokrát je to krok zpátky.Davos i Walker jsou solidní záporáci,dokonce lepší než celá Ruka v předchozí sérii,ale jejich potenciál není naplno využit...60% ()

joora1

Druhá řada Iron fista velmi překvapila. Došlo k vylepšení snad úplně všeho. Lepší bitky, zkrácení dílů přineslo více napětí. Parádní záporáci to jen podtrhli - triády, Davos a Mary. Co mě ale velmi zklamalo bylo závěrečné rozuzlení. I když Danny byl v první sérii dost otravný, tady se jeho osobnost dostala na vyšší level a dost jsem mu fandil. Bohužel ten konec se podle mě úplně nepovedl, ale jinak je to komplexní seriál. Uvidíme, zda bude další řada. ()

gogos

Zatímco u ostatních seriálů v rámci universa jsme sledovali v každé sérii vždy prakticky nový příběh, tak druhá serie Iron Fist je prakticky takový datadisk, nástavba k první serii. Dořeší se jednotlivé linky nakousnuté v první řadě, tempu pomáhá zkrácení, Danny nám vyspěl, akce je lepší nežli v první řadě... Ale prostě tomu oproti úvodní serii něco chybí. Pokračování je stále skvělé, ale přecijen za překvapivě výbornou jedničkou přecijen lehonce zaostává... ()

DragonnCZ

2. SÉRIE - 4-5/10. : Nuda, nuda, kecy a kecy v kleci. Možná tomu dávám až moc velkou bídu, ale u tohodle sem se strašně nudil. Nezajímavý utahaný a díky bohu za těch 10 epizod. Já si myslel, jak se vytáhnou s tou 2 sérií, ale, že to bude ještě horší jesem fakt nečekal xD Líbila se mi zde postava Mary Walkerové, která byl z celé série nejzajímavější, že měla dvě osobnosti a byl to takovej cvok, ale zápletka jžš marjá kámošovi hrábně a chce tvojí moc, místo toho aby třeba udělali celou sérii v Asii nebo udělali to zajímavější. Však i ty flasbaky na mladýho Dannyho a Davose z K'un-LunPostavy byly suprový tak proč se toho nedrželi. Postavy tu doslova vykastrovali a zahalili nudnými dialogy. To co zde provedli s Dannyho chrakterem jžš. Tohle se nevyrovná Daredevilovi ani Punisherovi ani omylem. Sice ano končí to otevřeně a jakože mě by se líbila i 3. série, která by volně navázala a šlo by se s Dannym v Japonsku, kde bylo sakryš úžasný vidět jeho 2 pěsti. Ale jinak prostě celý to stálo za vyliž prdel. Ani nemám chuť sledovat Luka Cage, protože asi vím, že to nedopadne o moc líp. ()

filmmovier

Ačkoliv konečně někoho inteligentího napadlo useknout tomu tři díly (a tím pádem zvýšit tempo všem deseti, což je velké plus) já musím říct, že ačkoliv jsem se opět výborně bavil, letos mně ty Netflix/Marvel seriály baví nějak méně a i v případě Iron Fista je první série lepší, alespoň v mých očích. Na druhou stranu ovšem, se v sérii číslo 2 mnohem lépe pracuje s postavami, záporáci jsou mnohem lepší, mnohem komplexnější a mnohem zábavnější, než nějaká Ruka a akce je lepší hned o několik mega levelů. Hudba je taky výborná, Coleen stále neskutečně rozkošná a s přítomnosti skvělé Alice Eve jsem se také velmi těšil. A navíc jsem u toho strávil o tři hodiny méně, což je rozhodně dobře a pokud i další série Defenders universa (Daredevila samozřejmě vyjímaje) budou pokračovat v deseti dílech, vůbec se zlobit nebudu. Iron Fist je i ve druhé sérii výborný a Luka Cage tentokrát přebíjí hned několika železnými pěstmi. ()

• V závěrečné scéně je zmíněno jméno Orson Randall. V komiksech je tato postava držitelem titulu Iron Fist před Dannym Randem. Randall působil jako Iron Fist během první světové války, a byl to pravděpodobně on, kdo se objevil na archivních záběrech z první série. (NiWi)
  • Jedna z knih na polici u Mary (Alice Eve) se jmenuje „The Minds of Billy Milligan“ od Daniela Keyese. Kniha pojednává o prvním zločinu, který spáchal někdo s disociální poruchou osobnosti, tou samou nemocí kterou trpí Mary. (NiWi)
  • Když Mika (Julee Cerda) mluví o starodávné misce, zmíní celou kolekci artefaktů Dr. Ernsta Erskina. V komiksech je pod jménem Abraham Erskine známý vědec, který vytvořil sérum, po kterém se Steve Rogers / Captain America stal supervojákem. (NiWi)