Začínající herečka Sarah Walkerová je odhodlaná prorazit v Hollywoodu. Celé dny však tráví v zaměstnání bez jakékoli vyhlídky na postup, navíc pod přísným dohledem svého povýšeneckého šéfa Carla. Udržuje povrchní přátelské vztahy s ostatními neúspěšnými umělci a soupeřícími herci a účastní se bezpočtu konkurzů v naději, že se na ni jednou usměje štěstí. Po sérii podivných castingů vedených tajemnou dvojicí ze slavné produkční společnosti Astraeus Pictures je Sarah konečně obsazena do hlavní role jejich nejnovějšího filmu. Producent si myslí, že ji čeká zářivá budoucnost. Tato kýžená příležitost má však bizarní následky, které Saru promění jak po duševní, tak i tělesné stránce v cosi krásného... a naprosto děsivého. (Cinemax)

Khumbac

HOHOHO - veselé Vánoce - kurec palec. Konečně pořádný vánoční film, možná i novoroční ! Nebo jsem měl absťák na nějaký horor?? Asi ano měl, bo tohle mi dokonale sedlo. Alex(Sarah) je skutečně talentovaná. Takové filmy o černé magii a satanismu s ponurou atmoškou mi vždy vyčistí hlavu od těch běžných svátečních TV sraček(né že bych na ně moc koukal, to jen když není síla si pustit něco jinýho). Kevin Kolsch, Dennis Widmyer - dobře vy dva, dík. ()

Cedr

Vynikající úvod navnadí na levnější a hororovější Black Swan s nádechem atmosféry Romana Polanského. Očekávaní se však úplně nenaplní a snímek se vydá trochu jinou cestou. Prostředek filmu zahazuje nadějný potenciál a z nepochopitelných důvodů zbytečně vypouští většinu hororového. Závěrečná část však má přesto řádnou šťávu. S povedenou režií, námětem, charaktery, ale bohužel trochu klopýtajícím scénářem je Starry Eyes příjemným, ale zbytečně nedotaženým hororem. 70% ()

KlonyIlony

Velice příjemné překvapení. Film má silný příběh, který vrcholí vyvražďovačkou, ve které nejde o prvoplánový krvavý spektákl, ale celý příběh je budován tak, aby mohl vyústit v něco šokujícího, v čemž se trochu podobá Hitchcockově Psychu. Absurdní tragika filmu a stupňující se děsivost je doplněná špetkou satiry. Jsou tu postavy jako z nějaké frašky (čemuž odpovídá i herecký styl): neúspěšná herečka, její falešné kamarádky, přiblblý šéf restaurace, kde rádoby herečka pracuje, slizský producent filmu, čímž film nabývá žánrového rázu, zároveň je v něm ale hodně situací a interakcí mezi postavami, které divákovi budou připadat běžné, jakoby "ze života". Tento mix divadelní stylizovanosti a scén ze života umocňuje napětí mezi jednotlivými situacemi, které hlavní postava prožívá, a dělá z filmu celkem netradiční podívanou - zvláštní mix mezi hororem a psychologickým dramatem. Havní síla filmu je kromě jeho uvěřitelné děsivosti (hlavně co se týče psychických stavů hrdinky, které jsou mimochodem velice dobře zahrané) to, že dobře vystihuje úzkosti mladých lidí s přehanými ambicemi a malými perspektivami, což je možná pro dnešní dobu typické; taky je tu silné téma až kanibalistické povahy zábavního průmyslu (či kapitalismu obecně), který jako nějaké monstrum z lidí vysává život - v SE je toto pojato zcela doslovně. ()

Corpsegrinder odpad!

Tak začnem rok 2016 odpádkem. Co tohle bylo za krávovinu ty vole??? Celej film musíme trpět naivní, blbou, psychicky narušenou a hrozně zahranou hlavní hrdinku která ze sebe dělá idiota v každý scéně, nakonec vykouří staříka z jakýsi sekty čemuž přihlíží jeho komorná se vzhledem regulérní nacistky a to co následuje pak je pouze to že naše hlavní hrdinka se začne rozpadat, pak povraždí všechny svoje známý a znovuzrodí se jako Kojak a vy si jen říkáte AHA TAK TUHLE SRAČKU NECHÁPU a jdete napsat tenhle komentář. Dal bych jednu hvězdu za slušný gore ke konci a taky za dobrou osmdesátkovou retro muziku ale nechci tenhle film chválit. Takže odpad bez milosti. ()

Přemek

Chcete vidět film o satanistickém Hollywoodu, který se živí nadějemi a krví mladých nadějných herců nebo herečku, která by pro roli doslova vraždial? Nechcete, věřte mi. ()

Silviaxx

Tóto ja móžem! Nebyť toho pomalšieho rozjazdu, tak by to bolo omnoho lepšie, ale aj tu sa nachádzajú fajn prvky. Napríklad psycho črty hlavnej hrdinky spojené so sebapoškodzovaní v prípade psychického vypätia alebo castingy, kedy je na prvý pohľad jasné, že sa jedná o niečo viac. Avšak, to pravé vzrúšo prichádza cca od trištvrtiny filmu. V tom momente nás Starry eyes vezmú na pekelnú jazdu, ktorá nepoľaví ani na moment až do konca filmu. Skvelé! Samozrejme obrovská podobnosť s Thanatomorphose a najmä Contracted, ale to je pre mňa len pozitívom, keďže sú to výborné kúsky. Tak teda si dávame repete, no a koniec v dome bol naozaj nečakane brutálny. Nemôžem skrývať nadšenie. ()

warrenur

Znacne neoriginalny snimok o tom, ako sa z partie potencionalnych kandidatov a kandidatiek na "herectvo" dostane na "zvlastny" konkurz jedna z nich. Tuto vsak, podla jej znacnej psychickej poruchy mali rodicia uz davno priviest k psychologovi a jej problem riesit. Co sa tyka tych brutalnych zmien spravania, tak tomu som divacky neveril ani za mak. O tom, ze v Hollywoode je to mladymi naivnymi dievcatami, co sa chcu stat hviezdami preplnene, ani v najmensom nepochybujem. To si potom "lovci talentov" pridu na svoje. Slabota. Videl som urcite kvalitnejsie filmy na tuto temu. Tu sa to nedari. A to napriek tomu, ze si pomohli "temnym kultom", svietiacimi zelenymi ocami a hlavnu rolu ma kocka s ukazkovymi prsiami. Naopak, chvalim maskera a par vydarenych gore-scen v zavere. ()

Rockerman

Tak to dopadá, když je člověk příliš ambiciózní a pro svůj úspěch je ochoten udělat cokoli. Ale vážně. Horor, který kombinuje prvky satanistické se slashingem mě moc nenadchnul. Těch "povinných" počátečních keců je tu hodně a také je cítit i prázdnější kapsy tvůrců. Jedno se tomu upřít nedá, že divák dlouho netuší o co vlastně půjde. Jen tu a tam kamera spočine na přívěsku s pentagramem, ale to jsou jen indície. Bohužel bát se není čeho a ani ty krvavé lázně ke konci nemohou změnit mé hodnocení. ()

Rathalos

Hmm,velmi zvlastny film,ale nebolo to zle,malo to aj slabsie chvilky,ale vacsinou sa na to dalo pozerat az na hlavnu predstavitelku,nebola velmi sympaticka a ten krvavy masaker na konci sa mi pacil...:-) ()

papaguy

Film na mě působil dojmem, že se jedná o: za A) rannou práci (při sběžném pohledu do profilů tvůrců se tato doměnka potvrzuje; za B) nějaký symbolický sebezpyt hercovi/filmařovi duše; a za C) pokus o horor s myšlenkovým přesahem. Myslím si, že větší sílu by mělo nechat to v té symbolické neexploatační rovině. Takle je to takový kočkopes. Avšak věřím, že tvůrci o sobě ještě dají vědět a v budoucnu diváky příjemě překvapí. PS: Přijde mi zajímavá úvaha, jak by film dopadl, pokud by to točili třeba Španělé...:-) ()

KUFI

Lehce nadprumerny satanisticky ladeny drama, ke konci slabsi. Davam horsi ctyri. Spis nez Black swan mi to pripomelo Bug. ()

glorious

Dievča ktoré malo velké sny a citila že jej talent je nedocenený a pre úspech je rozhodnutá spraviť všetko za čo ju čaká premena v jej nedocenenom živote. Ako amaterský film rozhodne prekvapil, pekne až priam gore scény, trocha aj zvrátené, čo mi pripomína film contracted. Začiatok bol trocha jednoduchý až priam pomalý.Scénka s činkou bola jednoznačne the best, ale dejovo stále tomu niečo chýbalo. Bud mali popracovať na ešte lepšom obsahu alebo z toho spraviť totálnu perverznosť (ktorú si to aj žiadal tento film). Aj ked besnenie na konci sa moc lubili. Môžem takéto filmy. ()

Amynka

Zvláštní film.. Tak rozjezd je teda sakra dlouhej a pomalej a já si říkala o co že teda jako půjde.. A pak to přijde a stojí to za to :-) Nemohla jsem si nevzpomenout na Thanatomorphose a hlavně na Contracted..ale pak se to ještě rozjede a máme tu pár solidních vražd, který jsou teda podle mě hoodně povedený:-)) A to, že hlavní hrdinka tolik touží po vysněné roli a je ochotná udělat cokoliv, mi taky připomnělo film Dream Home, kde jde pro změnu zase o vysněný byt, ale také je ochotná udělat vše pro vysněný cíl.. A úplnej závěr mě sice nijak nenadchnul, ale ani neurazil.. A její závěrečná podoba mi připomněla postavu, co jsem kdysi nakreslila a to mě potěšilo:-) ()

Najt

Žádná sláva a marná snaha. Film měl potenciál, ale nevyužil ho. V celku podařená první půlka se změnila na cosi podobného filmu Bite (2015), zhruba 10min před koncem se to znovu změnilo na něco cosi okultního, upírského a pak byl konec. Takže 3 pasáže a ani jedna nefungovala. Výsledkem je prapodivný mix s rozmrzelými emocemi. Přitom samostatně každá pasáž měla dobře nakročeno. Příběh začínající herečky, která musela zaprodat svoji duši. Proměna ve zrůdu, která zmasakrovala kamarády i nadpozemská bytost, jejím cílem je pít. Kdyby si autoři vybrali jen jednu pasáž a pořádně se ji věnovali, tak by to bylo lepší. Takhle musím dát // 2,5* ()

XXXXXXXX

To zas jednou měla neúspěšná pipka ten stejný sen, jako ta kráva v I Spit On Your Grave 2. A stačilo jenom vykrást ISoYG2, Contracted a v úplném závěru ještě i Blejda 2 a další horrorová, slaboduchá, slátanoidní peachovina byla na světě. Co taky kravka čekala, když mistr Jeskyňkář, jenž dovnitř pouze jeden úd strčil a hned zase šel, bezpochyby zažil i první potopu a už tehdy měl nějaký ten křížek na krku že... Aneb i takhle se třeba Staví sen, že... ()