Do S.T.A.R. Labs dorazili lidé z kontroly. Barry a Iris se je rozhodnou sami po komplexu provést. Co ale nikdo nečeká je to, že uvíznou v časové anomálii. Chester sebere odvahu a řekne Allegře, že ji miluje. (Varan)

66pepo66

Celkom slušná časť, spomedzi posledných troch rozhodne najlepšia, hoci na prvý pohľad sa v nej toho veľa nestalo. Ale to odhaľovanie Flashovej identity mi už začína vadiť. A tie otravné flashbacky taktiež. Áno, je to posledná séria, ale potrebujeme naozaj vidieť všetky tie záblesky minulosti? Príde mi ako keby tvorcovia vlastne nevedeli kam smerujú a čo chcú dosiahnuť. Posledné tri časti boli doslova vatou tejto série. ()

Dave12345678

Moc nechápu, co tvůrci seriálu dělají a jaké jsou jejich myšlenkové pochody. Tři vycpávací epizody po sobě, ani v jedné není Barry jako Flash, tedy ve svém obleku. Jaký seriál to sleduji? Abych nebyl příliš kritický, líbí se mi velmi chemie Barryho a Iris v této epizodě. Ale ten děj? Slabota. Zejména také proto, že zápletka je velmi obdobná jako v první epizodě, je mé hodnocení nižší. Můžu jen doufat, že seriál skončí silnými pěti epizodami a na tyto tři epizody zapomenu. 67% ()

Flopik odpad!

Vzdávam sa, tretia časť po sebe úplne katastrofálna. Tentokrát síce máme Barryho, ale bez Flasha... Tvorcovia sa museli zblázniť, alebo sú úplne dementní, ale aby v seriáli Flash, nebol ani Flash a to v poslednej sérii je proste na hlavu. Keby sa nemá ukázať Arrow, Zoom a samozrejme Reverse Flash, tak končím už teraz. PS: Kto chce, kľudne 6,7,8 časť preskočte, nedeje sa tam fakt že nič. ()