Barry má narozeniny a Iris s ostatními pro něj uspořádala oslavu. Jenže oslavenec je celý večer skleslý. Krev do žil mu dodá příchod Bloodworka, který si opět hodlá podmanit svět. (Varan)

Dave12345678

Když jsem se dozvěděl, že devátá série bude poslední, čekal jsem všechny epizody v tomto stylu. Po posledních třech podprůměrných záležitostech se jedná o naprostou pecku! Návrat starých známých, hlavně Olivera Queena, potěšil. Zároveň vidět ho znovu bojovat po boku Johna bylo nostalgické, vzpomněl jsem si na staré dobré časy. Ramsey Rosso je skvělý záporák, který měl dostat prostor i v minulých epizodách. Finální souboj s ním mohl být delší, ale to nevadí! Jednoznačných 5 hvězdiček a 93% ()

Knowho

Po několika hodně slabých epizodách se dočkáváme něčemu co už velmi hodně připomíná Flashe a jsem za to hodně rád. A k tomu se nám zde vrací několik postav jako třeba Kid Flash, Diggle, ale samozřejmě fuckin Green Arrow! Jo Stephen Amell je zpět baby a je poznat že si to (spolu s Grantem) užívá a to je bomba. Prostě tohle vynahrazuje všechny dosavadní epizody z S9 a je to absolutně skvělý nářez pro fanoušky. 10/10 Miluju to ()

Flopik

Po veľmi, veľmi zlých častiach prišla táto ako blesk z neba. Konečne sa nám vrátil Flash tak ako ho poznáme. No a samozrejme najväčšie plus, Ollie !! Bolo úžasné vidieť naposledy Green Arrowa, ktorý dostal menej priestoru ako by som si želal, no napriek tomu ho využil na plno. Chémia medzi ním a Flashom je skvelá, ale ohromne potešila aj rozlúčka s Johnom.  Plus finále, kde sme dostali skvelý súboj Ollieho. Nostalgia sršala a aj keď popravde tá časť nebola bohvieako napísaná, ja som si ju užil. Dúfam, že už to ostane dobré až dokonca. ()

Polgedney

Koukám, že ostatní to tu žerou a to jen ukazuje jak nízká je laťka pro tenhle seriál. To že se vrátil Stephen Amell je sice super a nejspíš jen za to jsem tomu dal 3 hvězdičky, ale mimo to je to pořád stejně špatně napsaná epizoda se vším špatným co měli všechny dosavadní epizody z týhle série. Ramsey je jediný villain od Savitara kterýho jsem měl hodně rád, což je úctyhodný vzhledem k tomu že přišel v 6. sérii která už je považována za celkem špatnou, ale v týhle epizodě, stejně jako všechno v týhle sérii, prostě nefungoval. Už se nemůžu dočkat až přijdou další villains z předchozích sérií a poserou i je. ()