Do Central City dorazí Nia. Ta měla ošklivý sen o tom, že Iris zabije podivná žena v kápi. Stejná žena Niu a Iris uvězní ve snu. Budou se muset snažit, aby se dostali ven. Mark a Khione si ujasní jednu velmi důležitou věc... (Varan)

66pepo66

Ďalšia časť, ktorá slúži ako vata? Nechápem a nerozumiem. Ale opäť, scenáristicky zvládnuté dobre. Pekná myšlienka a ako aj predchádzajúce časti, Mark a Khione zase raz najzaujímavejšia časť. Len nechápem prečo nemôžu budovať príbeh, ktorý sa potiahne celou sériou a do toho strčiť tieto side stories. Namiesto toho sme tu mali postavu, na ktorú si už ani nepamätám a netuším či sa objavila vo Flashovi, alebo nejakom inom seriály z Arrowverse. Asi znova trochu nadhodnocujem. ()

Dave12345678

Další vycpávací epizoda? V poslední sérii? Která má jen 13 epizod? Ugh... Navíc se věnuje postavě Dreamer, která nepatří k mým nejoblíbenějším hrdinům. Barry opět nedostává prostor. Postava Iris byla v této epizodě fajn. Celkově se ale jedná o nudnou záležitost, příliš mě ani nebaví vztah mezi Khione a Markem. 62% ()

Flopik

Ani neviem prečo som nedal odpad, ale toto už fakt nie je možné. Je toto normálne, aby dve časti za sebou neboli absolútne o Flashovi? Táto časť je prosím pekne o Iris, ktorá sa bojí, že si nezaslúži Pulitzera a o nejakom Dreamerovi. Opakujem sa, ale ako je možné aby v poslednej krátkej sérii o najrýchlejšom mužovi boli dve absolútne o ničom časti, kde Flash ani nie je ?! ()